Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 00:35 31.03.2015
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2015

Офіційна зарплата, обід плюс бонус печія

Нарешті звільнився з цього гадюшника!!! Вдихнув на повні груди... от тільки шкодую, що раніше цього не зробив.
Керівництво маркету ще ті дибіли які корчать з себе хрін зна що, а на справді нічого не варті, одна наглість, пиха і зверхність.
Живуть в соєму світі з нормальними заробітками, постійним шарінням і за***нням начальників (окрім деяких індивідуумів, які як не куми директора, то родичі, їхні відділи роблять план навіть в тому випадку якщо виконують його на -30% (нічого страшного, накинуть нестачу іншим відділам)), а ті в свою чергу за***ть працівників ніби вони за свою роботу отримують гідну оплату праці без штрафів, відпусток без збереження з/п, нормального нарахування всіх надбавок тощо. Привикли жити в совку і ніяк відвикнути не можуть. Перед приїздом офісу (окрема тема розмови), когось з герег (бігають за ними немов ті цуцики, що б часом не пішли куди не слід і не підійшов часом працівник з незручними запитаннями) чи регіонального (котрий замість того щоб зробити щось для колективу, простимулювати його працю, задає дибільні питання про місце маркету в рейтингу, рівень продажів і "мертвого" товару) заставляють все протерти і поправити ніби колись в армії траву фарбували перед приїздом генерала. Є також в маркеті окрема каста це охорона, яка ні за що не платить, не відповідає і тільки й робить що пише акти на працівників є на то причина чи немає (приносять акти без прізвище і просять вписати кого небудь). Окремо слід відзначити Рака О. Такої пихи і зверхності я ще ніде не зустрічав (моя тобі порада - попустися троха, а то хтось попустить), ходить наче цар всія охорони по маркету. Покупці виїжають з маркету на велосипеді, а вони тільки й дивляться як підловити продавця, ніби ми не втомлюємось на роботі і не робим помилок. Ще мають наглість казати в нашій присутності, цитую: "бляха, ще 4 години тупити". Думаю цим все сказано, вони туплять, ми пашемо і ще чим більше продаєш, тим більше шансів щось недодати чи передати, не так виписати і отримати штраф,
Короче кажучи, хто може, тікайте як найдалі з того гадюшника, роботу з таким самим окладом можна знайти, варто тільки пошукати.

# продавец2015-10-04 16:00:00
Истинная правда! Днепропетровск -1 всё точно так же! Прочитал в вашем посту свои мысли!
# Касир2015-07-28 23:03:00
Привет, я полностю поддерживаю отзыв,работала кассиром в Эпицентре,поняла одно, что работаю только одни жополизы,а нормальные не выдерживают этого концлагеря.
# Я там працював.2015-04-01 16:29:49
Повністю підтримую.Цікаво,а Паюку не соромно? Це ж через нього такий бардак. Працівники тікають,як від чуми. Ночами звільнений персонал не сниться?Сердечко не хапає?Навіщо такого безтолкового тримають?Слів до купи не вміє зтулити,а ще директором називається.Ганьба!Ганьба!Ганьба!!!!
# працівник2015-04-01 15:59:00
Все написано чесно.Ще можу додати персонал керівництво ділить на «приближених» осіб ,просто кажучи сраколизів,перший сорт та другий сорт. Що цікаво почалось все з третім директором, перші два були адекватні.Повністю підтримую попередні відгуки по Паюка.
# оопспспп2015-03-31 16:28:00
Все написано вірно.Я теж мала честь в тій багадєльні пахати.Зараз працюю у конкурентів,з/п.більша і зовсім не шкодую,що пішла.Хто ще працює в Епіцентрі,тікайте і не шкодуйте.Роботи є багато,просто є страх,який треба подолати,щоб піти.
# Ятежтампрацював2015-03-31 12:27:06
Написав все як є, можу хіба що ще доповнити, але то вже будуть не пристойні слова
# mhgmh2015-03-31 01:51:17
все правда