Отзыв о компании Благотворительный фонд "Світла Україна"
Добавлен: 19:38 30.03.2015
Другие названия: Happy Pit, Medical Team
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Телефоны: 067 220 6811

Описание деятельности:  медицинское оборудование, благотворительный фонд

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Март 2015

действительно легко добраться

Шарашкина контора! Приглашают на собеседование типа на "администратора офиса", заученные стандартные фразы на собеседовании, типа прием звонков, работа с факсом, выполнение поручений руководителя и т.д. На следующий день радостно бежишь на стажировку, а там уже понимаешь что попал на лохотрон: изучаешь три часа папку с документами и правилами бизнеса, а на самом деле понимаешь что должен обзванивать руководителей предприятий и выпрашивать деньги на благую помощь военным с зоны АТО и тому подобное. Рабочее место состоит из стола, стула, телефона, бумажек с номерами телефонов и на этом все!!! Нужен компьютер иди в коридор, там три ноута на 30 человек,так что выводы делайте сами ;)

# впвиа2015-05-23 13:59:16
Телеканал "24" викрив нечистих на руку благодійників і просить правоохоронців покарати злочинців
Телеканал новин "24" у своєму сюжеті викрив псевдо-благодійну організацію "Небайдужі серця", яка прикриваючись благими намірами допомоги воякам, виманювала гроші у довірливих громадян.
За результатами власного журналістського розслідування Володимир Рунець, журналіст телеканалу "24", написав заяву до правоохоронних органів із проханням дати оцінку діяльності цієї організації.
Натомість, як стало відомо редакції "24" з власних джерел, так звані "Небайдужі серця" і далі продовжують свої махінації і розбудовують цілу мережу по збору коштів, використовуючи різні назви для своїх організацій, і цим самим порушують закон і нівелюють роботу тисяч справжніх волонтерів.
Телеканал новин "24" звертається до правоохоронних органів — розберіться у цій справі і покарайте злочинців! Ми зі свого боку готові всіляко сприяти розслідуванню.
Джерело: Телеканал новин "24"
Теги: Політика, Волонтери, скандал, Розслідування, благочинність

Як "благодійні фонди" здирають гроші з українців

Війна на Сході кардинально змінила українців. Тепер Україна займає перші місця у світі зі збору коштів для допомоги як військовим та вимушеним переселенцям, так і всім, хто потребує допомоги. Але для декого війна — непоганий шанс заробити грошей.

Підозра БФ "Небайдужі серця" у шахрайстві
Повідомлення про нечистих на руку волонтерів і благодійників щодня з’являються у ЗМІ. До редакції Телеканалу новин "24" звернулися глядачі і попросили перевірити один з фондів, який допомагає АТО. Мовляв, є дані, що представники організації збагачуються за рахунок допомоги небайдужих.
До того ж, методи, якими добродії користуються, аби збирати кошти, викликають багато запитань. Щоби розібратися у ситуації, в офіс фонду ми запустили інсайдера, який пропрацював там тиждень. І були вражені результатом його роботи.
Благодійний фонд із промовистою назвою "Небайдужі серця" начебто допомагає і хворим дітям, і бійцям, які захищають нашу країну на Сході. Про що на офіційному сайті організації свідчать численні фото та звіти. Та реальна діяльність фонду дуже схожа на звичайне шахрайство.
Шпигуни у фонді
Нам погодилася допомогти Київська самооборона. Одна з активісток — Леся Шеповалова влаштувалася до фонду на роботу. На практиці офіс-менеджер БФ "Небайдужі серця" має функції оператора call-центру.
Завдання Лесі — обдзвонювати підприємства та простих людей, здебільшого в селах, і просити в них гроші для благодійних цілей. Аби легенда, яку згодовують людям, звучала переконливіше, новачку дають цілий стос пам’яток та інструкцій, які треба вручну переписати і вивчити.
Прихованою камерою дівчині вдалося відзняти всю "кухню" волонтерської організації зсередини. На записі ввічливі молоді люди представляються своїм співрозмовникам за ім’ям та по-батькові, після чого розповідають заздалегідь вивчену історію.
У батальйоні "Торнадо" підтвердили, що БФ "Небайдужі серця" їм допомагає, але легенду спростували. Щоправда, яку саме допомогу привозять і в якій кількості, журналістам не розповіли. Представники call-центру у розмові з людьми прикриваються Міністерством оборони.
Прикриття Міністерством оборони
У Міністерстві оборони не знають про діяльність БФ "Небайдужі серця". Окрім цього, батальйон із такою назвою не входить до Збройних сил України, а підпорядковується іншому відомству. Разом із самооборонівцями журналісти Телеканалу новин "24" завітали до call-центру. Але розмовляти працівники офісу відмовились і втекли через задні двері.
Благодійники намагалися переконати, що їхні працівники працюють на безоплатній основі. Поки працівники поспіхом намагалися втекти з офісу, їхні "ватажки" викликали міліцію. Та лише за час перебування журналістів у приміщенні фонду на співбесіду прийшли три дівчини. Одна з них розповіла, які умови праці їй обіцяли горе-роботодавці.
Коли на місце прибули правоохоронці, журналісти написали заяву з проханням розібратися у діяльності Благодійного фонду "Небайдужі серця" і з’ясувати, скільки грошей зібрали їхні чи то "волонтери", чи то штатні працівники.

# герц2015-04-24 02:08:59
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації! благодійний фонд світла україна відгуки
# аиав2015-04-23 16:20:04
Мошенники, аферисты, лохотрон, развод, кидалы, финансовая ловушка

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
“БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СВІТЛА УКРАЇНА””

01001, м.Київ,Печерський р-н, вул. Інститутська, буд. 1,
ЄДРПОУ 39557205 р/р №26002056107631 у
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 380775
Президент: Тарасенко Сергій Володимирович

Довідка № 12 від 17.01.2015р.,код неприбутковості:0005
• Тел.: (044) 223-35-83
Они же Допоможемо дітям разом, они же оживи мрію, они же небайдужі серця
Очередные мошенники!

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІТЛА УКРАЇНА"
(БО "БФ "СВІТЛА УКРАЇНА")
Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності CHARITY ORGANIZATION "CHARITY FOUNDANION "LIGTH UKRAINE"
(CO "CF "LIGTH UKRAINE")
Ідентифікаційний код юридичної особи 39557205
Організаційно-правова форма БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
Місцезнаходження юридичної особи 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, будинок 1
Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа ТАРАСЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00
________________________________________
"ВИГОДООДЕРЖУВАЧ-ТАРАСЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ,УКРАЇНА,КМ811779,ОДЕСЬКА ОБЛ., М.ОДЕСА, МАЛИНОВСЬКИЙ Р-ОН, ВУЛ. НОВІКОВА, БУД.12, КВ.5, 65098
Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00
Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 0.00
Види діяльності Код КВЕД 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у. (основний)
Відомості про органи управління юридичної особи ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ
Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи ТАРАСЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - керівник з 18.12.2014
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" Дата запису: 22.12.2014
Номер запису: 1 070 102 0000 056362
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
Статус відомостей про юридичну особу відомості підтверджено
Назва установчого документа
Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
Місцезнаходження реєстраційної справи Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Печерського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві
Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 23.12.2014

ДПI У ПЕЧЕРСЬКОМУ Р-НI ГУ МIНДОХОДIВ У М.КИЄВI:
Ідентифікаційний код органу: 38748591;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 23.12.2014;
Номер взяття на облік: 265514165671

ДПI У ПЕЧЕРСЬКОМУ Р-НI ГУ МIНДОХОДIВ У М.КИЄВI:
Ідентифікаційний код органу: 38748591;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 23.12.2014;
Номер взяття на облік: 10000000318530
Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000318530;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 1
Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
Інформація про здійснення зв'язку з юридичною особою Телефон 1: 0939856343