Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця
Добавлен: 15:22 30.03.2015
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Никнейм: Богдан (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015
Полезность отзыва: 8 - 8 = 0

Благодійний фонд займає одне із провідних місць у сфері підтримки населення! Фонд надає фінансову допомогу по всій території України, співпрацюють як з фізичними особами, так і з юридичними особами та державними організаціями. Можете ознайомитися з діяльністю на їх сайті. Колектив фонду «Небайдужі серця»– це високо кваліфіковані, освічені люди, які роблять все для розвитку благодійності.

Немає

# Валерия2015-06-30 17:20:00
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді називається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ
# Валерия2015-06-30 17:19:00
Мне сложно поверить, что есть бессовестные люди, которые пишут такой бред про фонд! Сейчас настало сложное время для каждого человека нашей страны, и мы должны сейчас как никогда быть заодно за мир в нашей стране. Но, к сожалению, есть люди, которые не только не хотят помогать, а еще ставят палки в колеса тем людям, у которых голова занята тем как бы, облегчить жизнь нашим защитникам. Я знаю это не понаслышке, я лично работала в этом фонде и знаю как это сложно морально, когда нашим защитника зимой место воды приходилось, есть снег, пить воду из луж, что бы хоть как то утолить жажду, и вы должны понимать, что это самый маленький пример как они там живут! Я пошла, работать фонд только раде того, чтобы понимать, что я своей работай, хоть как то в это сложное время могу протянуть руку помощи людям, которые так в этом нуждаются, а главное заслуживают, нашего внимание! Мне очень неприятно видеть как один «умник» пишет о благотворительном фонде. Мне вот интересно, где же вы были, когда помощь нужна была нашей армии или же кому-то из детей с детдома, наверняка, писали вот эту чушь или занимались своими какими-то делами? Писатель, серьезно, после бездействия вы думаете, что имеете право писать о тех, которые делают все для того, чтобы скрасить какому-то человечку жизнь. Стыдно за вас!

# Наташа2015-06-30 15:23:00

# Наташа2015-06-30 15:09:00
Говорят, сколько людей - столько и мнений - ну конечно, поскольку в КУ четко прописаны права человека на выражение своего мнения: свобода слова, мысли и тд. И тем не менее, эта свобода переходит все границы, поскольку это мнение начинает выражаться на заборах, окраской зданий, в соц.сетях и даже в пабликах! Люди, не переходите черту дозволенного! Благотворительный фонд "Небайдужi серця" - это фонд, в котором я проработала два года и именно поэтому могу с уверенностью вас заверить, что всю гадость, которую тут пишут - это всего лишь только проплаченное баловство конкурентов и только! Фонд работает и делает это со всей положенной на него ответственностью!
# Гость2015-06-25 23:25:00
Благотворительный фонд Небайдужі серця нас обманывают фейковыми сообщениями о якобы предоставленной помощи нуждающимся. Зарабатывают на войне и на больных детках. Детки и АТО у фонда Небайдужі серця — приманка для собственного обогащения. В Интернете пишут неправдивую информацию о себе, не верьте лестным отзывам. Не перечисляйте деньги мошенникам из фонда Небайдужі серця. Волонтеров у них нет, есть операторы колл-центра, телефонные мошенники обзванивают доверчивых предпринимателей, и на легенде, ложной информации попрошайничают деньги, которые по назначению не тратятся, а идут в карман организаторам аферистов. Небайдужі серця БФ — финансовая ловушка. Работники фонда работают неофициально. Надеемся, в скором времени псевдо-фонд черных волонтеров будет нести отверственность
Нахабні шахраї з благодійного фонду Небайдужі серця (Небайдужі серця) сподіваємось, що в агонії намагаються відбілити самі себе позитивними відгуками в Інтернеті. З чого все починалось? З часів януковщини, пан Кокуєв, права рука Ляшка створив міжнародний благодійний фонд Допоможемо дітям разом, відомий нам як шахрайський фонд. Пізніше таким «бізнесом» займались їх клони з фонду Оживи мрію, обдзвонюючи довірливих громадян з проханням допомогти грошима для лікування хворих (глухих) діточок. Звісно, що допомога залишалась у кишенях власників псевдо-фондів, а дітки були у аферистів як приманка. Після широкого резонасу про злочинну діяльність згаданих фондів, бандити перемалювались на фонд Небайдужі серДця, з літерою «Д» у слові серця, щоб ввести в оману пересічних громадян. На щастя і в небайдужих сердець не все добре склалося, знову резонанс. Обурені люди підняли питання про незаконну діяльність фонду. Було проведено журналістське розслідування українського телевізійного каналу 24, завдяки якому громадськість тільки переконалася у злочинних намірах чорних волонтерів. Цікавим є те, що ці фонди нібито допомагають батальйонам Торнадо, та Свята Марія, у створенні яких був замішаний той же Ляшко. Торнадо з останніх новин здається не зовсім чистим, м’яко кажучи. Можливо Торнадо є прикриттям шахрайської діяльності фондів. Наразі ця банда намагається через нову назву «Світла Україна» далі лохотронити Україну. Чекаємо реакцію правоохоронних органів на телефонних шахраїв, які створюють для нас масштабну фінансову пастку.
Псевдо благодійний фонд Небайдужі серця насправді надивається БФ Небайдужі серДця, з літерою Д у слові серця, шахрайську діяльність розпочинали ці аферисти з фонду Допоможемо дітям разом, пізніше, після широкого резонансу від їх злочинної діяльності з»являлись клони чорних волонтерів: Оживи мрію, Світла Україна. Іменували себе ще просто благодійною фундацією, або представлялись чиновниками державних структур. Проте суть телефонних шахраїв зводиться до одного: Фінансова пастка. Будьте обережні! Не перераховуйте кошти брехунам. Фінансуйте АТО та хворих діточок напряму!

# Вадим2015-06-25 21:51:00

# vfbv2015-06-14 14:45:32
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!
# Виктория 2015-06-10 16:55:15
я то-же читала, отзывы про этот фонд и меня удивило только одно, что кто-то пытается поливать грязью фонд и людей которые там работают! И кстати это очень заметно, что пишет это один человек а значит у вас нет претензий к фонду а просто вам за это платят деньги! Если вы утверждаете, что вас обманули, то вы имеете, полное право обратится в милицию, и пускай они этим занимаются! Я знаю этот фонд и мне так противно читать, что вы там пишите, потому что если не этот фонд, то непонятно как бы сложилась, судьба моей подруги они действительно ОЧЕНЬ ПОМОГЛИ! И считаю, что на таких как вы надо писать заявления в милицию, жаль, что они этого еще не сделали.
# vfbv2015-06-05 19:04:09
Увага! Не потрапляйте у фінансову пастку телефонних шахраїв – чорних волонтерів: це Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна. Всі вони члени організованого злочинного угрупування, і є послідовниками горезвісних фондів Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Не перераховуйте кошти цим Call-центрам, ваші кошти підуть у кишеню злочинцям. Кому війна, а кому мати рідна – це основний напрямок аферистів з Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом. Благодійний фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця), їх клон: Благодійний фонд Світла Україна, Оживи мрію та Допоможемо дітям разом спекулюють на темі допомоги АТО та хворим діткам.
# Костя 2015-06-02 16:11:42
Очень много организаций, которые занимаются добродетельностью, но очень, к сожалению, мало тех, кому действительно можно верить! Благодійний фонд"Небайдужі серця" - это уже проверенная организация, с которой я не однократно имел общее дело! И поверьте, это тот коллектив, который действительно знает свое дело! Очень приятные, образованные люди, которые достойны похвалы! Спасибо Вам за это!
# Гость 2015-06-02 16:08:04
Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає кожному

Добре жити у мирі, бавитися з дітьми, радіти життю. Але біда не вибирає поганих чи хороших людей, біда може прийти у кожну сім’ю. Благодійний фонд «Небайдужі серця» намагається підтримати кожного у складний для нього час, дати надію на краще, повірити в людську доброту і що труднощі можна здолати, а боротися з труднощами разом набагато легше.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» допоміг матері-одиначці зі Слов’янська

Наша країна переживає зараз дуже складні часи, особливо в дуже важкому становищі перебувають люди на сході України. Особливої уваги потребують соціальні верстви населення – діти, пенсіонери, одинокі батьки. Коли до благодійного фонду «Небайдужі серця» прийшов лист від молодої матері, що самостійно виховує дворічного сина, не дати померти з голоду. Місячний дохід Мартиненко Анастасії складає близько 450 грн. Більша частина цих коштів витрачається на підгузки для дитини, а на їжу залишається, взагалі мізерна сума, близько 140 грн. На нову одежу для дитини, на їжу для матері взагалі немає коштів. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не зміг залишити Анастасію без допомоги. Волонтери фонду відразу відправили «Новою поштою» підгузки та продукти харчування.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» оплатив лікування в клініці ім. Козявкіна

До благодійного фонду «Небайдужі серця» неодноразово зверталися батьки дітей хворих на ДЦП та ін. хвороби. Фонд неодноразово співпрацював з Міжнародною клінікою відновленого лікування ім. Козявкіна, що знаходиться у м. Трускавець. Клініка має на своєму балансі сучасне діагностичне та реабілітаційне обладнання. До благодійного фонду знову звернулися батьки трирічного Давида Спірочкіна, хворого на ДЦП, допомогти оплатити курс реабілітації. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» зробили все можливе, щоб знайти необхідні кошти на лікування Давида, та надати можливість хлопцю здолати недугу. Віримо, що дитина впорається з хворобою і стане здоровою і щасливою людиною.

Допомога Марії Костюк від благодійного фонду «Небайдужі серця»

Ніхто з нас не застрахований від нещасних випадків. От і на долю Марії Костюк випало тяжке випробування. Через раптове запаморочення голови, дівчина не втрималася і випала з балкону п’ятого поверху. У молодої матері двох дітей було пошкоджено дві ноги. Два тижні Марія знаходилася у реанімації, їй зробили декілька операцій але все одно вона залишалася не рухомою. У чоловіка закінчилися кошти на довгу та дуже дорогу реабілітацію дружини. Коли сім’я Марії звернулася за допомогу до благодійного фонду «Небайдужі серця», волонтери у короткі строки знайшли значну суму коштів для подальшої реабілітації. Чоловік та двоє маленьких діток вірять у людську доброту. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не може залишити двох дітей без материнського тепла і дуже сподівається, що є небайдужі до чужого горя люди. Інколи навіть дуже незначна, перерахована на допомогу, сума грошей може врятувати чиєсь життя.
# Гость 2015-06-02 16:06:59
Україна вже довгий час виборює своє право називатися незалежною державою. Ворог вже відібрав у нас частину нашої території, людей, забрав тисячі людських життів, і йому цього мало, він хоче ще більше. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не може допустити цього, тому робить все від нього залежне, щоб допомогти бійцям АТО здобути довгоочікувану перемогу. Ці хлопці і дівчата знаходяться в самому епіцентрі бойових дій, вони ризикують власним життям кожну хвилину, кожну секунду. Дуже важливо не втрачати віру в перемогу, знати що тебе підтримують і чекають.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» посилає гуманітарну допомогу воїнам АТО

Благодійний фонд «Небайдужі серця» вважає своїм боргом допомагати бійцям АТО. Волонтери фонду вже неодноразово відсилали гуманітарну допомогу в зону бойових дій. Коли приходять листи від командирів підрозділів з проханням допомогти забезпечити бійців найнеобхіднішим для виживання, волонтери фонду і небайдужі люди об’єднують всі зусилля і шукають кошти. Кожна гривня на вагу золота. За останній час благодійний фонд «Небайдужі серця» відправив гуманітарну допомогу в зону АТО, у вигляді: зимового спецодягу, зимового армійського взуття (берці), спальних мішків, карематів, термобілизни, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування та ін. дрібниць для дозвілля, щоб хоч якось відволікти бійців від постійних пострілів. Добровольчій батальйон спецпризначення «Луганськ-1», добровольча рота патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» та 12 батальйон територіальної оборони Києва «Київ» дуже вдячні за допомогу всім меценатам і просто людям, які підтримують їх. Для бійців дуже важливо знати, що народ з ними, що їх не лишили помирати.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» з вірою у перемогу

Дуже складний час зараз не лише для країни, а й для кожного із нас. На сході України ведуться бої. Гинуть військові і мирне населення. На превеликий жаль, держава не може самостійно забезпечити свою армію. Солдатам залишається лише сподіватися на волонтерів, які зможуть зібрати кошти на необхідні речі. Буває так, що бійцям просто не вистачає теплого одягу і їжі, а про зброю і техніку взагалі не йдеться…Ворог добре підготовлений, має високоточну зброю але йому не здолати нас, якщо ми об’єднаємо наші зусилля. В ці тяжкі часи, як ніколи раніше, не можна залишатися просто спостерігачем, кожен з нас може і повинен зробити, щось для своєї країни. Благодійний фонд «Небайдужі серця» займається фінансуванням всеукраїнської програми «Захисти країну», щоб покращити життя відважних бійців в зоні АТО, підтримати бойовий дух і здолати загарбників. Допоможи армії, врятуй свою країну!

# Гость 2015-06-02 16:05:27
Благодійний фонд «Небайдужі серця» займається допомогою людям з різними проблемами. Діяльність фонду дуже широка і включає різні напрями, наприклад допомогу збройним силам України, збір коштів на лікування нужденних, допомога переселенцям, дитячим будинкам та ін. Дуже важливий сегмент діяльності благодійного фонду «Небайдужі серця» - допомога дитячим закладам реабілітації, школам-інтернатам, дитячим будинкам, садочкам. В Україні дуже багато центрів для дітей з фізичними вадами, яким потрібна допомога волонтерів і небайдужих людей. Держава, нажаль, не виділяє достатньо коштів на фінансування цих установ. Тому волонтери фонду вважають своїм обов’язком допомагати цим дітям.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає дитячим установам

На превеликий жаль, не всі діти мають добре здоров’я і безхмарне дитинство. Інколи на долю цих маленьких людей випадають не дитячі випробування. Зараз в Україні дуже багато дітей-переселенців зі сходу. Через воєнні дії дуже багато дітей отримало психологічні травми, і тепер потребують реабілітації. «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» прийняв до себе на лікування таких діточок. Центру дуже терміново була потрібна допомога, щоб створити прийнятні і гідні умови для життя малечі. Благодійний фонд «Небайдужі серця» допоміг придбати ліжка і ортопедичні матраци для навчально-реабілітаційного центру для дітей дошкільного віку. Волонтери фонду на зібрані кошти придбали невеликі подарунки: ігрові центри, розвиваючі ігри, м’які та інтерактивні іграшки, брязкальця для найменших та ін. Слова подяки і щасливі дитячі обличчя – це найкраща нагорода для благодійного фонду «Небайдужі серця».
Регулярно фонд допомагає дітям-інвалідам, що знаходяться в обласному центрі соціальної реабілітації в Житомирі. Там лікуються діти, яким необхідна своєчасна і постійна комплексна реабілітація. Адміністрація намагається тримати будівлю і прилеглу територію в хорошому стані, щоб діти могли гратися в повній безпеці. Благодійний фонд «Небайдужі серця» придбав для закладу бензопилу і видвіжну чотирьохсекційну драбину. І звісно, ми не могли залишити дітей без подарунків. Адміністрація, батьки і діти були дуже вдячні всім хто приймав участь в допомозі і зичили всім міцного здоров’я і благополуччя!

Допомагайте дітям разом з благодійним фондом «Небайдужі серця»

Кажуть здоров’я не купиш за гроші, але дуже часто саме коштів не вистачає на лікування, реабілітацію. Тому благодійний фонд «Небайдужі серця» завжди чекає на Ваші пожертви, щоб потім спасти чиєсь життя чи дати шанс комусь на здорове майбутнє. Просто не можливо залишитись осторонь, коли бачиш дитяче горе. Тисячі маленьких, але з дуже великими і чистими серцями, дітей кожного дня потребують допомоги, вони вірять в добро і диво. Просимо Вас не залишатися байдужими, станьте Ангелом-охоронцем для нужденної малечі. Відкрий своє серце для добра!

# hjdnj2015-05-17 03:03:41
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?

Война на Востоке кардинально изменила украинцев. Теперь Украина занимает первые места в мире по сбору средств для помощи как военным и вынужденным переселенцам, так и всем, кто нуждается в помощи. Но для некоторых война — неплохой шанс заработать денег.

Подозрение БФ "Неравнодушные сердца" в мошенничестве
Сообщение о нечистых на руку волонтерах и благотворителях ежедневно появляются в СМИ. В редакцию Телеканала новостей "24" обратились зрители и попросили проверить один из фондов, который помогает АТО. Мол, есть данные, что представители организации обогащаются за счет помощи неравнодушных.
К тому же, методы, которыми господа пользуются, чтобы собирать средства, вызывают много вопросов. Чтобы разобраться в ситуации, в офис фонда мы запустили инсайдера, который проработал там неделю. И были поражены результатом его работы.
Благотворительный фонд с красноречивым названием "Неравнодушные сердца" вроде помогает и больным детям, и бойцам, которые защищают нашу страну на Востоке. О чем на официальном сайте организации свидетельствуют многочисленные фото и отчеты. Но реальная деятельность фонда очень похожа на обычное мошенничество.
Шпионы в фонде
Нам согласилась помочь Киевская самооборона. Одна из активисток — Леся Шеповалова устроилась в фонд на работу. На практике офис-менеджер БФ "Неравнодушные сердца" имеет функции оператора call-центра.
Задача Леси — обзванивать предприятия и простых людей, в основном в селах, и просить у них деньги для благотворительных целей. Чтобы легенда, которую скармливают людям, звучала убедительнее, новичку дают целую кипу памятников и инструкций, которые нужно вручную переписать и выучить.
Скрытой камерой девушке удалось снять всю "кухню" волонтерской организации изнутри. На записи вежливые молодые люди представляются своим собеседникам по имени и отчеству, после чего рассказывают заранее изученную историю.
В батальоне "Торнадо" подтвердили, что БФ "Неравнодушные сердца" им помогает, но легенду опровергли. Правда, какую именно помощь привозят и в каком количестве, журналистам не рассказали. Представители call-центра в разговоре с людьми прикрываются Министерством обороны.
Прикрытие Министерством обороны
В Министерстве обороны не знают о деятельности БФ "Неравнодушные сердца". Кроме этого, батальон с таким названием не входит в Вооруженные силы Украины, а подчиняется другому ведомству. Вместе с самообороновцами журналисты Телеканала новостей "24" посетили call-центр. Но разговаривать работники офиса отказались и убежали через заднюю дверь.
Благотворители пытались убедить, что их работники работают на безвозмездной основе. Пока работники поспешно пытались бежать из офиса, их "главари" вызвали милицию. И только за время пребывания журналистов в помещении фонда на собеседование пришло три девушки. Одна из них рассказала, какие условия труда ей обещали горе-работодатели.
Когда на место прибыли правоохранители, журналисты написали заявление с просьбой разобраться в деятельности благотворительного фонда "Неравнодушные сердца" и выяснить, сколько денег собрали то ли их "волонтеры", то ли штатные работники.
Источник: Телеканал новостей "24"
Теги: Политика, Видео новости, Министерство внутренних дел, Киев, Волонтеры, благотворительность, Міністерство оборони України, Расследования, Криминал
# dfsh2015-04-23 17:17:33
Мошенники, аферисты, лохотрон, развод, кидалы, финансовая ловушка

Очередные мошенники БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
“БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СВІТЛА УКРАЇНА”” Они же Допоможемо дітям разом, они же оживи мрію, они же небайдужі серця

01001, м.Київ,Печерський р-н, вул. Інститутська, буд. 1,
ЄДРПОУ 39557205 р/р №26002056107631 у
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 380775
Президент: Тарасенко Сергій Володимирович

Довідка № 12 від 17.01.2015р.,код неприбутковості:0005
• Тел.: (044) 223-35-83

# Орест2015-03-30 15:45:50
Этот Недавно созданный так называемый благотворительный фонд нагло обзванивают доверчивых граждан. Представляясь работниками государственных структур, фонд выпрашивает деньги на якобы благотворительные цели. Фундация лохотронщиков уже известна псевдо - помощью батальонам, и так далее. На сайте фонда - сплошные подделка, фотошоп и постановочные видео. Поддельные печати и подписи, телефоны подставных лиц, а не командиров силовиков из АТО. Пишут о себе в Интернете фейковые новости (положительные) о себе, потом всем показывают, вот мол смотрите, что про нас пишут. И больным деткам не помогают. Например наша инициативная группа обзвонила школы интернаты для глухих детей, их руководство заявили, что не знают такого фонда. Используют чувствительные темы как наживку для собственного обогащения. Сначала дети, а теперь АТО, прям бизнес какой-то бессердечный. Волонтеров в фонде нет, есть только операторы колл - центра. Адрес своей конторы меняют как перчатки. Мошенники.