Отзыв о компании БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫЙ ФОНД НЕРАВНОДУШНЫЕ СЕРДЦА
Добавлен: 18:52 23.03.2015
Другие названия: БФ НЕБАЙДУЖІ СЕРДЦЯ, БФ НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ, МБФ ОЖИВИ МРІЮ, МБФ ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ РАЗОМ
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации
Сайт:  nsfund.com.ua
Эл. почта: info@nsfund.com.ua
Регионы работы: Киев, Запорожье
Телефоны: 0674732260, 0674678128, 0689349478, 0442214719

Описание деятельности:  Код КВЕД 88.91 Денний догляд за дітьми (основний); Код КВЕД 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.; Код КВЕД 94.12 Діяльність професійних громадських організацій; Код КВЕД 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.

Никнейм: Катерина (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Март 2015

гарна українська мова)

додаю ще один номер 0674644212

# kjghu2015-04-25 18:56:19
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!

# Саша Майс2015-03-23 19:43:33
Стара тема видурювання грошей під виглядом благодійництва знову у дії. Відтепер таким шахрайством займається нещодавно створений (05.05.2014) благодійний фонд "Небайдужі серДця" (код ЄДРПОУ 39202831). На вулиці Лютеранській у Києві, яка вказана у свідоцтві, фонду «Небайдужі серця» насправді не існує. Зауважимо цікавий факт – навмисну помилку у найменуванні псевдо-фонду: замість слова "Серця" – "СерДця". Цим суржиком фонд намагається ввести нас в оману. Разом з цим, телефонуючи до громадян, працівники Фонду Небайдужі серця полюбляють представлятися представниками держструктур. На сайті фонду фейкові звіти та постановочні відео. Телефони нібито командирів батальйонів («Луганськ-1» та «Торнадо»), зазначені у паперах фонду, насправді належать представникам цієї кримінальної структури. Печатки та штампи друкуються у Фотошопі. Всі позитивні та схвальні відгуки про роботу цих псевдо благодійників пишуться самими ж псевдо благодійниками. Зарплата операторів, які працюють неофіційно, - згідно сайтів про роботу від 4000 грн. плюс 10 відсотків від видуреної суми, все решта - керівникам. Волонтерів у фонді немає, а навіщо – є рахунок, телефон та апетити керівників. А ще часто змінюється місце розташування офісних приміщень цієї горезвісної організації. Насправді БФ Небайдужі серця нікому не допомагає, а є клоном МБФ Оживи мрію та МБФ "Допоможемо дітям разом", які відомі зароблянням грошей на ніби то допомозі глухим діткам. Будьте обережні!