Отзыв о компании Агентство Мерчендайзинга
Добавлен: 23:39 22.03.2015
Другие названия: ЧП Петров
Сайт:  merchik.com.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Алушта, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Прилуки, Ровно, Ужгород, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Шахтёрск

Описание деятельности:  Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)

Никнейм: анонімно мерчик (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2014
Дата увольнения: Март 2015

немає навіть і близько

Знаєте люди, зла не вистачає на них. Той МАЗУР ТАРАС - СВОЛОЧ ШЕ ТА, відноситься до людей як до худоби, ріже зарплату, на зборах верещить ніби його ріжуть десь посеред села на свята, штрафи ставить. А самому аби бути доброму перед Єремєєвою лиже їй дупу і п...у, та чорна азіатка звільнила Сичову Олену а його поставила на її місце. Ну хіба ж це чесно? Чоловік важко хворий, діти малі, а вони привід придумали тіпа скорочення. Та ніяке то нахуй не скорочення, то звільнення і все, вони знали що вона за чоловіком змушена доглядати і не зможе повноцінно виконувати роботу. Але ж цю роботу їй можна було полегшити, дати удальонку та й все. Так нє, Мазур краще підлизувався ніж Сичова, так?????
БЛЛЛЯЯЯЯЯТЬ!!!! Він краще б підмився і сорочку свою змінив, чи поправ би, а то смердить як від бомжа, а шкари ми вже думали колективом йому скинутися і купити, а то бідака ходить в зимових ще від літа, можу собі уявити який там розплідник бактерій і грибка.
Єремєєвій тєж би не завадило щось з собою зробити. В першу чергу перестати бухати і вставити зуби, таке бабло як вона ,,рубає,, штрафами на передні зуби можна було б наскладати.
Одним словом,друзі піздєц робиться.
Якщо ви хочете працювати чесно і не любите коли вам вставляють плаки в колеса, нормально тут працювати не зможете, бо не дадуть. І заробити нормально тим більше.
Шукайте роботу достойну вашого розуму і всіх Вам благ.
З наступаючим Великоднем. Христос Воскрес!!!!!!

# Серега2015-05-26 14:09:06
Ахах)) Виталь, ну тебе вообще грешно писать про грамотность)) Тебе этот отзыв жена проверяла на наличие ошибок??) (Она же у тебя вроде учитель, тогда твоя грамотность и ее косяк)) А теперь, если ты уже такой "правдоруб", давай пробежимся по твоим косякам:
1) Саню Говдалюка, убрал Петров что бы тебе было комфортно на должности директора (ход умный, Саня слишком сильный оппонент для тебя) И ты по мнению СВП, выглядел бы не достаточно авторитетно на фоне подчиненного)
Единственное что не учел СВП, что ты настолько нулячий руководитель, что даже на фоне многих менеджеров ты выглядишь убого.
2) Дальше больше, менеджеров бросает в пот, когда клиенты просят встречи с директором. Ни одного запуска клиентов с презентаций которые пытался проводить ты!
Благо, что мозгов осознать это, тебе хватило. И ты просто молчал, пока профессионалы (читай НОПы) делали запуски своими презентациями( Здесь привет Вам Сергей Валериевич, помнится говорили Вы, что не НОпы запускают клиентов, а классный сайт!( сайт действительно крут, но тогда вопрос, каким же нужно быть бараном, что бы не смочь при наличии такого ресурса убедить потен. клиента работать???))))
3) Ну и на последок, честно, не желаю тебе зла! Но рано или позно (скорее позно) СВП признает что с тобой он "ДАЛ МАХУ". И честно, пишу не потому что хочу оскорбить или высмеять кого то! Пишу по тому что из восьми лет агентства, почти пять я вкладывал в него свою душу. И конечно, приятно видеть что все таки на своем месте я был не заменим)) Но легкая грусть, от осознания того что ты ведешь компанию к "бордюру" проскакивает.
# МЕРЧИК 2015-05-07 01:06:53
ХА ХА!Смішно і грішно))))
# Ольга2015-03-26 00:21:36
Виталий Стасюк, ты еще будешь говорить людям про "виховання?"
А не работаю в вашей шарашкиной конторе уже давно, но я до сих пор помню, какая ты скотина, подлиза и трус. Ты же увольнял людей, хороших старших и суперов - только потому, что они СЛИШКОМ ХОРОШО работают. Ты боялся и трусился, что кто-то может занять твое место и из-за этого шептал Петрову на ухо "уволь, уволь".
Кроме того, какого хрена ты опровергаешь чужие отзывы? Ты что работаешь мерчем? За тобой следят? Ты такое же пушечное мясо?
Ты сидишь под петровым, трусишься как осиновый лист и при этом пишешь, что люди прячутся как крысы?
Так вы же сами угрожаете расправой, вот они и прячутся!
# Ляля2015-03-26 00:08:32
Согласна с автором полностью!от себя могу добавить,что работа эта-панты для приезжих!и как бы вы не рвали жопу выгораживая свою компанию,тот кто там работал знает истину!Скоро эта фирма прикроется
# Віталій Стасюк2015-03-25 11:34:09
Люди, будьте грамотними!
відноситься до людей, як до худоби( порівняння!!!)
на зборах верещить, ніби його ріжуть, десь посеред села на свята
А самому, аби бути доброму, перед Єремєєвою
а то смердить, як від бомжа
плаки в колеса. Ого, а це що за вираз - "Плаки в колеса"!!!!!!
таке бабло, як вона ,,рубає,, штрафами на передні зуби можна було б наскладати
слова ТІПА в українській мові немає... так і , доречі, нахуй, удальонку, нє - також...
Шукайте роботу достойну вашого розуму і всіх Вам благ.
А ТЕПЕР ЩОДО, "ДОСТОЙНУ ВАШОГО РОЗУМУ". ЯК, ВИДНО, РОЗУМУ ТУТ НЕБАГАТО. КЕНЕДІ КОЛИСЬ ПИСАВ: "НЕ ПИТАЙ, ЩО ДЕРЖАВА, ЧИ КОМПАНІЯ РОБИТЬ ДЛЯ ТЕБЕ, А ПИТАЙ - ЩО ТИ РОБИШ ДЛЯ НИХ..." ТАК ОТ, НЕ ПЛЮЙТЕ НА ТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ В ПЕВНІ МОМЕНТИ БУЛИ ПРИСУТНІ У ВАШОМУ ЖИТТІ... ВОНИ БУЛИ ВАМ ДАНІ ДЛЯ ДОСВІДУ, РЕАЛІЗАЦІЇ, ПОРІВНЯННЯ. А ЯКЩО ВСЕ ТАК ПОГАНО, ТО ВАМ ПРОСТО "НЕ ПО ДОРОЗІ"... ШУКАЙТЕ ВЛАСНИЙ ШЛЯХ І НЕ ПЛАЧТЕ, ЯК НІКЧЕМНІ ... ВБОГІ ЧИ ТО МОЖЛИВОСТЯМИ, ЧИ ТО ВИБОРОМ, ЧИ ТО - МОЗКОМ!!!!!
І, НАОСТАНОК, ЦИТАТА З БІБЛІЇ, БО БАЧУ, ЛЮДИНА - ГЛИБОКО ВІРУЮЧА: "НЕ СУДІТЬ, І НЕ ОСУДЖЕНІ БУДЕТЕ!!!!"
# Віталій Стасюк2015-03-25 11:16:09
Дивні ви люди, вверху по тексту безліч матів. А на закінчення Христос Воскрес! Одразу видно, людина, яка це писала немає навіть елементарного виховання. Я думаю, питання часу, коли цю людину - покарає доля (а, можливо, вже покарала).
P.S Коли ви вже захотіли написати все, що думаєте про інших, то хоч майте сміливість назватися (а не ховатись, як " погані щурі")
# Анонім2015-03-24 20:47:58
Робота в компанії чесно кажучи достала вже,ті провірки Мазура на Ашані,постійні дорікання з його сторони та вищого керівництва.Валити треба з компанії,як тільки так зразу.А то вони собі забагато вже позволяють(((
# Олька2015-03-22 23:41:14
а ще його називають Пампухом...ахах..сука...