Отзыв о компании будівельний супермаркет АРС
Добавлен: 13:26 27.02.2015
Другие названия: АРС
Сфера деятельности:  Торговля: Хозтовары, стройматериалы

Регионы работы: Львов

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

деякі члени колективу непогані, хоча цю роль грають всі

АРС - це ЛОХОТРОН. ( будівельний супермаркет АРС, Львів, вул. Б.Хмельницького, 230 )
По 1-ше: Використовують безоплатну працю стажерів, спеціально стажують тиждень 5-10 днів і більше(доки не почнеш питати чи прийняли на роботу) і косять під серйозних, що вони ще не знають чи тебе візьмуть(питають, що навчився і т.п.), хоча на співбесіді говорять про 1-3 дні безоплатного стажувався, коли питання ставиш ребром то, вроді Манько - директор з самозадоволеним виглядом питає, а що Вам ще не сказали, ну, говорить якусь більш-менш логічну причину і каже щось в роді "ви нам не підходите", от диб_л.
По 2-ге: ніхто там не знає як формується зарплата. з/п близько 2 тис. грн. —+(плюс або мінус) близько 700 грн. по словах продавців. Тобто й тут намахують.
По 3-тє: самі продавці зацікавлені у безоплатній праці стажерів початківців, бо якщо продавців на відділі менше то з/п більша.
По 4-те: продавець там є і грузчиком(завозить і розгружає на місце, хоч в магазині є 2 офіційні грузчики), і монтувальником(збирає з частин до готового вигляду), і розкладальником товару, і консультантом, і частково прибиральником, й безплатним відвантажувальником клієнтам товару до машини, і виписувальником товару одночасно, можливо ще щось не згадав. А платять як продавцю.
Тобто в АРСІ ЛОХОТРОН, люди, після майдану це не можна допускати, потрібні, протидія тим хто розводить людей.
написав з досвіду власного стажування(грузив будматеріали 5днів хоч йшов на продавця, хоча я з 2 дня,кожен день питав чи мене приймають на роботу), не ведіться! Або вимагайте хоча б мінімальну оплату за стажування. а найкраще надавайте лохотронщикам!