Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі сердця
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

нету

небайдужі серця аферисты лжеблаготворители развод на бабки ворье крышеванное небайдужі серця неравнодушные сердца другое их название оживи мрію

фонд небайдужі серця псевдоблагодійники кримінал розвід на бабки в ато допомога не поступає

небайдужі серця благодійний фонд мошенники кримінал нікому не домомагають

небайдужі серця отзывы негативне криминалитет не ведіться не допомагають хворим діткам

фонд небайдужі серця отзывы не связывайтесь с ними финансовая ловушка осторожно

небайдужі серця благодійний фонд отзывы осторожно лохотрон недобросовестный фонд

фонд небайдужі серця відгуки шахраї куди дивляться правоохоронні органи допомагайте без посередників

небайдужі серця благодійний фонд відгуки погані брешуть нікому не допомагають

бф небайдужі серця сумнівна контора увага обережно допомагайте напряму а не через такі фонди

благотворительный фонд небайдужі серця обман раз вод помагайте напрямую а не через такие фонды

# Гордій2015-06-10 01:26:52
Нещодавно мені зателефонували з благодійного фонду "Небайдужі сердця" (так написано у реєстраційних документах, ЄДРПОУ 39202831)з проханням про допомогу. Я погодилась допомогти. Допомогу збирали для батальону "Торнадо". Вислали мені на ел. адресу лист-клопотання, копії реєстраційних документів, посилання на відеозвіти про їх допомогу. Я перерахувала кошти по безналу. Але мені щось здалося підозрілим - чи то літера "д" у слові "сердця", чи то те, що вони передзвонили мені через 15 хвилин, щоб спитати, чи я перерахувала кошти, чи їхнє прохання скинути скан платіжного доручення, чи все це разом. Наступного дня я погуглила відгуки про них - половина (схвальних) написані ними самими, а половина про те, що вони шахраї - один раз допомогли небагато, тапер це всім показують свою, начебто, роботу, а кошти забирають собі организатори. Прикро, що ці кошти, які я виділила з бюджету родини, і які нам зовсім не зайві, пішли не на допомогу тим, хто реально потребує допомоги, а "бізнесменам" від благодійності.
Судячи по тому, що писали у відгуках, там колл-центр, працівники отримують відсоток, решту забирають засновники.Таких фондів засновано кілька, всі працюють за такою ж схемою. Пожертву у мене просили перерахувати на картку, але я сказала, що тільки на рахунок в банку, але це цьому фонду також підійшло:)
# ави2015-05-31 15:00:24
Не перераховуйте кошти псевдо-благодійному фонду Небайдужі серця (Небайдужі серДця). Це шахраї. Чорні волонтери з БФ Небайдужі серця видурюють гроші у довірливих громадян. Допомога не надходить адресатам, гроші привласнюють представники телефонних шахраїв з Небайдужі серця. Небайдужі серця - це клон сумнозвісних фондів Оживи мрію. Відтепер намагаються вести свої чорні справи під назвою БФ Світла Україна.

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ

В Україні діє організоване злочинне угрупування, яке під виглядом благодійності краде чималі гроші у свої кишені. За день сума видурених грошей може сягати мільона гривень. Зазвичай це оператори call-центру, що є звичайнісінькими телефонними аферистами. Фінансову пастку для довірливих громадян створюють так звані фонди: Небайдужі серця, Небайдужі сердця, світла Україна, оживи мрію та допоможемо дітям разом. Давайте зупинимо цей злочин разом!
# трп2015-05-14 00:22:09
Война на Востоке кардинально изменила украинцев. Теперь Украина занимает первые места в мире по сбору средств для помощи как военным и вынужденным переселенцам, так и всем, кто нуждается в помощи. Но для некоторых война — неплохой шанс заработать денег.

Подозрение БФ "Неравнодушные сердца" в мошенничестве
Сообщение о нечистых на руку волонтерах и благотворителях ежедневно появляются в СМИ. В редакцию Телеканала новостей "24" обратились зрители и попросили проверить один из фондов, который помогает АТО. Мол, есть данные, что представители организации обогащаются за счет помощи неравнодушных.
К тому же, методы, которыми господа пользуются, чтобы собирать средства, вызывают много вопросов. Чтобы разобраться в ситуации, в офис фонда мы запустили инсайдера, который проработал там неделю. И были поражены результатом его работы.
Благотворительный фонд с красноречивым названием "Неравнодушные сердца" вроде помогает и больным детям, и бойцам, которые защищают нашу страну на Востоке. О чем на официальном сайте организации свидетельствуют многочисленные фото и отчеты. Но реальная деятельность фонда очень похожа на обычное мошенничество.
Шпионы в фонде
Нам согласилась помочь Киевская самооборона. Одна из активисток — Леся Шеповалова устроилась в фонд на работу. На практике офис-менеджер БФ "Неравнодушные сердца" имеет функции оператора call-центра.
Задача Леси — обзванивать предприятия и простых людей, в основном в селах, и просить у них деньги для благотворительных целей. Чтобы легенда, которую скармливают людям, звучала убедительнее, новичку дают целую кипу памятников и инструкций, которые нужно вручную переписать и выучить.
Скрытой камерой девушке удалось снять всю "кухню" волонтерской организации изнутри. На записи вежливые молодые люди представляются своим собеседникам по имени и отчеству, после чего рассказывают заранее изученную историю.
В батальоне "Торнадо" подтвердили, что БФ "Неравнодушные сердца" им помогает, но легенду опровергли. Правда, какую именно помощь привозят и в каком количестве, журналистам не рассказали. Представители call-центра в разговоре с людьми прикрываются Министерством обороны.
Прикрытие Министерством обороны
В Министерстве обороны не знают о деятельности БФ "Неравнодушные сердца". Кроме этого, батальон с таким названием не входит в Вооруженные силы Украины, а подчиняется другому ведомству. Вместе с самообороновцами журналисты Телеканала новостей "24" посетили call-центр. Но разговаривать работники офиса отказались и убежали через заднюю дверь.
Благотворители пытались убедить, что их работники работают на безвозмездной основе. Пока работники поспешно пытались бежать из офиса, их "главари" вызвали милицию. И только за время пребывания журналистов в помещении фонда на собеседование пришло три девушки. Одна из них рассказала, какие условия труда ей обещали горе-работодатели.
Когда на место прибыли правоохранители, журналисты написали заявление с просьбой разобраться в деятельности благотворительного фонда "Неравнодушные сердца" и выяснить, сколько денег собрали то ли их "волонтеры", то ли штатные работники.
Источник: Телеканал новостей "24"
Теги: Политика, Видео новости, Министерство внутренних дел, Киев, Волонтеры, благотворительность, Міністерство оборони України, Расследования, Криминал

# герц2015-04-24 09:05:54
Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!
# Гордій2015-03-15 01:19:00
Увага! Благодійний фонд Небайдужі серця відгуки негативні, (вони ж МБФ «Оживи мрію» ЄДРПОУ 39157365), входять у чорний список волонтерів України. Волонтерів у нещодавно створеному фонді Небайдужі серця немає, є тільки оператори Call-centre, які представляються від імені чиновників держструктур і видуюють у довірливих людей гроші на АТО. Згідно печатки ці аферисти насправді називаються БФ Небайдужі серДця, ЄДРПОУ 39202831. Псевдо-благодійний фонд Небайдужі серДця махлює навіть на своїй назві. Немає в українській мові слова «серДця». Фейкові звіти та постановочне відео на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Доказом того, що допомога не приходить адресатам є акти прийому передачі на сайті фонду. Акти підроблені. Фото та Відео ніякого відношення до фонду не мають, монтаж та фотошоп. Обдурювання, обман, махінації, – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!
# паоу2015-02-24 19:23:55
Вот номера телефонов мошенников из "Небайдужі серця"

• 0442214719
• 0979675835
• 0985234880
• 0988287216
# оролдпол2015-02-22 03:27:31
Наразі ця організація офіційно шукає "адміністратора офісу", на цю посаду я відгукнулася. У день стажування мене відвели до "інструктора", молодії дівчини, що хамовато видала роздруковані папірці зі словами - все переписати, вивчити, потім буде тест. Я сиділа напроти неї за столом, навкруги було ще декілька таких "робоичх місць" - роздруківки номерів та імен осіб, їх посад, мобільний, блокнот для запису "оброблених" людей, сум. Приміщення зняте на швидку руку. Усі одночасно звонять і "бомблять" людей за наданими номерами. Всі знаходяться у одній кімнаті, тому я мала змогу почути, як працюють "волонтери". Потрібно сказати, що у цій конторі , як виявилось, сама лиш ставка 4000 плюс 10 процентів від суми пожертви. У роздруківках, що їх дали завчити прописані положення - орієнтування на результат - змусити людину заплатити "тут і зараз". Передбачені досить таки хамовиті відповіді на можливі реакції : якщо кажуть, нема коштів - відповідь "я ж вас прошу невелику суму, прості люди допомагають, а ви.." або"я можу і почекати, а ось глухі дітки ні" тощо. Спочатку БФ орієнтувався на глухих дітках, а тепер і на АТО(це зараз гаряча ж тема), для вивчення напам'ять також надавалась слізлива історія про збір коштів для гухої дівчинки - його також вимагалось занотувати і вивчити. Все по схемі. Але наразі всі "працювали" , просячи кошти на АТО. Дзвонили одночасно, але історії були різні, під кожного, кому звонять, щоб перехували кошти вже і сьогодні. Для цього розповідали або що машина вже стоїть і не вистачає лише вашої тисячі гривень, інша дівчина розповідала про інші суми, але також конче необхідно було сьогодні перерахували. Ніяка машина тим часом не готувалась до виїзду в АТО. Один з "волонтерів", чиї манери були схожі на бандита з 90х, почав саме так і розмовляти з потенційним благодійником - напосідати, кажучи, що якщо там у них зараз нема світла(так йому пояснив бухгалтер, чому не може вже кинути гроші на рахунок), то нехай не поліниться піде сам до свого банку і зробить усе самотужки, сьогодні ж. Коли на іншому кінці проводу бухгалтер не згодився бігти посеред робочого дня до банку, "волонтер" кинув трубку і обклав його матом. Так само обматюкала іншу людину інструктор Вікторія після того, як ця людина відповіла, що замість перерахування коштів до БФ, вже відправила гуманітарну допомогу. Інший потенційний благодійник забажав сам приїхати і переконатись у наявності тієї допомоги, що про неї розповідали. Робітники БФ не могли не погодитись, але і показати нічого не мали. Тому при мені ж обговорювали "стратегію": усі докумненти роздрукувати (у них було декілька накладних про передачу певних речей підрозділу №12, які вони висилали усім підряд як доказ, адже люди між собою незнайомі і не можуть перевірити, що куплено на 2000 , а зібрано у 10 раз більше), печаті поставити, вийти (але не впускати) до людини, сказати, що усі продукти на складі або вже у дорозі(або що самі придумають доцільного), і головне при цьому, поводитись "бойко, грудь колесом". Тим часом я усе це слухала и не могла повірити, що реальність, не переписуючи, звісно, безглузді історію та відповіді із роздруківок(виявилось на справі їм потрібна ще одна людина для прозвону,). Мені у хамовитих виразах повідомили, що потрібно , як всі записати і вивчити, а не запитувати, оскільки я почала ставити питання, що власне тут за бізнес розгортається. Після того, як я сказала про мої сумніви, що їх діяльність -благодійна, мене виставили за двері, кинувши, що у них є своє внутрішнє СБУ(тобто їм нічого боятись). Вже повернувшись, я порилась у інтернеті і знайшла масу гнівних відгуків щодо "шахраїв з фонду Небайдужі серця"(раніше він мав ще назву "Оживи мрію") як з боку тих, хто також приходив до них як роботодавців, так і з боку тих, до кого цей фонд дзвонив з вимогою грошей. Якби я одразу перевірила, то і не йшла в те логово. Якби усі люди, до яких вони дзвонять перевіряли їх, то не ставали б їх жертвами. Але багато, хто проглядає опісля. Коли пізно. Будь ласка, розповсюджуйте цю інформацію, що люди мали змогу взнати про них наперед! Допомагайте інвалідам, стражденим, солдатам у АТО через перевірені справжні фонди, або напряму!
***
Друзі, прошу зробити максимальний репост, адже поширення інформації може спасти кошти багатьох свідомих громадян і не дати наживитись пройдисвітам. Річ у тім, що, так званий, благодійний фон "НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то(зараз це актуально) солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають трубку и криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені, канючачи, розповідаючи слізливі усторії, брешучи і навіть вимагаючи на манер "бізнесменів" 90-х. У них все підготовлено, щоб замилити очі - кипа документів з печатками, що їх сують, якщо людина бажає перевірити їх роботу, а от продукти і допогу, на яку вони наче збирають солдатам, показати не можуть, тому для цього історії - "на складі" або "машина щойно відїхала". Є декілька доків, що підтверджують одноразову передачу якоїсь допомоги. Наприклад, 50 пар взуття. Цю єдину накладну вони відсилають сотням організаціям у якості підтвердження, хоча коштів зібрано у десят раз більше. Всі вони йдуть їм у кармани. Я бачила це на власні очі. Злості не вистачає на таких людей, вони обдирають людей, що готові допомогти, допога ж не доходить до тих, кому призначена. Нараз розміщуються за адресою вул. Л.Руденко 6а, але постійно переїзжають. недивно.
"НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" - ШАХРАЇ.
Чим більше людей знатимуть, тим менша вірогідність стати їх жертвами!!
***
В продовження теми благодійного фонду "Небайдужі серДця". Нагадую, чому я цю тему підняв - по базі підприємців, провайдерів, нотаріусів та інших осіб здійснюються дзвінки різними дамочками з настирливістю, що личила б шантажистам. Вони телефонують на всі наявні номери особи (робочі та домашні), на мейли і по кілька разів на день, вимагаючи немалі суми. З точно відомого мені випадку вимагали (саме вимагали) 3 500 грн нібито на підтримку АТО і батальйону "Луганськ 1" зокрема. Що цікаво, кожній особі, яку "опрацьовують" скидають пакет документів, серед яких, окрім всіх офіційних даних про організацію, знаходяться акти про допомогу батальйону "Луганськ 1". Сумарно це кілька сотень консерв, термобілизна та шкарпетки, приклад додаю.
Єдиний офіс цієї організації знаходиться в Києві. Під час розмови з однією з "дамочок" на фоні був сильний відчутний шум, ніби в приміщенні знаходилось досить багато людей, + вона не зорієнтувалась, чи вже телефонувала до мене.
На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному - 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого "фонду". Чи не схожі показні акти на прикриття?
В мережі чимало відгуків про цей та подібний фонди, читайте уважно

Я жодного разу не чув, щоб люди, які реально допомагають хлопцям з АТО - наприклад, Армія SOS, Крила Фенікса, Твоя допомога армії, Народний тил, місцеві волинські волонтери подібним чином залучали кошти, але при цьому обсяг їх роботи значно більший. Тому будьте обережні і, якщо хочете допомогти, робіть це через реальних людей.
***
Попрошайки 80-го lvl или как заработать на благотворительности.

Пока наши парни защищают Честь и Независимость Украины на востоке, ценой своих жизней не пускают рашистскую заразу пустить метастазы вглубь страны, в тылу расплодилось множество организаций, которые прикрываясь благотворительностью создают иллюзию помощи.Дергая, словно марионетку за нужные нити, надавливая на кровоточащую рану, играя на небезразличии людей, которые охотно жертвуют средства на помощь армии, они, словно клещи паразитируют на общенациональной проблеме.Самое страшное, что эти средства могли действительно пойти в нужное русло и спасти чью-нибудь жизнь, или накормить голодного солдата, на деле же они улучшают чье-то благосостояние.Одна из таких вот организаций - это благотворительный фонд "Небайдужі сердця".Основываясь на догадках и некоторых документах, которые вы можете просмотреть ниже, приходишь к выводу, что в деятельности этой организации много подводных камней,что ставит под сомнение ее благие намерения.В данный момент в ходу у этой организации 3 программы: Здорова нація, Захисти країну,Поверни добро.Согласно программе "Захисти країну", у фонда на попечительстве 12-й территориальный батальон, 26 артиллерийская бригада и батальон особого назначения "Святая Мария".Технология обеспечения такова:...в Минобороны обращаются комбаты батальонов с просьбой предоставить необходимые вещи на передовую, в свою очередь Минобороны сбрасывает работу на волонтерские организации.Посредством обзвона предприятий Украины собираются средства для закупки продовольствия, в основном тушенка, макароны и печенье, а также теплой обуви, одежды, спальников и пр.И здесь начинается самое интерестное.Должностная иерархия построена по принципу сетевого маркетинга.По возрастающей:оператор,куратор,лидер, ассистент менеджера и собственно сам менеджер,которым становишься после преодоления предыдущих ступеней и с правом открыть свой собственный офис, т.е., по сути - это сеть.Оператор и куратор от сделки получает 10 % , лидер 20%.У куратора в подчинении находятся операторы, которых он обучает, и как только они достигнут ранга куратора, то он с них имеет 5 % и так по возрастающей.Менеджер же получает от всей группы 50 %.Возможно в этой лестнице есть неточности, но суть понятна.

Получается одни развязали войну, а другие на ней наживаются.Одной революции на Майдане мало, должна произойти революция в умах и сознании людей, иначе все попытки сломать систему будут тщетны.А СИСТЕМУ НУЖНО ЛОМАТЬ здесь и сейчас, время настало, другой возможности может не представиться или потребуется еще десятки лет.
Маленьке розслідування

Дзвінок. Жінка представляється фондом "Небайдужі серця". Збирають допомогу для батальйону Луганськ-1. І, навіть, присилає відповідні документи. Все б добре, якби документ не був підроблений.
Перше, що насторожило це те, що батальйон Луганськ-1 підпорядковується ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а не в Луганській. І з яких це пір у МВС мобільний номер.
Друге - командира звати Вітко Артем, так що ініціал "О." не підходить, як не крути. Викликала сумнів і гербова печатка в підпорядкованої структури.
Мама потім вияснила, що цей фонд під іншою назвою належав одному ляшківцю. Тепер, систематично міняючи назви, вони пропонують роботу людям, яка полягає в обдзвонюванні "клієнтів" за 5000 грн. +10 відсотків від того, що скине на картку людина, яка виявить бажання "допомогти" батальйону.

Якщо пошукати, то цікавого на них знайдеться немало. Поширюйте, тре їх "накрити".

небайдужі серця благодійний фонд мошенники кримінал нікому не домомагають

фонд небайдужі серця отзывы не связывайтесь с ними финансовая ловушка осторожно

небайдужі серця благодійний фонд відгуки погані брешуть нікому не допомагають

***
небайдужі серця обережно, увага! просять перерахувати кошти для допомоги військовим з АТО, не співпрацюйте з цими псевдо-благодійниками, прикарманюють гроші, заробляють на чужому горі, кому війна, а кому мати рідна, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

фонд небайдужі серця – фінансова пастка, фішинг, обдзвонюють підприємців, випрошують гроші на АТО, хтось з влади їх кришує, тому допомога привласнюється, і гроші не доходять до адресата, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця благодійний фонд – увага! Обережно! Цей фонд лохотронить, розводить на гроші, які привласнюються шахраями, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця отзывы – неблагонадежная, сомнительная контора, выманивают деньги, пробивая на слезу доверчивых предпринимателей, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

фонд небайдужі серця отзывы – мошенники с большой дороги, вся их работа, - обзвон на телефоны предприятий, предпринимателей, по накатанной схеме одуривают людей с целью заполучить деньги на свои нужды, а не на помощь нуждающимся, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця благодійний фонд отзывы – аферисты, развод, лохотрон, кидалово, осторожно! Не имейте с ними дело. Обман, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

фонд небайдужі серця відгуки жахливі, перевірте самі, не полінуйтеся! Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця благодійний фонд відгуки: на брехні заробляють, нікому не допомагають, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

бф небайдужі серця – не давайте їм гроші! Вони Шахраї! , Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

благотворительный фонд небайдужі серця недобросовестные кидалы, посадить их всех надо, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»
***
Сегодня вернулся с их уже нового "офиса" и хочу поделиться со всеми кто будет интересоваться этим фондом. Я искал себе работу и попал на вакансию админа офиса, все вроде норм., но то что компания АНОНИМНАЯ немного насторожило, но, не не предал этому большого внимания. Девушка позвонила назначила встречу, уже за адресом. Ол-ра Кошица 9б на позняках. Когда пришел попросила копию моего резюме и акцентировала внимание на моем дипломе, а не на моем опыте работы менеджером.
В мои обязаности должны были входить какие то документации, следить за работой офиса, отправлять на е-мейл спонсорам с благодарным письмом и .т.д. и т.п. Я конкретно спрашивал о том не нужно ли искать спонсоров самому? на что ответили НЕТ. Сегодня утром прихожу на инструктаж, меня приводят в кабинет где сидят различные молодые люди на телефонах.
Офис сам по себе везде пустой, думал идет ремонт а он вообще на ходу сооружен, все пустое, стол стул и ручка с блокнотом, один ноут на всех чтобы отправлять большое спасибо за то что вы лох "спонсорам". Короче в офисе все так что вдруг чего не так, облава, можно его быстро и живо убрать, даже на двери таблички нету что БФ))) Когда я присел мне ясно дают понять что мне нужно делать, звонить по их базе клиентов и просить деньги на помощь 12 бат-ну киева на ато, сыротам и просто больным детям.
В табличке к ним написаны 3 легенды к ним, и указано что надо убеждать людей в таком поступке,что здесь и сейчас ВЫ можете помочь солдатам или детям, за час что я там был слышал что эти волонтеры всем только о помощи на АТО твердили, ведь это сейчас вообще тема номер 1, и люди скорее дадут деньги на защиту, чем на чье то там удобство в интернате.
Работники между собой особо не общаются даже не знают кто сколько работает, я в одной спросил девушки то она только 3 дня работает и за это время у нее 1 клиент. Об оплате труда это вообще бомба!!! Мне на собеседовании говорили что ставка 4000 и % от того как буду работать. А сегодня уже такое: если я соберу из людей 60 тыс. гривен то у меня будет 4000 если нет то будет и зп.
Офигеть волонтеры блин. директора нету но какая то крутая баба со мной в общении уже на маты была перешла и дала понять что если я не хочу срубить деньжат то отвали. Кстати двери они закрывают изнутри постоянно и открывают только на перекур в определенное время))
В общем много чего еще было интересного, скажу одно, что ни работать таким не надо ни вестись на такое, это просто воры, и они этого не стыдятся. Позор таким кто наживается на чужих несчастьях и на боевых действиях.
***
Просто наглая убогая аферистская контора. Я пробыла там на стажировке, ужаснулась! Ведь у меня самой близкие люди сейчас в АТО, а я работала с людьми с ограниченными возможностями. Пришла на работу помочь, принести свой опыт. Какое там! Это же клетушка с 90-ыми. Просто вымагают, по написанной схеме, нормальные думающие люди там не остаются, они их сами выпихают.

Просто ужасно, как они рассказывают историю про машину продуктов в АТО, которой нет и в помине, как они изгаляются и придумывают, как тем, кто хочет проверить свою помощь, ответить, предоставив только их бумажки. Грязно. Мерзко. Не понимаю, почему их до сих пор не накрыли. И как предупредить людей, которые ведутся на них! Ведь эти деньги реалньо могли пойти на помощь. А как подрывают работу настоящих волонтеров эти аферисты? Находяться сейчас на ул. Ларисы Руденко 6а! Не ведитесь!
***
Отримавши дзвінок, я вирішила перерахувати кошти, але після перевірки самого "фонду". Проте, поки приступила до перевірки, працівники "фонду" самі видали себе, дзвонячи кожного дня кілька разів на день і нахабно питаючи, чи "закрила" я питання з грошима. Що означає "закрила"? Закривають злочинців або свій обовязок перед кимось. Фонду я нічого не винна, а про злочинців слід подумати. Якщо хтось має бажання, пишіть, будемо намагатися "закрити" цей псевдофонд.
***
Сьогодні зателефонували з 0674478442 представники "благодійного" фонду небайдужі сердця також спитали чи закрив питання по висланому на ел.пошту листу.Знаючи що це лохотрон ,запитав ,чому у вас на сайті в акті прийому передачі Луганську 1 передано аж 3 банки тушонки,1 паштет і.т.д.Відповідь (дослівно)- мені похуй ,що на сайті.Відповів ,що таким під...М гроші давати не хотів би.Гудки.Не ведіться.Розповсюджуйте
***
Мошенники - псевдофонды себя называют разными именами: "Небайдужі серця", хотя по регистрационнім бумагам - с буквой "Д": "Небайдужі серДця", раньше они были: "Оживи мрію", а еще раньше назывались: "Допоможемо дітям разом", оборотни - аферисты, зарабатывают на нашей доброте, помогают только одному проценту, все остальное - в карман. Это бывшие работники театральной кассы "Премьера" и колл-центра продавцов БаДОВ "Solaray".
***
Я работала неделю в благотворительном фонде «Небайдужі серця» «Небайдужі серця», имют «крышу», гребут бабки по полной, 1 процент - помагают нуждающимся, все остальное в карман. Лохотрон. Принимают на работу неофициально. Банда, мафія, мошенники, аферисты. Відгуки, отзывы Неравнодушные сердца, Небайдужі серця, Небайдужі сердця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, - названия оборотней – псевдоблаготворителей. Ворье крышеваное. Люди, не ведитесь, помагайте напрямую, а не через посредников.
# Геннадий2015-02-22 00:53:06
Уважаемый, naoy! Связывайтесь с командиром батальона через ГУМВС Украины в Луганской области, не сложно зайти на сайт и посмотреть стационарные номера. Витко Артем был командиром, сейчас по информации с интернета командир Левко Андрей, просите связь с ним и спрашивайте идет ли им помощь или нет, а так же спросите об инициалах в запросе. Есть желание-можно и связаться. Если же вы связывались с Витко Артемом(во что мне мало верится), где тогда доказательства ваших слов? Зачем опровергать факты помощи? ЕДЬТЕ К ПУТИНУ УЖЕ СЕЙЧАС ЕСЛИ УЖ ТАК ХОЧЕТСЯ!
# паоу2015-02-21 23:30:41
Попрошайки 80-го lvl или как заработать на благотворительности.

Маленьке розслідування

# паоу2015-02-21 22:43:52
Увага, шахраї!
Початок в попередніх постах.
Отже, третя, але не факт, що остання, частина про фонд #небайдужі_серДця . Оскільки нав'язливий фонд розповідав, що збирає немалі суми на батальйон "Луганськ 1", ми зв'язались з командиром цього батальйону Артем Вітко. Коли він зателефонував працівникам "фонду" як звичайний жертводавець і попросив контакту з представниками батальйону, його вивели на абсолютно сторонню батальйону людину, що розповідала "казки". Наступним логічним кроком буде перевірка правоохоронцями діяльності "благодійників". Будемо чекати результату. Якщо хочете допомогти, робіть це через реальних волонтерів.
Репост вітається.
# паоу2015-02-21 22:39:08
В мережі чимало відгуків про цей та подібний фонди, читайте уважно

# паоу2015-02-21 22:25:18
"НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" - ШАХРАЇ.
Чим більше людей знатимуть, тим менша вірогідність стати їх жертвами!!!

Marina Radovelyuk
# паоу2015-02-21 22:04:18