Отзыв о компании Благодійний фонд Небайдужі серця
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Кировоград, Львов, Одесса

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

небайдужі серця аферисты лжеблаготворители развод на бабки ворье крышеванное небайдужі серця неравнодушные сердца другое их название оживи мрію

фонд небайдужі серця псевдоблагодійники кримінал розвід на бабки в ато допомога не поступає

небайдужі серця благодійний фонд мошенники кримінал нікому не домомагають

небайдужі серця отзывы негативне криминалитет не ведіться не допомагають хворим діткам

фонд небайдужі серця отзывы не связывайтесь с ними финансовая ловушка осторожно

небайдужі серця благодійний фонд отзывы осторожно лохотрон недобросовестный фонд

фонд небайдужі серця відгуки шахраї куди дивляться правоохоронні органи допомагайте без посередників

небайдужі серця благодійний фонд відгуки погані брешуть нікому не допомагають

бф небайдужі серця сумнівна контора увага обережно допомагайте напряму а не через такі фонди

благотворительный фонд небайдужі серця обман раз вод помагайте напрямую а не через такие фонды

# Гость2015-08-14 16:19:00
Нахабні «телефоністи» з колл-центру благодійного фонду «Небайдужі серця» продовжують випрошувати гроші в керівників підприємств та підприємців на нібито допомогу воїнам АТО або лікування діточок. Видурені чималі кошти одразу діляться між організаторами псевдо-фонду. Допомога тим, що її потребує не надходить. Ті, кому потрібна допомога, ніколи не чули про такі фонди-клони, як Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, Світла Україна. Чорні волонтери з фонду Небайдужі серця – звичайнісінькі телефонні шахраї, які лохотронять Україну, створюючи розгалужену фінансову пастку. Волонтерів у фонді немає, є тільки неофіційно працевлаштовані оператори колл-центру. Плинність «кадрів» у фонді дуже висока через те, що до них власники погано ставляться, а також через те, що в когось ще є совість. Не дивно, що фонд «замаскував свою назву в статутних документах як «Небайдужі серДця»., з літерою «Д» у слові «Серця». Це щоб ввести в оману людей та правоохоронні органи. Разом з цим фонд Небайдужі серДця полюбляє представлятися по телефону чиновниками державних органів, або регіональним відділом фундації України, цим же розкриваючи своє недобросовісне нутро. Щодо «позитивних» відгуків в Інтернеті, одразу видно як фонд Небайдужі серця намагається самопіаритись, намагаючись відбілити свій кримінальний імідж через резонанс обурених та обдурених людей. Благодійний фонд Не допомагає українським військовим. Представники фонду ніколи не бачили шеврони "Укроп", та, мабуть, тільки побачивши київську Самооборону, тікали що ух від захисників вітчизни, патріотів України. Недобайдужі серця бояться також українського журналіста з українського відомого 24 каналу новин., що можна побачити на відео в Інтернеті. Псевдо- благодійники змінюють свою назву, та адресу. Кому війна, а кому мати рідна.

Ось один із відгуків: Вчера поступил звонок и приятная дама провела по телефону самые четкие манипуляционные техники продаж... лучше цитатой:
"Я представляю благотворительный фонд "Небайдужі сердця", у нас 30 молодых добровольцев отправились под Дебальцево, понимаете, они же в гражданском и наша общая задача их поддержать. Мы все организовываем по себестоимости и обмундирование каждого стоит 30 тыс гривен. Они же нас защищают! Оксана Юрьевна, скольких вы готовы одеть?" ... "Это нужно делать прямо сейчас, погибнуть ведь, счет на какую сумму выставить?" ... задумалась... почитала о них.... неужели не осталось мозгов для ведения нормального бизнеса? зачем же отторгать желание помочь и последние капли доверия народа?

Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ
# Гость2015-07-22 16:18:00
Быть может так, что и на форексе можно зарабатывать реальные деньги, к этому выводу я пришел точно не сразу, прочитал мнежество книг, просмотрел большое количество вебинаров, общался на форумах с опытными трейдерами и в результате был приятно удивлен, когда оказалось, что все-таки можно найти рычаги заработка даже на валютном рынке, отличающимся нерпедсказуемостью и отсутствием готовых шаблонов.

Торговля на валютной бирже – это бизнес, и как во всяком бизнесе кто-то процветает, а кто-то разоряется. Некоторых подводит нехватка знаний, кого -то губит неумеренный азарт, который конечно же присутствует и, подчас, в большом количестве. Нехватка знаний и неумение управлять своими эмоциями – две основные причины неудач у трейдеров.

VIP пишет:
• Я много положительных отзывов слышал о торговле на валютном рынке Forex и мечтал попробовать себя в этом деле. К сожалению, я не обладаю возможностью правильно предсказывать развитие курсов валют, так как не обладаю аналитическим складом ума, необходимыми знаниями. Конечно, можно порекомендовать прочитать много тематических книг и посмотреть видеоролики, но в действительности это не помогло продвинуться в выбранном направлении. После этого я решился пройти регистрацию в Альпари и инвестировать денежные средства, выбрав одного из самых лучших управляющих. Рейтинги и отзывы помогли сделать правильный выбор и принять положительное решение.

С того момента, как я перевел свои деньги на счет управляющего, я понял, насколько правильно поступил. Все работает отлично. Даже денежные средства поступили на счет очень быстро. В действительности я не ожидал, что все пройдет настолько слаженно! Через пару месяцев уже удалось получить значительную прибыль, которая благодаря разработанной стратегии становится все больше. Таким образом, несмотря на то, что я не вник в особенности торговой деятельности на Forex, статистика и несколько графиков, предоставленных Альпари, помогли начать получать столь желаемую прибыль.

Денежные средства с Альпари всегда выводятся настолько быстро! У меня даже нет возможности переживать относительно того, что состоится перевод или нет. Доверие к Альпари безграничное и я знаю, что всегда можно планировать денежные расходы.
Альпари – это один из самых лучших брокеров. Даже, если вы не знаете или не понимаете торговую деятельность на Forex, не нужно отчаиваться. Опытные управляющие сделают все возможное для того, чтобы вы получили желаемую прибыль. Сотрудничество с Альпари всегда проводится только на честных и понятных условиях, что может только радовать!

Chek пишет:
• Перед тем, как начать работать на валютном рынке Forex и перечислить на собственный счет 3000 долларов, я читал много отзывов о брокерах. Читая отзывы, я разочаровывался. Несмотря на это, я все-таки решил рискнуть, и предпочтение отдал Альпари, так как эта компания уже длительное время на рынке и смогла завоевать идеальную репутацию. Альпари заслуживает положительных отзывов.

Мне нравится работа мт4 и то, что терминал работает слаженно. Рискнул сравнить условия Альпари и зарубежных дилинговых центров: котировки ходят рядом. Все-таки условия достаточно хорошие. Денежные средства перечислял через банковскую карточку и в офисе. Вывод меня радует, так как для него требуется подождать всего один – два дня. Выводил я вначале 350 долларов, потом – 190 и 110 на карточку, зарегистрированную в Сбербанке.

Работа идет слаженно. Мне очень нравиться личный кабинет в Альпари, так как им удобно пользоваться.
Зарабатывать на валютном рынке можно и Forex способен стать хорошим местом для работы. Для того, чтобы все складывалось хорошо, нужно выбрать надежного брокера. Рискуйте не более чем 2 – 5% от дела. Постарайтесь заходить на валютный рынок только в Европу, так как в этом случае можно уменьшить риски. Правильный подход гарантирует достижение желаемого успеха и стабильного заработка.

Я могу за четыре дня заработать 650 долларов. При этом в день я открываю только одну сделку, но перед принятием решения все взвешиваю. Для того, чтобы не переусердствовать и сохранять хорошую концентрацию, нужно три дня выходных (пятница – воскресенье).

Я могу поблагодарить Альпари за то, что он помогает мне в успешном развитии на Forex. Максимально выгодные условия сотрудничества могу отметить, а надежность дилингового центра меня радует. Рискните поработать на Альпари и отметьте все его преимущества!

Boss пишет:
• Работаю на валютном рынке Forex с 2008 года. Торговлю вел на разных дилинговых центрах, которые я не буду перечислять. Практически всегда торговые приказы исполнялись не сразу, и связь с сервером была нестабильной. К тому же торговый поток часто оказывался занятым, и это было привычной заставкой при движениях выше обычных. К тому же денежные средства почти всегда задерживались, и я по-настоящему переживал, полагая, что могут кинуть, и я попаду в сложную ситуацию.

В 2009 году я начал работать в Альпари. Вот уже в течение многих лет я торгую только с одним брокером. Мне нравится абсолютно все. Могу заверить то, что каждый положительный отзыв, оставленный о брокере Альпари, является правдивым. Прежде я торговал вручную, но теперь могу использовать собственные советники. Прибыль является стабильной и заработанных денег хватает на беззаботную жизнь. Если вопросы вдруг появляются, достаточно обратиться в техническую поддержку и все будет решено в оперативном режиме. Спреды стали меньше, благодаря чему можно успешно скальпировать на малых периодах, ставя перед собой незначительные цели. Такой подход позволяет успешно устранять риски. Реквот я не чувствую, так как веду торговую деятельность не вручную, а с помощью советников. Следует отметить то, что за несколько лет ни разу не было задержек, и деньги всегда выводятся в установленный срок. Работа доставляет только удовольствие, ведь Альпари заботится о своих клиентах, предлагая удобный интерфейс личного кабинета, различные советники и продуманные условия торговой деятельности, перечисляя деньги на счет в минимальные сроки.

Альпари – это надежный брокер, который стремится работать по честным правилам. Вы можете убедиться в том, что именно этот брокер готов помочь в успешной работе на Forex.

mina пишет:
• Торговую деятельность я начала в августе 2013 года. Я по-прежнему считаю себя новичком, так как тренирую и стараюсь накопить опыт. Успеха начала достигать с самого начала, ведь я вложила 77 тысяч рублей и за первые три месяца заработала с них 127 тысяч рублей. Изначально я на свой счет перевела 2 тысяч рублей, а потом докладывала деньги для того, чтобы держать депозит, ведь я понаставила много торговых сделок и чтобы не прогореть, старалась докладывать.

Именно так началась моя деятельность на Инста Форекс и на валютном рынке. Заработанные деньги я вывода регулярно. Каждый раз удавалось отмечать стабильность, удобство и быстроту процедуры. Меня радует то, что на Форекс все-таки можно получать стабильную и хорошую прибыль.

Техническая поддержка работает замечательно. Если нужно обратиться к специалистам, ответ всегда приходит быстро. При необходимости можно дозвониться и получить консультацию с подробными ответами по личному кабинету, многим другим вопросам. Мне понравилось то, что при открытии счета сотрудники Инста Форекс звонят сами и уточняют, а все ли понятно. Специалисты всегда отвечают вежливо.

Сайт брокера отличается удобством, что способствует успешной работе.

Перед тем, как начать свою деятельность на валютном рынке, я старалась выбрать брокера по рейтингам и отзывам. Инста Форекс в действительности оказался одним из самых лучших! К тому же для вывода денег требуется всего лишь один день, поэтому можно смело планировать любые расходы.

Инста Форекс – это надежный и удобный брокер. Меня все устраивает, и я надеюсь на дальнейшее покорение валютного рынка благодаря помощи лучшего брокера!

Юрий пишет:
• Что сказать? Бесплатный сыр…ну вы знаете! Это правда, форекс это чистой воды риск, а где вы видели или слышали про прибыльное дело без риска? Таких не бывает. Поверьте, на валюте, акциях, металлах можно зарабатывать и довольно не плохо, но для этого, цитирую VIP:…надо быть либо крутым специалистом в области финансового рынка валют… А вы что думали, думали будет лекго? Включаешь компьютер, подключаешь интернет, нажимаешь на кнопку мыши и смотришь с довольным выражением лица, как тебе капает прибыль! А может еще до дома вам деньги на блюдечке с голубой каемочкой принести? Для того чтобы хотя бы примерно определить дальнейшее движение цены необходимо не мало изучить в области технического и фундаментального анализа. И пудрить людям мозг тоже не надо. Если ты простой сантехник или водитель, занимайся своим делом, а если есть желание зарабатывать на бирже: как минимум надо закончить экономическую специальность в университете, изучить тонну литературы и самое главное проявлять интерес к этому не как «просто заработать бабла и купить крутую тачку с домом на Багамах», а как к хобби.

SGV пишет:
•Меня по-настоящему удивляет, сколько в мире наивных людей. Оказался один человек совсем без денег после игры на валютном рынке Forex, другой уже спрашивает: «А действительно ли можно успешно работать на Forex?». Больше всего расстраивает то, что этот валютный рынок постоянно рекламируется! Та же история продолжается с МММ, несмотря на то, что они успели обокрасть половину населения нашего государства. Это все очень печально.

Некоторые люди говорили то, что на форексе можно успешно работать, если вести торговлю не только американскими долларами, но и другими валютами, например, японской, китайской. Я представляю, как много денег потеряли игроки, которые рискнули вложить собственные инвестиции в покупку японской валюты. В действительности изменения невозможно прогнозировать и в любом случае ожидать может только неудача. Это очень легко объяснить: движение валютных курсов отличается хаотичностью. Возможно, если вы обладаете невероятной интуицией, может повезти.

Очень многие люди говорят то, что на рынке форекс можно научиться зарабатывать. В действительности это не так! Даже, если вы уверены в том, что читаете лучшие и самые полезные книги, стремитесь выстраивать свои стратегии, пытаетесь владеть эмоциями для того, чтобы не совершать глупых ошибок, ничего не получится. Даже, если вы будете действовать по подсказкам опытных аналитиков, успеха ждать не стоит! Вы можете быть уверены в том, что аналитики только констатируют факты и совсем не помогают принимать правильные решения.

Готовы ли вы еще рискнуть? Пожалуйста! Только я предупреждаю о том, что вы можете расстаться с кругленькой суммой. К сожалению, я сам на это попался... Потерял и первый, и второй вклад. Ничего не помогло: ни книги, ни советы аналитиков, ни наблюдения за изменениями курсов валют, ни опыт...

SSS пишет:
• Перед тем, как начать зарабатывать на рынке Forex, я очень долго колебался. Я старался прочитать, как можно больше отзывов о валютном рынке, историй на форумах и понять особенности данного вида деятельности. К счастью, у меня получилось достигнуть желаемых результатов, хотя вначале было сложно.

Многие новички действуют хаотично и сразу тратят большие суммы, что и приводит к разочарованиям. Я поступил совсем по-другому и, как оказалось, все было правильно.

Вначале я прошел регистрацию у выбранного брокера, и долгое время приценивался к особенностям ведения торговой деятельности. Я использовал только демо-счет, благодаря чему удалось избежать существенных финансовых потерь.
С самого начала я читал много книг, старался анализировать их. В действительности невозможно найти книгу, которой нужно доверять беспрекословно. Только понимание валютного рынка позволит понять, какую информацию следует подчеркнуть для себя, а какую – нет. Кроме этого, я смотрел много тематических видеороликов. Такой подход позволил получить ценные знания, которые впоследствии получилось успешно реализовать на практике.

Важно отметить то, что успех во многом зависит от брокера, который должен предоставлять возможность ведения торговли на максимально выгодных условиях. К тому же вы должны быть уверены в том, что брокер отличается надежностью и выведет заработанные деньги. В связи с этим, следует изучить отзывы и убедиться в наличии идеальной репутации. В противном случае можно сразу рассчитывать на провал.

Форекс – это очень хорошее место для заработка, но для того, чтобы оценить это, нужно обладать аналитическим складом ума и знать, как нужно действовать в каждой ситуации, уметь совладать со своими эмоциями.

DDR пишет:
• Моя история на форекс была не настолько успешной, насколько хотелось бы, но все-таки я смог выстоять.
Первый реальный депозит составлял 600 долларов. За четыре дня мне посчастливилось довести его до 1160. К сожалению, все заработанные деньги я слил всего лишь за одну сделку.

Потом у меня получилось занять второе место в конкурсе ФК. В качестве подарка я получил в управление призовой счет, на котором было 2000 долларов. Следует отметить то, что этот приз нельзя было снять. Таким образом, я рискнул вновь открыть для себя форекс и закрепиться. За две недели я смог довести счет до 5600. Однако после этого меня вновь постигла неудача, ведь я пережадничал и струсил, слив все заработанные деньги в одну сделку. На самом деле, если бы я не пошел на поводу у эмоций, все могло бы закончиться успешно.

Поняв, что я действую не правильно, но при этом форекс может быть достойным местом для получения прибыли, я вернулся на демосчет. На самом деле данное решение оказалось правильным. Я получил шанс бороться с жадностью и научиться контролировать свои эмоции, лучше изучая валютный рынок. Именно в это время я понял то, что многие новички разочаровываются в форексе только потому, что совершают серьезные ошибки и не могут это принять. За четыре месяца я увеличил собственный демосчет более чем в шесть раз (с 5000 до 32400), но при этом я пользовался локами для того, чтобы пережидать временные трудности.

После такого опыта я вновь открыл реальный счет, но не в ФК. Счет я пополнял на 1000 долларов. Вначале результаты были изменчивыми: за 2 месяца я заработал около 800, а потом за 1 сделку слил 600 долларов, но все-таки я остановился, так как понял то, что могу допустить новую серьезную ошибку. Тогда я понял, насколько важно дождаться тренда и только после этого закрывать «сторону» лока, стоящую против тренда, а не ту, которая начала входить в прибыль. При таком подходе можно частично отыграть убытки и я смог вернуть 160 долларов из 600. После этого моя деятельность стабилизировалась, и я начал использовать все возможности форекс для заработка!

pl пишет:
• Форекс начал интересовать меня около года назад. С самого начала я скачал терминал и ставил на демо-счете. Мне часто удавалось выигрывать. Однако при увеличении количества сделок начинали часто идти и проигрыши. В результате я понял, что форекс следует осваивать с повышенной ответственностью.

Я узнал про то, что фигуры – это не анахронизм. Но для того, чтобы понять их особенности, потребовалось вникнуть в нюансы момента открытия сделок. Но при этом я отметил необходимость дальнейшего изучения теории. Как оказалось, идеальных стратегий не существует и нельзя полагаться ни на какую из них, ведь в противном случае будет слишком большой риск неудачи, потери финансов. Читая классические книги о форекс, я старался анализировать всю информацию. Такой подход способствовал успешному накоплению ценных знаний.

У меня уже был период ярого увлечения МТСками и граалями, но он прошел быстро.
Изучение индикаторов и их проверка оказалось важной для меня, но все-таки сомнения оставались. Смогу ли я достигнуть желаемого успеха? Я даже сделал небольшой перерыв! Я отошел от торговли на пару месяцев, но по итогу все-таки вернулся к форексу.

Я решил изучить информацию на форумах, посвященных Forex. Оказалось, что на них очень много агрессии. Если честно, столько агрессии можно встретить только на политических форумах. В то же время опытные участники валютного рынка стремятся к тому, чтобы делиться собственным опытом с новичками. И это очень помогло мне! После этого я продолжил изучение литературы и начал находить поистине полезную информацию.

Все-таки через год знакомства с Forex я встал на путь успеха, начал активно накапливать ценный опыт, понимая многие нюансы и особенности ведения торговли. Я смог пройти самый сложный этап и надеюсь, что валютный рынок будет радовать меня прибылью! Верьте в удачу и все обязательно получится!

Светлана пишет:
• Валютный рынок Forex уже давно вызывает споры. Можно ли здесь зарабатывать? Можно ли достигнуть желаемого успеха? В действительности успех может быть достигнут, а прибыль может быть стабильной. Я в этом убедилась на собственном опыте!

Перед тем, как начать в полной мере торговлю на валютном рынке, я старалась изучить все азы и термины, вникнуть во все нюансы и, конечно, привыкнуть к терминалу. Для этого потребовалось не так уж много времени. Вскоре я начала работать на реальном счете, ведь только он позволяет понять все тонкости. К тому же только на реальном счете можно успешно вести торговую деятельность, реализовывая на практике знания, полученные из классических книг о валютном рынке форекс, видеокурсов и документальных фильмов.

Что я смогла понять благодаря валютному рынку?
1. Денежные средства для меня являются необходимыми, но только для того, чтобы поддерживать образ жизни, к которому я привыкла, который мне нравится.
2. Лучше рискнуть и войти в сделку, заработать, чем рисковать потерей многих тысяч в связи с тем, что нужно заниматься чем-то другим.
3. Решения не должны колебаться. Доверяйте себе и собственному опыту, не случая предсказания даже самых лучших экспертов. Вы должны понять то, что колебания сбивают с верного хода мыслей.
4. Идеальной стратегии выхода из торговой сделки нет. При этом вам следует фиксировать прибыль именно в тот момент, когда она все-таки есть.
5. Отказывайтесь от спонтанных сделок, так как они таят в себе слишком серьезные риски.
6. Вы можете думать, хорошая ли это торговля, но при этом нужно и действовать. Не теряйте своих возможностей!
7. Ни один тренд не может продолжаться вечно. Будьте готовы к тому, что в один момент произойдет коррекция.
Понимая нюансы торговой деятельности и особенности валютного рынка, можно успешно действовать на Forex.

polina пишет:
• Моя история, связанная с валютным рынком Forex, только начинается. Я надеюсь на то, что все-таки смогу достигнуть желаемого успеха, а прибыль будет достаточной для жизни и стабильной.

Я очень долго искала возможности заработка в интернете, но все оказывалось по мелочи. К тому же многие способы в действительности оказывались подставой. В интернете много разводов, но все-таки форекс к ним не относится. Валютный рынок может быть местом для хорошей и успешной работы. Вначале я сомневалась, стоит ли регистрироваться на форексе. Конечно, рекламные сообщения интриговали, и хотелось попробовать данный вид заработка на личном опыте, но ведь я столько раз обжигалась. Потом я все-таки загорелась: тематические видеоролики, полезная литература. В результате я решила рискнуть. К тому же я понимала, что практически ничего не теряю!

Вначале я пополнила счет на 20 долларов и открыла советник. После этого вижу, что несколько сделок открыты с лотом в 0.1 на центовом счете. К тому же данный советник обещает прибыль в 0,01% в день. Я решилась увеличить лот до 1.0 и поставить советник одновременно на две валютные пары. Если повезет, я смогу увеличить прибыль в два раза, а если не повезет – потеряю 20 долларов. Это я сделала утром. Вечером я подошла к компьютеру и была шокирована, ведь прибыли увеличилось на 10% притом, что просадка составила 20%. Я начинаю сильно переживать, закрывая сделки.

Впоследствии я обогатила собственные знания, разработала эффективную стратегию и всерьез занялась форексом. Я убедилась в том, что на валютном рынке можно успешно работать, но для этого следует с повышенной ответственностью относиться к ведению торговой деятельности. Вы должны стремиться к получению ценных знаний и контролировать собственные эмоции, ведь только такой подход может гарантировать то, что вы будете принимать правильные решения, и работа на форекс будет успешной.

1) На форексе сложное движение. Кто его поймет тот и будет зарабатывать.

2) Форекс ничем не отличается от других рынков. К примеру если взять историю графика цены с форекс и с фондовой биржи, то никто никогда не разберется какая из них форекс — так как логика движения цены одна и та же. Тоже самое касается и таймфреймов.

3) Нужно понять, что реальная торговля начинается, с высокого депозита. А низк. депозит — это игра на удачу. Собственно что в осноновм и делают все игроки и новички с депозитами до 1000$. Чтобы зарабатывать стабильно и хорошо депозит должен быть как минимум 25000$. Одна сделка ничего не решает. У вас может быть 20 сделок убыточных и всего 7 прибыльных, но которые будут перекрывать весь убыток по 20 пред. сделкам и еще оставят + вот это собственно и есть торговля (игра на бирже). Нужно чтобы в сумме всех сделок был +, а не по одной какойто конкретной сделке. Трейдеры не могут себе позволить такое кол-во сделок с мелком депозитом, а если и могут то открываются центовыми лотами, что дает мало прибыли в сумме всех сделок, поэтому открываются расчитывая на выйгрыш в каждой сделке, причем довольно приличным лотом — .т.к. сделок всего 1, 2 или 3 максимум. Но этот приличный лот слишком рискован для депозита в 300$, а еще трейдер причем не опытный, да и еще психология храмает и другие качества, то собственно получайте и результат.

Собственно говоря не форекс лохотрон, и даже не умение торговать, а то что вы просто не можете различить торговлю от игры на удачу. Нет ничего плохого в игре на удачу. Но она не может быть стабильной, ее можно рассматривать как переменный доп. заработок, т.к. финанс. рынки это не казино. И если иметь знания и нывыки то делать это можно.

sergogin пишет:
• Очень много справедливой критики. Но удивляет то, как реагируют на это некоторые господа. Мол неудачники не суйтесь туда в чем ничего не понимаете. На ком же вы господа будете зарабатывать, если вдруг все дилетанты возьмут да и выйдут с форекса, чью же кровь вы будете пить. Ведь многие, как когда то и я, с форексом связывают надежду как то выбраться из болота нищеты. Уверяю вас достойно жить на зарплату невозможно, влачить существование-да. Форекс отнимает у людей не только деньги, но самое дорогое- надежду.Говорят надежда умирает последней. Я бы не утверждал.
# Гость2015-07-22 11:50:00
Организаторы фонда просто мошенники, хамы и не честные люди. Постоянно обманывает и кидает своих сотрудников. Текучка в фонде просто фантастическая... За три месяца работы так и не мог понять чем же конкретно занимается фонд, сплошное мошенничество

абсолютное отсутствие совести у директора, экзальтированное хамство и жлобство если слышит мнение не совпадающее с собственным, абсолютная потеря памяти оного персонажа при задолженностях по выплате денег

Люди, не ходите туда даже на собеседование! не тратьте своё время! ЭТО ХОЛОДНЫЕ ЗВОНКИ! Шла я туда на вакансию «Секретарь», офис маленький, вроде чистый, но как по мне абсолютно не обустроен, на собеседовании тебе описывают обязанности абсолютно соответствующие обязанностям секретаря и администратора офиса, но когда дело доходит до "стажировки" - выясняется, что всё, что от тебя требуется-это целый день сидеть на телефоне и обзванивать кого не попадя, звонить и клянчить деньги) не очень приятная перспектива каждый день наблюдать косые взгляды а может и высказывания в свою сторону, мол зачем вы меня пригласили вообще сюда прийти, это же полный обман… Эта Шарашкина контора прикрывается помощью детям, АТО и тд, а на самом деле их работа заключается в том, чтобы новенькие, ищущие работу молодые люди обзванивали кого угодно и выклянчивали деньги, мол мы волонтёры, давайте поможем, ну а потом думаю вы догадываетесь куда эти деньги идут…

Мошенники. Набирают персонал без разбору, обещая нормальную зп. Отработав месяц, вы не получите ничего, и можете судиться хоть до посинения. Могут маскироваться под другие организации и фонды после раскрытия.

Обіцяють ставку 4000 грн, але після співбесіди умовляють перейти на відсотки 10% від тих коштів, які тобі нададуть люди на благодійність. Вбігаються до обману змінюючи голоси на старі під час розмови з людьми по телефону, та вимагають в них кошти яко би на підтримку бійців в зоні АТО. Організатор фонду росказує що це бізнес, та кожен може в його бізнесі побудувати свій бізнес. Але одне питання виникає, який бізнес якщо це благодійний фонд? Організатор фонду їздить на крутій тачці, який добродії надали на потреби АТО. По суті як я зрозуміла фонд займається шахрайством на чолі з головою.
# Гость2015-07-22 01:44:00

# Гость2015-07-21 10:28:00
Не вірте жодному позитивному слову про фонд Небайдужі серця, вони шахраї.
# Гость2015-07-20 18:23:00

# ородр2015-06-12 01:09:12
Мошенники с каждым разом придумывают все новые схемы выманивания денег у граждан. И с каждым разом все сложнее их вычислить. Теперь же мошенники решили представляться работниками госструктур.
Все чаще обращаются граждане и должностные лица относительно мошеннических действий, связанных с получением недостоверной информации по перечислению денег на счет организациям Світла Україна, Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
К сожалению, попытки недобросовестных нелюдей завладеть чужими деньгами не прекращаются даже в такое сложное время. Мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом придумывают новые схемы и истории, чтобы выманить деньги у доверчивых граждан.
Мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом обманывают, рассказывают заученные легенды. Руководителям звонят якобы чиновники Министерства Украины и настойчиво просят перечислить значительную сумму денег на банковские счета благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом для оказания помощи гражданам в зоне проведения антитеррористической операции.
Пострадавшие осмотрительно обратились в милицию, и не зря. Потому что, как выяснилось, никакие столичные чиновники на самом деле не звонили, это на самом деле были мошенники из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
Сейчас правоохранителям известно о двух таких случаях. Сотрудники милиции принимают все меры, чтобы найти злоумышленников из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
Субъектам ведения хозяйства, имеющим лицензию на осуществление хозяйственной деятельности, звонят лица из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, которые представляются работниками Министерств Украины. Аферисты из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом предлагают перечислить определенные средства на благотворительность. Лица, просившие денег на АТО не имеют никакого отношения к Министерствам Украины. При выявлении таких случаев просим информировать правоохранительные органы.
Если у вас просят денег … не давайте, тем более, если жулики представляются министерскими работниками.
Не собирайте и не отдавайте злоумышленникам из благотворительных фондов Неравнодушные сердца, Небайдужі серДця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом средства. Будьте бдительны и взвешенными. В случае же возникновения подобных ситуаций и поступления звонков от имени руководителей государственных органов, работников Министерств с любыми незаконными требованиями, прошу вас не сомневаться, а сразу сообщать об этом по телефону доверия МВД.
# Виктория 2015-06-10 16:56:22
Да, я то-же читала, отзывы про этот фонд и меня удивило только одно, что кто-то пытается поливать грязью фонд и людей которые там работают! И кстати это очень заметно, что пишет это один человек а значит у вас нет претензий к фонду а просто вам за это платят деньги! Если вы утверждаете, что вас обманули, то вы имеете, полное право обратится в милицию, и пускай они этим занимаются! Я знаю этот фонд и мне так противно читать, что вы там пишите, потому что если не этот фонд, то непонятно как бы сложилась, судьба моей подруги они действительно ОЧЕНЬ ПОМОГЛИ! И считаю, что на таких как вы надо писать заявления в милицию, жаль, что они этого еще не сделали.
# герц2015-06-10 00:59:22
Увага! Шахраї! Чорні волонтенри з Благодійний фонд Небайдужі серця отзывы відгуки (БФ Небайдужі серДця) а також Благодійний фонд Світла Україна отзывы відгуки є клонами шахраїв з МБФ Оживи мрію та МБФ Допоможемо дітям разом. Хто кришує цих бандитів? Зупинимо телефонних шахраїв разом!
# Гость2015-06-09 19:06:42

В наше время, я так понимаю, актуально ровнять с грязью всех тех, кто порядочно исполняет свои обьязаности, качественно делает свою работу, сопереживает другим в их бедах и что самое главное – помогает найти решение. Не исключением остался и благотворительный фонд «Небайдужі серця», вот только до сих пор, не ясно кому именно не нравится их благотворительная деятельность. Люди, научитесь же вы следить с начало за своими поступками, а потом будете совать свой нос туда, где вас и не нужно, но вам так хотелось……..
# vfbv2015-06-08 21:38:45
Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це КРИМІНАЛ - Небайдужі серДця, Оживи мрію
Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це ШАХРАЇ - Небайдужі серДця, Оживи мрію
Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це ЛОХОТРОН - Небайдужі серДця, Оживи мрію
Благодійний фонд «Небайдужі серця» - НЕ ДОПОМАГАЄ ДІТЯМ - Небайдужі серДця, Оживи мрію
Благодійний фонд «Небайдужі серця» - НЕ ДОПОМАГАЄ - СОЛДАТАМ - Небайдужі серДця, Оживи мрію
Благодійний фонд «Небайдужі серця» - НЕ ДОПОМАГАЄ БАТЬКАМ - Небайдужі серДця, Оживи мрію
Благодійний фонд «Небайдужі серця» -це ШКОДА РОЗКВІТУ НАШОЇ КРАЇНИ - Небайдужі серДця, Оживи мрію
# Вадим 2015-06-08 15:06:29
Столько разных действий происходит в государстве, а вы зациклились на деятельности благотворительного фонда «Небайдужі серця»! Да оставьте волонтеров в покое – они качественно делают свою работу, они помогают людям, вместо того, чтобы как вы, придумывать сказки для той организации!
# ваімп2015-06-05 10:15:23
Як "благодійні фонди" здирають гроші з українців
Війна на Сході кардинально змінила українців. Тепер Україна займає перші місця у світі зі збору коштів для допомоги як військовим та вимушеним переселенцям, так і всім, хто потребує допомоги. Але для декого війна — непоганий шанс заробити грошей.
Підозра БФ "Небайдужі серця" у шахрайстві
Повідомлення про нечистих на руку волонтерів і благодійників щодня з’являються у ЗМІ. До редакції Телеканалу новин "24" звернулися глядачі і попросили перевірити один з фондів, який допомагає АТО. Мовляв, є дані, що представники організації збагачуються за рахунок допомоги небайдужих.
До того ж, методи, якими добродії користуються, аби збирати кошти, викликають багато запитань. Щоби розібратися у ситуації, в офіс фонду ми запустили інсайдера, який пропрацював там тиждень. І були вражені результатом його роботи.
Благодійний фонд із промовистою назвою "Небайдужі серця" начебто допомагає і хворим дітям, і бійцям, які захищають нашу країну на Сході. Про що на офіційному сайті організації свідчать численні фото та звіти. Та реальна діяльність фонду дуже схожа на звичайне шахрайство.
Шпигуни у фонді
Нам погодилася допомогти Київська самооборона. Одна з активісток — Леся Шеповалова влаштувалася до фонду на роботу. На практиці офіс-менеджер БФ "Небайдужі серця" має функції оператора call-центру.
Завдання Лесі — обдзвонювати підприємства та простих людей, здебільшого в селах, і просити в них гроші для благодійних цілей. Аби легенда, яку згодовують людям, звучала переконливіше, новачку дають цілий стос пам’яток та інструкцій, які треба вручну переписати і вивчити.
Прихованою камерою дівчині вдалося відзняти всю "кухню" волонтерської організації зсередини. На записі ввічливі молоді люди представляються своїм співрозмовникам за ім’ям та по-батькові, після чого розповідають заздалегідь вивчену історію.
У батальйоні "Торнадо" підтвердили, що БФ "Небайдужі серця" їм допомагає, але легенду спростували. Щоправда, яку саме допомогу привозять і в якій кількості, журналістам не розповіли. Представники call-центру у розмові з людьми прикриваються Міністерством оборони.
Прикриття Міністерством оборони
У Міністерстві оборони не знають про діяльність БФ "Небайдужі серця". Окрім цього, батальйон із такою назвою не входить до Збройних сил України, а підпорядковується іншому відомству. Разом із самооборонівцями журналісти Телеканалу новин "24" завітали до call-центру. Але розмовляти працівники офісу відмовились і втекли через задні двері.
Благодійники намагалися переконати, що їхні працівники працюють на безоплатній основі. Поки працівники поспіхом намагалися втекти з офісу, їхні "ватажки" викликали міліцію. Та лише за час перебування журналістів у приміщенні фонду на співбесіду прийшли три дівчини. Одна з них розповіла, які умови праці їй обіцяли горе-роботодавці.
Коли на місце прибули правоохоронці, журналісти написали заяву з проханням розібратися у діяльності Благодійного фонду "Небайдужі серця" і з’ясувати, скільки грошей зібрали їхні чи то "волонтери", чи то штатні працівники.
Джерело: Телеканал новин "24"
Теги: Відео новини, Київ, Кримінал, Політика, Міністерство оборони України, Розслідування, Міністерство внутрішніх справ, Волонтери, благочинність
# Алина 2015-06-04 14:01:44
У кожного своя правда і кожен бачить одну і тут ж ситуацію по-різному. У цьому і проявляється людська індивідуальність, проте колізія заключається в наступному, як у благодійній діяльності фонду одні люди вбачають благу справу, інші ж - навпаки, виявляють свою критику і необгрунтовані наклепи. Прецидентів такої поведінки безліч, які можна прослідкувати у відгуках про даний фонд. Але, особисто мене, така реакція обурює, адже фонд дійсно діє на благо суспільству, а не в своїх інтересах!! Дана критика, те ж саме, що дивитися на білий колір і стверджувати, що він чорний! Але це ще не найгірше, адже багато людей, під впливом одного індивідуума, знаючи, що колір дійсно білий - піддаються впливу і тим самим впротиріч своїй власній думці підтверджують хибну думку, яка,насправді, не являється їх власною! Тому задумайтесь і робіть, що підказує серце, а не піддавайтесь впливу необгрунтованим домислам!
# Гость2015-06-03 14:41:04
Благодійний фонд «Небайдужі серця» підтримує бійців за незалежність

Україна вже довгий час виборює своє право називатися незалежною державою. Ворог вже відібрав у нас частину нашої території, людей, забрав тисячі людських життів, і йому цього мало, він хоче ще більше. Благодійний фонд «Небайдужі серця» не може допустити цього, тому робить все від нього залежне, щоб допомогти бійцям АТО здобути довгоочікувану перемогу. Ці хлопці і дівчата знаходяться в самому епіцентрі бойових дій, вони ризикують власним життям кожну хвилину, кожну секунду. Дуже важливо не втрачати віру в перемогу, знати що тебе підтримують і чекають.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» посилає гуманітарну допомогу воїнам АТО

Благодійний фонд «Небайдужі серця» вважає своїм боргом допомагати бійцям АТО. Волонтери фонду вже неодноразово відсилали гуманітарну допомогу в зону бойових дій. Коли приходять листи від командирів підрозділів з проханням допомогти забезпечити бійців найнеобхіднішим для виживання, волонтери фонду і небайдужі люди об’єднують всі зусилля і шукають кошти. Кожна гривня на вагу золота. За останній час благодійний фонд «Небайдужі серця» відправив гуманітарну допомогу в зону АТО, у вигляді: зимового спецодягу, зимового армійського взуття (берці), спальних мішків, карематів, термобілизни, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування та ін. дрібниць для дозвілля, щоб хоч якось відволікти бійців від постійних пострілів. Добровольчій батальйон спецпризначення «Луганськ-1», добровольча рота патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо» та 12 батальйон територіальної оборони Києва «Київ» дуже вдячні за допомогу всім меценатам і просто людям, які підтримують їх. Для бійців дуже важливо знати, що народ з ними, що їх не лишили помирати.
Благодійний фонд «Небайдужі серця» з вірою у перемогу

Дуже складний час зараз не лише для країни, а й для кожного із нас. На сході України ведуться бої. Гинуть військові і мирне населення. На превеликий жаль, держава не може самостійно забезпечити свою армію. Солдатам залишається лише сподіватися на волонтерів, які зможуть зібрати кошти на необхідні речі. Буває так, що бійцям просто не вистачає теплого одягу і їжі, а про зброю і техніку взагалі не йдеться…Ворог добре підготовлений, має високоточну зброю але йому не здолати нас, якщо ми об’єднаємо наші зусилля. В ці тяжкі часи, як ніколи раніше, не можна залишатися просто спостерігачем, кожен з нас може і повинен зробити, щось для своєї країни. Благодійний фонд «Небайдужі серця» займається фінансуванням всеукраїнської програми «Захисти країну», щоб покращити життя відважних бійців в зоні АТО, підтримати бойовий дух і здолати загарбників. Допоможи армії, врятуй свою країну!

# Яролава2015-06-03 14:28:27
Зазвичай пишуть на різних форумах безліч негативної інформації(чи то стосується конкретної людини, чи організації) про тих, хто зумів досягнути успіху у своєму житті, у своїй діяльності. Пишуть, тому що є які справи коментувати на свій лад, якби не було прецеденту, то не було що обговорювати. Фонд не є виключенням, а навпаки, жертва, негативно налаштованих людей, які лише те і вміють, що псувати репутацію. Хоча, якщо розмірковувати по факту, то діяльність фонду ні для кого не секрет, вся звітність знаходиться на їх офіційному сайті, тому залишається лише ознайомитися з нею самостійно і зробити СВОЇ висновки, а не слідувати думці одного чи декількох "особистостей", яким не довподоби благодійність.

# ави2015-05-31 14:36:00
Не перераховуйте кошти псевдо-благодійному фонду Небайдужі серця (Небайдужі серДця). Це шахраї. Чорні волонтери з БФ Небайдужі серця видурюють гроші у довірливих громадян. Допомога не надходить адресатам, гроші привласнюють представники телефонних шахраїв з Небайдужі серця. Небайдужі серця - це клон сумнозвісних фондів Оживи мрію. Відтепер намагаються вести свої чорні справи під назвою БФ Світла Україна.

Відео про Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

В Україні діє організоване злочинне угрупування, яке під виглядом благодійності краде чималі гроші у свої кишені. За день сума видурених грошей може сягати мільона гривень. Зазвичай це оператори call-центру, що є звичайнісінькими телефонними аферистами. Фінансову пастку для довірливих громадян створюють так звані фонди: Небайдужі серця, Небайдужі сердця, світла Україна, оживи мрію та допоможемо дітям разом. Давайте зупинимо цей злочин разом!
# fverg2015-05-27 19:35:59
Увага! Шахраї Полюбляють називати себе як Регіональне управління фундації України. Мошенники - Региональное управление фундации Украины. Псевдо-благодйники.
# vfbv2015-05-23 13:43:38
Телеканал "24" викрив нечистих на руку благодійників і просить правоохоронців покарати злочинців

Телеканал новин "24" у своєму сюжеті викрив псевдо-благодійну організацію "Небайдужі серця", яка прикриваючись благими намірами допомоги воякам, виманювала гроші у довірливих громадян.
За результатами власного журналістського розслідування Володимир Рунець, журналіст телеканалу "24", написав заяву до правоохоронних органів із проханням дати оцінку діяльності цієї організації.

Натомість, як стало відомо редакції "24" з власних джерел, так звані "Небайдужі серця" і далі продовжують свої махінації і розбудовують цілу мережу по збору коштів, використовуючи різні назви для своїх організацій, і цим самим порушують закон і нівелюють роботу тисяч справжніх волонтерів.
Телеканал новин "24" звертається до правоохоронних органів — розберіться у цій справі і покарайте злочинців! Ми зі свого боку готові всіляко сприяти розслідуванню.
Джерело: Телеканал новин "24"
Теги: Політика, Волонтери, скандал, Розслідування, благочинність

Як "благодійні фонди" здирають гроші з українців

Підозра БФ "Небайдужі серця" у шахрайстві
Шпигуни у фонді
Прикриття Міністерством оборони

# jhetj2015-05-17 03:04:04
Випробувана методика шахрайства знову в дії!?
Чи можливо нам, в сучасному українському суспільстві, яке переживає величезне потрясіння у вигляді визвольної війни, вирватись із «зачарованого кола» незгод? Коли гинуть наші воїни: сини, батьки, кохані, які захищають Батьківщину, в самому серці країни знову народилась ерзац-благодійницька організація, що прикриваючись благими цілями видурює гроші у довірливого українця. Фонд Світла Україна (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) – організація, яка з перших кроків існування почала активно займати нішу псевдо благодійництва. Будьте пильні і не довіряйте шахраям! Якщо хочете допомогти людям, що потребують допомоги, то шукайте перевірені часом благодійницькі організації!

Що таке той новостворений фонд Світла Україна? Щойно утворився, а вже має потужну інформаційну базу приватних підприємств?! Вам ще не потелефонували ці аферисти? (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Не переймайтесь – у Вас ще все попереду!!! Вони вміють працювати із довірливим електоратом. Представники фонду, які телефонують до можливих «спонсорів» прекрасно усвідомлюють, що в теперішній напруженій соціально-політичній ситуації більшість українців прагне надати допомогу армії та добровольчим батальйонам. Будьте обережними і не станьте «спонсором» цих шахраїв! Хочете допомогти – особисто передайте допомогу тим, хто її потребує!

Знову за старе взялись організатори шахрайської організації Небайдужі серця, але тепер вони називають себе Фонд Світла Україна. (клони: МБФ Допоможемо дітям разом, БФ Оживи мрію, БФ Небайдужі серця, БФ Небайдужі серДця) Назва змінилась, але потворна сутність залишилась! У такий важкий час, коли існує безліч людей, які потребують допомоги (особливо сироти воїнів, які загинули в ході АТО на сході України) цей псевдо благодійницький фонд заробляє на доброті пересічних українців. Методи і форми видурювання грошей залишились такими ж – Вам телефонують та пропонують допомогти в організації допомоги армії. Ніяких гарантій, що перераховані Вами кошти будуть використані по призначенню у Вас немає. Попереджаємо, що, швидше за все, кошти осядуть у кишенях цих шахраїв!

Война на Востоке кардинально изменила украинцев. Теперь Украина занимает первые места в мире по сбору средств для помощи как военным и вынужденным переселенцам, так и всем, кто нуждается в помощи. Но для некоторых война — неплохой шанс заработать денег.

Подозрение БФ "Неравнодушные сердца" в мошенничестве
Сообщение о нечистых на руку волонтерах и благотворителях ежедневно появляются в СМИ. В редакцию Телеканала новостей "24" обратились зрители и попросили проверить один из фондов, который помогает АТО. Мол, есть данные, что представители организации обогащаются за счет помощи неравнодушных.
К тому же, методы, которыми господа пользуются, чтобы собирать средства, вызывают много вопросов. Чтобы разобраться в ситуации, в офис фонда мы запустили инсайдера, который проработал там неделю. И были поражены результатом его работы.
Благотворительный фонд с красноречивым названием "Неравнодушные сердца" вроде помогает и больным детям, и бойцам, которые защищают нашу страну на Востоке. О чем на официальном сайте организации свидетельствуют многочисленные фото и отчеты. Но реальная деятельность фонда очень похожа на обычное мошенничество.
Шпионы в фонде
Нам согласилась помочь Киевская самооборона. Одна из активисток — Леся Шеповалова устроилась в фонд на работу. На практике офис-менеджер БФ "Неравнодушные сердца" имеет функции оператора call-центра.
Задача Леси — обзванивать предприятия и простых людей, в основном в селах, и просить у них деньги для благотворительных целей. Чтобы легенда, которую скармливают людям, звучала убедительнее, новичку дают целую кипу памятников и инструкций, которые нужно вручную переписать и выучить.
Скрытой камерой девушке удалось снять всю "кухню" волонтерской организации изнутри. На записи вежливые молодые люди представляются своим собеседникам по имени и отчеству, после чего рассказывают заранее изученную историю.
В батальоне "Торнадо" подтвердили, что БФ "Неравнодушные сердца" им помогает, но легенду опровергли. Правда, какую именно помощь привозят и в каком количестве, журналистам не рассказали. Представители call-центра в разговоре с людьми прикрываются Министерством обороны.
Прикрытие Министерством обороны
В Министерстве обороны не знают о деятельности БФ "Неравнодушные сердца". Кроме этого, батальон с таким названием не входит в Вооруженные силы Украины, а подчиняется другому ведомству. Вместе с самообороновцами журналисты Телеканала новостей "24" посетили call-центр. Но разговаривать работники офиса отказались и убежали через заднюю дверь.
Благотворители пытались убедить, что их работники работают на безвозмездной основе. Пока работники поспешно пытались бежать из офиса, их "главари" вызвали милицию. И только за время пребывания журналистов в помещении фонда на собеседование пришло три девушки. Одна из них рассказала, какие условия труда ей обещали горе-работодатели.
Когда на место прибыли правоохранители, журналисты написали заявление с просьбой разобраться в деятельности благотворительного фонда "Неравнодушные сердца" и выяснить, сколько денег собрали то ли их "волонтеры", то ли штатные работники.
Источник: Телеканал новостей "24"
Теги: Политика, Видео новости, Министерство внутренних дел, Киев, Волонтеры, благотворительность, Міністерство оборони України, Расследования, Криминал
# dsgdf2015-04-23 17:18:33
Мошенники, аферисты, лохотрон, развод, кидалы, финансовая ловушка

Очередные мошенники БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
“БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СВІТЛА УКРАЇНА”” Они же Допоможемо дітям разом, они же оживи мрію, они же небайдужі серця

01001, м.Київ,Печерський р-н, вул. Інститутська, буд. 1,

• Тел.: (044) 223-35-83

# Аноним2015-04-20 04:58:21
0639234900-вот номер Виктории
# Аноним2015-04-20 04:55:56
Ситуация такова, искала работу в октябре месяце 2014 года, позвали в БФ Оживи мрію на м.Осокорки, встретила меня Виктория, провела собеседование, всё по стандарту, но пока ожидала увидела, что в маленьком офисе друг у друга на головах бегает человек 15 с телефонами и бумажками в руках, при этом я приметила только один ноут на всех...что уже жесть...как по мне и должно говорить само за себя, я работать естественно не пошла туда...в марте 2015 года, так сложилось, что я снова искала работу и о чудо, меня позвали на собеседование в БФ Неравнодушные сердца (при чём звонили трижды (два из которых уже после собеседования) и каждый раз говорили новый адрес и все в районе м.Позняки). Представьте моё удивление, когда на собеседовании я увидела ту же картину, что и пол года назад, вплоть до Виктории, которая собеседование проводила...обещали 4000+10% от суммы пожертвований и опять-таки слёзно настаивали на стажировке, на мой прямой вопрос типу мне что нужно будет обзванивать людей и просить у них деньги Виктория однозначно ответила: "нет, конечно!", хотя глаза её говорили обратное и она немного смутилась, а глаза=зеркало души и они не врут...да и ко всему смущает тот факт, что у них там конвеер собеседований в день, а второе тот момент, что на ресурсах поиска работников работа.юа и т.д несколько их вакансий под разными обличьями вплоть до "анонимный работодатель", о чём может идти речь, если ложь на каждом шагу преследует эту шарашку...
# dfbr2015-03-27 23:13:33
Недавно созданный благотворительный фонд Небайдужі серДця (клоны фонда Оживи мрію) нагло обзванивают доверчивых граждан. Представляясь работниками государственных структур, фонд Небайдужі серця выпрашивает деньги на якобы благотворительные цели. Фундация лохотронщиков Небайдужі серця уже известны псевдо - помощью батальонам Торнадо, Луганск-1, и так далее. На сайте фонда - сплошные подделка, фотошоп и постановочные видео. Поддельные печати и подписи, телефоны подставных лиц, а не командиров силовиков из АТО. Пишут о себе в Интернете фейковые новости (положительные) о себе, потом всем показывают, вот мол смотрите, что про нас пишут. И больным деткам Небайдужі серДця не помогают. Например наша инициативная группа обзвонила школы интернаты для глухих детей, их руководство заявили, что не знают такого фонда. Используют чувствительные темы как наживку для собственного обогащения. Сначала дети, а теперь АТО, прям бизнес какой-то бессердечный. Волонтеров в фонде нет, есть только операторы колл - центра. Лгут, даже называя себя "Небайдужі серця", а на самом деле в слове "серця" они намеренно добавили букву "Д", получилось на украинском языке "СерДця". Это чтобы нас запутать. Адрес своей конторы меняют как перчатки. Мошенники.
# таі2015-03-22 22:31:41
Стара тема видурювання грошей під виглядом благодійництва знову у дії. Відтепер таким шахрайством займається нещодавно створений (05.05.2014) благодійний фонд "Небайдужі серДця" (код ЄДРПОУ 39202831). На вулиці Лютеранській у Києві, яка вказана у свідоцтві, БФ «Небайдужі серця» насправді не існує. Зауважимо про навмисну помилку у найменуванні псевдо-фонду: замість слова "Серця" - "СерДця". Цим суржиком фонд намагається ввести нас в оману. Разом з цим, телефонуючи до громадян, Фонд Небайдужі серця полюбляє представлятися від імені чиновників держструктур. На сайті фонду Небайдужі серця фейкові звіти та постановочні відео. Телефони нібито командирів батальйонів, зазначені у паперах фонду, насправді належать представникам цієї кримінальної структури. Печатки та штампи друкуються у Фотошопі. Зарплата операторів, які працюють неофіційно, - згідно сайтів про роботу від 4000 грн. плюс 10 відсотків від видуреної суми, все решта - керівникам. Волонтерів у фонді насправді немає, а навіщо, є рахунок, телефон, та апетити керівників. Насправді БФ Небайдужі серця нікому не допомагає, а є клоном МБФ Оживи мрію, та МБФ "Допоможемо дітям разом", які відомі зароблянням грошей на ніби то допомозі глухим діткам. Будьте обережні!
# Оля2015-03-21 17:19:51
Главный принцип Благотворительного фонда Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) - кому война - а кому мать родная! Это означает, что фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) пытается с пользой для себя, как правило с целью обогащения, использовать тяжелую трагическую ситуацию, сложившуюся вокруг чего-либо или в обществе в целом. Поэтому и не удивительно, что в обществе, далеком от истинных ценностей цивилизации и гуманизма, полно мошенников, таких как БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію), готовых поживиться на горе людей. Попытки мошенников из БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) завладеть чужими средствами не прекращаются даже в сложное время, когда на территории нашей страны продолжаются военные действия. Аферисты из БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) не испытывают угрызений совести и, эксплуатируя высокие патриотические настроения в обществе, придумывают новые схемы и истории, чтобы выманить деньги. К сожалению, и в большой волонтерской семье не обошлось без урода. Крупные потоки добровольных денежных пожертвований граждан очень скоро привлекли внимание различного рода мошенников, таких, как БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію), решивших нажиться на доверии граждан.
В Украине активизировались мошенники БФ Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію), якобы собирающие пожертвования для помощи бойцам в зоне АТО. С начала АТО количество благотворителей, которые утверждают, что собирают средства на армию, растет в геометрической прогрессии. Небайдужі серця (Небайдужі серДця, они же Оживи мрію) - ЭТО МОШЕННИКИ, которые наживаются на жизнях наших ребят.
Конечно, ничего нового в этом случае нет. Такое мошенничество распространено по всей стране. Но все-таки, играть на чувствах и милосердии людей - что может быть подлее и низменнее?
# Гордій2015-03-13 01:23:16
Дурисвіти з нещодавно створеного благодійного фонду Небайдужі серця (вони ж «Оживи мрію») по документах насправді називаються благодійним фондом Небайдужі серДця. Відгуки про них жахливі, куди дивляться правоохоронні органи? Ці шулери підступно махлюють навіть на своєму власному найменуванні з відвертим суржиком у слові «серця». Немає в українській мові слова «серДця». Певне підступні московити під виглядом збору коштів українським воїнам в зоні АТО годують путлерівських окупантів. Крутійство з підробленими звітами на сайті фонду Небайдужі серДця є звичайнісіньким шулерством. Обдурювання, обман, махінації, махлярство – головна мета діяльності ошуканців з фонду Небайдужі серДця. Не давайте гроші шахраям-аферистам з фондів-клонів: Небайдужі серДця та Оживи мрію. Допомагайте тим, хто потребує допомоги через перевірених волонтерів. Не годуйте ту бандоту!
# таі2015-03-12 01:09:34
Продолжаем мониторить сомнительную деятельность псевдо-благотворительного фонда Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом).

Из за негативных отзывов о мошенничестве фонда Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом), сейчас они представляются работниками - чиновниками государственных структур и настойчиво просят помощи для АТО уже и сейчас. Якобы готова машина для отправки в зону АТО, однако не хватает еще средств для дозакупки берцев и горючего. И такая ситуация у них возникает ежедневно ...

Госструктуры такими «благотворительными» обзвонами не занимается, следует позвонить в министерство или ведомство, и вы об этом узнаете.

Очевидно, что информация, распространенная в Интернете представителями Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) об их деятельности, не соответствует действительности, а следовательно является сплошной ложью.

Интересно, как созданный фонд Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) смог осчастливить миллионы людей, а в отчетах на их сайте можно по пальцам посчитать фейковые акты приема-передачи помощи.

Подделка сразу же заметна несоответствием подчинения батальонов Луганск-1 и Торнадо (по данным фонда именно этим структурам якобы предоставляется львиная доля благотворительной помощи). Ни один из этих батальонов на самом деле не принадлежит Луганскому МВД, но на поддельных в Фотошопе печатях горе-благотворители «прописали» их в Луганске.

Вместе с этим, в документах БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом), указаны номера мобильных телефонов якобы командиров по АТО, которые на самом деле принадлежат подставным лицам, вешают лапшу на уши людям.

Известно, что БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) раньше держали «на крючке» глухих детей, чтобы на них набить карманы. Просили деньги на слуховые аппараты, указывая фамилии детишек, которые уже имеют эти принадлежности, и эта помощь поступала не «Небезразличных сердец». Теперь по их словам другая конъюнктура, поэтому перепрофилировались зарабатывать на войне.

О заработке работников фонда, которые, кстати, работают нелегально, можно узнать на сайтах о работе, зарплата оператора Call-centre от 4000, социальный пакет, плюс 10 процентов от выдуренной и полученной суммы.

Интересен пункт в анкете, которую необходимо заполнить при устройстве на работу, - «Готовы ли вы к встрече с правоохранительными органами?».

Помогайте, но не мошенникам!
# ородр2015-03-11 01:32:11
Типа менеджер по подбору персонала в Международный благотворительный фонде Happy children, они же Небайдужі серця, они же Небайдужі серДця, они же Неравнодушные сердца, они же Оживи мрію, Оживи мечту, Допоможемо дітям разом, в котором отмываются деньги и непонятно куда уходят. Удивляюсь куда смотрят правоохранительные органы???-или они тоже долю с этого развода имеют?! эта дамочка по имени Катерина. не верьте и 1 слову!!! Это развод людей!!!
Happy children, благотворительной фонд 0932245264 Темная Конторка! девушка, которая подбирает персонал - ей бы лучше подошло в колхозе поросятам хвосты крутить, т.к. можно вывезти человека из села, но село из человека — никогда!
# dfbr2015-03-10 03:03:29
Громадський проект «Стоп-шахрай» продовжує моніторинг сумнівної діяльності псевдо-благодійного фонду Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом).
Через резонансні відгуки про шахрайство фонду, зараз вони представляються працівниками - чиновниками державних структур і просять допомоги для АТО вже і зараз. Нібито готова машина до відправки в зону АТО, проте невистачає ще коштів для дозакупки берців та пального. І така ситуація у них виникає щоденно…
Держструктури такими «благодійними» обдзвонами не займається, варто зателефонувати в міністерство чи відомство, і ви про це дізнаєтесь.
Очевидною є суцільна брехня від «Небайдужих сердець», яку їхні представники розповсюджують мережею Інтернет.
Цікаво, як щойно створений фонд Небайдужі серДця зміг ощасливити мільйони людей, а у звітах на їхньому сайті можна по пальцях порахувати фейкові акти прийому-передачі допомоги.
Підробка одразу ж помітна невідповідністю підпорядкування батальйонів Луганськ-1 та Торнадо. Жоден з них не належить Луганському МВС, але на підроблених у Фотошопі печатках горе-благодійники таки «прописали» їх в Луганську.
Разом з цим в документах БФ Небайдужі серця вказані нереальні мобільні телефони нібито командирів з АТО, які насправді належать підставним особам, що вішають локшину на вуха людям.
До речі, БФ Небайдужі серця і МБФ Оживи мрію дійсно є клонами, у цьому можна переконатися вивчивши на їхніх сайтах акти прийому-передачі допомоги однаковим силовикам АТО, та світлини, у яких позує один і той же чи то волонтер, чи то чоловік, який взяв потримати мішок з допомогою при розвантаженні з машини.
Відомо, що БФ Небайдужі серця (БФ Небайдужі серДця, Неравнодушные сердца - клон МБФ Оживи мрію, Оживи мечту, МБФ Допоможемо дітям разом) раніше тримали «на гачку» глухих діток, щоб на них набити кишені. Просили гроші на слухові апарати, вказуючи прізвища діточок, які вже мають ці приладдя, і ця допомога поступала не від «Небайдужих сердець». Тепер за їхніми словами інша кон'юнктура, тому перепрофілювалися заробляти на війні.
Про заробіток працівників фонду, які до речі працюють нелегально, можна дізнатись на сайтах про роботу, зарплата оператора Call-centre від 4000, соціальний пакет, плюс 10 відсотків від видуреної та отриманої суми.
Цікавим є пункт у анкеті, яку потрібно заповнити при влаштуванні на роботу, - «Чи готові ви до зустрічі з правоохоронними органами?».
Допомагайте, але не шахраям!
# Орест2015-03-07 01:36:59
Нещодавно написав відгук про діяльність так званого благодійного фонду Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію) і у відповідь отримав цілу купу гнівних, подекуди агресивних відповідей. Хочу одразу ж сказати, що я не проти різного роду благодійництва, але я проти того, щоб під личиною псевдо-благодійництва шахраї отримували капітали за рахунок небайдужих українців. Особливо це стосується часу, коли весь народ згуртувався проти російської військової агресії.
Добре розумію, що може виникнути справедливе запитання, чому у мене виникають сумніви у істинності роботи нещодавно створеного фонду Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію). Тому вирішив зробити аналіз їх роботи, використовуючи при цьому звітні матеріали, що розміщені на сайті цієї сумнозвісної організації.
Перш за все відмічу, що від недавна працівники даної фундації, телефонуючи до потенційних благодійників називають себе представниками різного роду міністерств та органів державної і виконавчої влади. Наприклад, до медичних організацій дзвонять із Міністерства здоров’я, говорять жвавенько і переконливо – у найкращих традиціях психологічної техніки навіювання. При цьому використовують як аргумент, що зараз, переславши допомогу ви в майбутньому не будете мати проблем, наприклад, з ліцензуванням. Що це? Шантаж?... Та ж схема використовується і до організацій, підприємств, підприємців та установ інших галузей. Ще одним аргументом звучить вигадана історія про те, що сформована та завантажена у машину благодійна допомога очікує відправки, але у них немає коштів на заправку пальним чи на інші причини. Тому, в терміновому порядку просять надіслати кошти з неприхованою наполегливістю, що одразу насторожує.
По-друге, уважно придивіться до звітних документів, що розташовані на сайтах фондів Небайдужі серДця (вони ж: Небайдужі серця та Оживи мрію). Особливу увагу приділіть печаткам тих, хто отримує допомогу. Наприклад, на одному із документів (акт передачі-прийняття благодійної допомоги) бачимо на печатці назву добровольчого батальйону «Луганськ-1», що, за даними цього документу, належить до ГУМВС Луганської області. А насправді, цей батальйон відноситься до ГУМВС Дніпропетровської області. Така ж ситуація з добровольчою ротою патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо», яка насправді створена у вересні 2014 р. року в структурі ГУ МВС України в Запорiзькiй області, а не в Луганській. Також, у тих же документах знаходимо ще ряд невідповідностей, зокрема прізвища чи ім’я командирів батальйонів та їх телефонів не співпадають з реальними даними.
Робимо висновок: хочемо допомогти нашим воїнам, допомагаємо безпосередньо воїнам, а не шахраям.
# 11112015-03-06 21:54:09
Еще один их номер 096 8721472 , офис на ул. А. Кошица 9Б
# паоу2015-03-06 15:21:57
На стаціонарні та мобільні телефони підприємців надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші на АТО, або хворим (глухим) дітям, представляючись керівниками податкових інспекцій, або інших державних структур. Є підозра, що такими протиправними діями займаються псевдо-благодійні фонди Небайдужі серця (Небайдужі серДця), фонд Оживи мрію, фонд Допоможемо дітям разом.
Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Також нагадуємо, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.
Про факти шахрайських дій вони просимо повідомляти органи внутрішніх справ.
# паоу2015-02-24 19:23:23
Вот номера телефонов мошенников из "Небайдужі серця"

• 0442214719
• 0979675835
• 0985234880
• 0988287216
# паоу2015-02-21 23:31:08
Попрошайки 80-го lvl или как заработать на благотворительности.

Пока наши парни защищают Честь и Независимость Украины на востоке, ценой своих жизней не пускают рашистскую заразу пустить метастазы вглубь страны, в тылу расплодилось множество организаций, которые прикрываясь благотворительностью создают иллюзию помощи.Дергая, словно марионетку за нужные нити, надавливая на кровоточащую рану, играя на небезразличии людей, которые охотно жертвуют средства на помощь армии, они, словно клещи паразитируют на общенациональной проблеме.Самое страшное, что эти средства могли действительно пойти в нужное русло и спасти чью-нибудь жизнь, или накормить голодного солдата, на деле же они улучшают чье-то благосостояние.Одна из таких вот организаций - это благотворительный фонд "Небайдужі сердця".Основываясь на догадках и некоторых документах, которые вы можете просмотреть ниже, приходишь к выводу, что в деятельности этой организации много подводных камней,что ставит под сомнение ее благие намерения.В данный момент в ходу у этой организации 3 программы: Здорова нація, Захисти країну,Поверни добро.Согласно программе "Захисти країну", у фонда на попечительстве 12-й территориальный батальон, 26 артиллерийская бригада и батальон особого назначения "Святая Мария".Технология обеспечения такова:...в Минобороны обращаются комбаты батальонов с просьбой предоставить необходимые вещи на передовую, в свою очередь Минобороны сбрасывает работу на волонтерские организации.Посредством обзвона предприятий Украины собираются средства для закупки продовольствия, в основном тушенка, макароны и печенье, а также теплой обуви, одежды, спальников и пр.И здесь начинается самое интерестное.Должностная иерархия построена по принципу сетевого маркетинга.По возрастающей:оператор,куратор,лидер, ассистент менеджера и собственно сам менеджер,которым становишься после преодоления предыдущих ступеней и с правом открыть свой собственный офис, т.е., по сути - это сеть.Оператор и куратор от сделки получает 10 % , лидер 20%.У куратора в подчинении находятся операторы, которых он обучает, и как только они достигнут ранга куратора, то он с них имеет 5 % и так по возрастающей.Менеджер же получает от всей группы 50 %.Возможно в этой лестнице есть неточности, но суть понятна.

Получается одни развязали войну, а другие на ней наживаются.Одной революции на Майдане мало, должна произойти революция в умах и сознании людей, иначе все попытки сломать систему будут тщетны.А СИСТЕМУ НУЖНО ЛОМАТЬ здесь и сейчас, время настало, другой возможности может не представиться или потребуется еще десятки лет.
***
Маленьке розслідування

Дзвінок. Жінка представляється фондом "Небайдужі серця". Збирають допомогу для батальйону Луганськ-1. І, навіть, присилає відповідні документи. Все б добре, якби документ не був підроблений.
Перше, що насторожило це те, що батальйон Луганськ-1 підпорядковується ГУ МВС України в Дніпропетровській області, а не в Луганській. І з яких це пір у МВС мобільний номер.
Друге - командира звати Вітко Артем, так що ініціал "О." не підходить, як не крути. Викликала сумнів і гербова печатка в підпорядкованої структури.
Мама потім вияснила, що цей фонд під іншою назвою належав одному ляшківцю. Тепер, систематично міняючи назви, вони пропонують роботу людям, яка полягає в обдзвонюванні "клієнтів" за 5000 грн. +10 відсотків від того, що скине на картку людина, яка виявить бажання "допомогти" батальйону.

Якщо пошукати, то цікавого на них знайдеться немало. Поширюйте, тре їх "накрити".
# паоу2015-02-21 22:44:26
Увага, шахраї!
Початок в попередніх постах.
Отже, третя, але не факт, що остання, частина про фонд #небайдужі_серДця . Оскільки нав'язливий фонд розповідав, що збирає немалі суми на батальйон "Луганськ 1", ми зв'язались з командиром цього батальйону Артем Вітко. Коли він зателефонував працівникам "фонду" як звичайний жертводавець і попросив контакту з представниками батальйону, його вивели на абсолютно сторонню батальйону людину, що розповідала "казки". Наступним логічним кроком буде перевірка правоохоронцями діяльності "благодійників". Будемо чекати результату. Якщо хочете допомогти, робіть це через реальних волонтерів.
Репост вітається.
# паоу2015-02-21 22:38:37
В продовження теми благодійного фонду "Небайдужі серДця". Нагадую, чому я цю тему підняв - по базі підприємців, провайдерів, нотаріусів та інших осіб здійснюються дзвінки різними дамочками з настирливістю, що личила б шантажистам. Вони телефонують на всі наявні номери особи (робочі та домашні), на мейли і по кілька разів на день, вимагаючи немалі суми. З точно відомого мені випадку вимагали (саме вимагали) 3 500 грн нібито на підтримку АТО і батальйону "Луганськ 1" зокрема. Що цікаво, кожній особі, яку "опрацьовують" скидають пакет документів, серед яких, окрім всіх офіційних даних про організацію, знаходяться акти про допомогу батальйону "Луганськ 1". Сумарно це кілька сотень консерв, термобілизна та шкарпетки, приклад додаю.
Єдиний офіс цієї організації знаходиться в Києві. Під час розмови з однією з "дамочок" на фоні був сильний відчутний шум, ніби в приміщенні знаходилось досить багато людей, + вона не зорієнтувалась, чи вже телефонувала до мене.
На сайті є кілька звітів про роботу. Вчитайтесь в них. В одному - 125 пар зимових берців вітчизняного виробництва, в іншому 40 комплектів термобілизни і ще дещо. А тепер зрівняйте суму, яку просять з однієї (!) людини і сумарну вартість допомоги, офіційно наданої. А тепер помножте це на сумарну кількість дзвінків в день і кількість працівників одного такого "фонду". Чи не схожі показні акти на прикриття?
В мережі чимало відгуків про цей та подібний фонди, читайте уважно

Я жодного разу не чув, щоб люди, які реально допомагають хлопцям з АТО - наприклад, Армія SOS, Крила Фенікса, Твоя допомога армії, Народний тил, місцеві волинські волонтери подібним чином залучали кошти, але при цьому обсяг їх роботи значно більший. Тому будьте обережні і, якщо хочете допомогти, робіть це через реальних людей.
# паоу2015-02-21 22:25:54
Друзі, прошу зробити максимальний репост, адже поширення інформації може спасти кошти багатьох свідомих громадян і не дати наживитись пройдисвітам. Річ у тім, що, так званий, благодійний фон "НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" активно телефонує людям, начебто щоб отримати кошти на допомогу то глухим діткам, то(зараз це актуально) солдатам в АТО. Їм підходять лише кошти. Якщо людина пропонує , або відповідає, що вже здійснила, гуманітарну допомогу, вони кидають трубку и криють матом. Адже ці кошти вони збирають у власні кишені, канючачи, розповідаючи слізливі усторії, брешучи і навіть вимагаючи на манер "бізнесменів" 90-х. У них все підготовлено, щоб замилити очі - кипа документів з печатками, що їх сують, якщо людина бажає перевірити їх роботу, а от продукти і допогу, на яку вони наче збирають солдатам, показати не можуть, тому для цього історії - "на складі" або "машина щойно відїхала". Є декілька доків, що підтверджують одноразову передачу якоїсь допомоги. Наприклад, 50 пар взуття. Цю єдину накладну вони відсилають сотням організаціям у якості підтвердження, хоча коштів зібрано у десят раз більше. Всі вони йдуть їм у кармани. Я бачила це на власні очі. Злості не вистачає на таких людей, вони обдирають людей, що готові допомогти, допога ж не доходить до тих, кому призначена. Нараз розміщуються за адресою вул. Л.Руденко 6а, але постійно переїзжають. недивно.
"НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ" - ШАХРАЇ.
Чим більше людей знатимуть, тим менша вірогідність стати їх жертвами!!!

Marina Radovelyuk
# паоу2015-02-21 22:03:36
Наразі ця організація офіційно шукає "адміністратора офісу", на цю посаду я відгукнулася. У день стажування мене відвели до "інструктора", молодії дівчини, що хамовато видала роздруковані папірці зі словами - все переписати, вивчити, потім буде тест. Я сиділа напроти неї за столом, навкруги було ще декілька таких "робоичх місць" - роздруківки номерів та імен осіб, їх посад, мобільний, блокнот для запису "оброблених" людей, сум. Приміщення зняте на швидку руку. Усі одночасно звонять і "бомблять" людей за наданими номерами. Всі знаходяться у одній кімнаті, тому я мала змогу почути, як працюють "волонтери". Потрібно сказати, що у цій конторі , як виявилось, сама лиш ставка 4000 плюс 10 процентів від суми пожертви. У роздруківках, що їх дали завчити прописані положення - орієнтування на результат - змусити людину заплатити "тут і зараз". Передбачені досить таки хамовиті відповіді на можливі реакції : якщо кажуть, нема коштів - відповідь "я ж вас прошу невелику суму, прості люди допомагають, а ви.." або"я можу і почекати, а ось глухі дітки ні" тощо. Спочатку БФ орієнтувався на глухих дітках, а тепер і на АТО(це зараз гаряча ж тема), для вивчення напам'ять також надавалась слізлива історія про збір коштів для гухої дівчинки - його також вимагалось занотувати і вивчити. Все по схемі. Але наразі всі "працювали" , просячи кошти на АТО. Дзвонили одночасно, але історії були різні, під кожного, кому звонять, щоб перехували кошти вже і сьогодні. Для цього розповідали або що машина вже стоїть і не вистачає лише вашої тисячі гривень, інша дівчина розповідала про інші суми, але також конче необхідно було сьогодні перерахували. Ніяка машина тим часом не готувалась до виїзду в АТО. Один з "волонтерів", чиї манери були схожі на бандита з 90х, почав саме так і розмовляти з потенційним благодійником - напосідати, кажучи, що якщо там у них зараз нема світла(так йому пояснив бухгалтер, чому не може вже кинути гроші на рахунок), то нехай не поліниться піде сам до свого банку і зробить усе самотужки, сьогодні ж. Коли на іншому кінці проводу бухгалтер не згодився бігти посеред робочого дня до банку, "волонтер" кинув трубку і обклав його матом. Так само обматюкала іншу людину інструктор Вікторія після того, як ця людина відповіла, що замість перерахування коштів до БФ, вже відправила гуманітарну допомогу. Інший потенційний благодійник забажав сам приїхати і переконатись у наявності тієї допомоги, що про неї розповідали. Робітники БФ не могли не погодитись, але і показати нічого не мали. Тому при мені ж обговорювали "стратегію": усі докумненти роздрукувати (у них було декілька накладних про передачу певних речей підрозділу №12, які вони висилали усім підряд як доказ, адже люди між собою незнайомі і не можуть перевірити, що куплено на 2000 , а зібрано у 10 раз більше), печаті поставити, вийти (але не впускати) до людини, сказати, що усі продукти на складі або вже у дорозі(або що самі придумають доцільного), і головне при цьому, поводитись "бойко, грудь колесом". Тим часом я усе це слухала и не могла повірити, що реальність, не переписуючи, звісно, безглузді історію та відповіді із роздруківок(виявилось на справі їм потрібна ще одна людина для прозвону,). Мені у хамовитих виразах повідомили, що потрібно , як всі записати і вивчити, а не запитувати, оскільки я почала ставити питання, що власне тут за бізнес розгортається. Після того, як я сказала про мої сумніви, що їх діяльність -благодійна, мене виставили за двері, кинувши, що у них є своє внутрішнє СБУ(тобто їм нічого боятись). Вже повернувшись, я порилась у інтернеті і знайшла масу гнівних відгуків щодо "шахраїв з фонду Небайдужі серця"(раніше він мав ще назву "Оживи мрію") як з боку тих, хто також приходив до них як роботодавців, так і з боку тих, до кого цей фонд дзвонив з вимогою грошей. Якби я одразу перевірила, то і не йшла в те логово. Якби усі люди, до яких вони дзвонять перевіряли їх, то не ставали б їх жертвами. Але багато, хто проглядає опісля. Коли пізно. Будь ласка, розповсюджуйте цю інформацію, що люди мали змогу взнати про них наперед! Допомагайте інвалідам, стражденим, солдатам у АТО через перевірені справжні фонди, або напряму!
# паоу2015-02-21 21:48:34
небайдужі серця обережно, увага! просять перерахувати кошти для допомоги військовим з АТО, не співпрацюйте з цими псевдо-благодійниками, прикарманюють гроші, заробляють на чужому горі, кому війна, а кому мати рідна, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

фонд небайдужі серця – фінансова пастка, фішинг, обдзвонюють підприємців, випрошують гроші на АТО, хтось з влади їх кришує, тому допомога привласнюється, і гроші не доходять до адресата, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця благодійний фонд – увага! Обережно! Цей фонд лохотронить, розводить на гроші, які привласнюються шахраями, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця отзывы – неблагонадежная, сомнительная контора, выманивают деньги, пробивая на слезу доверчивых предпринимателей, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

фонд небайдужі серця отзывы – мошенники с большой дороги, вся их работа, - обзвон на телефоны предприятий, предпринимателей, по накатанной схеме одуривают людей с целью заполучить деньги на свои нужды, а не на помощь нуждающимся, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця благодійний фонд отзывы – аферисты, развод, лохотрон, кидалово, осторожно! Не имейте с ними дело. Обман, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

фонд небайдужі серця відгуки жахливі, перевірте самі, не полінуйтеся! Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

небайдужі серця благодійний фонд відгуки: на брехні заробляють, нікому не допомагають, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

бф небайдужі серця – не давайте їм гроші! Вони Шахраї! , Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»

благотворительный фонд небайдужі серця недобросовестные кидалы, посадить их всех надо, Внимание! Увага! Обережно! Осторожно! «Неравнодушные сердца»: Справжня їх назва з літерою «Д»: «Небайдужі серДця», колишні МБФ «Оживи мрію» та МБФ «Допоможемо дітям разом»