Отзыв о компании УНТ
Добавлен: 15:00 01.01.2015
Другие названия: "Украинское Народное Телевидение "УНТ"
Сфера деятельности:  Услуги: Телевидение, радио
Сайт:  unt.ua

Описание деятельности:  Телеканал "Украинское Народное Телевидение "УНТ"

Никнейм: Олена Барникова (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

Підтримую Олексія в УНТ все добре! Хто працює добре того цінують на любій роботі.

На сайті "о работе" треба свої послуги рекламувати.

Презентаційний фільм в телевізійному форматі MPEG-4, якості Full HD 1920x1080 хронометраж від 2-х до 60 хв.

Фільм (ролик) на профільну тему з використанням наданих фото та відео матеріалів, що презентує основну концепцію Вашого бізнесу, як найпотужніший інструмент просування бренду компанії або послуги на ринку .

Презентаційний фільм – це фактично «візитівка» фірми, в якій зазвичай описуються основи діяльності компанії: історія, цілі, завдання та перспективи розвитку.
Ролик допоможе Вам досягти основної мети – ефективно донести до цільової аудиторії важливу інформацію та вкаже на конкретний продукт або послугу. Матеріалами для створення фільму стануть надані Вами фото- та відеоматеріали, а також відео, що буде зняте нашими спеціалістами.

За допомогою презентаційного, іміджевого, корпоративного відео Ви зможете:

• Презентувати свою компанію, продукцію, послуги.
• Заявити про нові бізнес-проекти та озвучити новини вашої компанії.
• Показати свою перевагу над конкурентами.
• Підкреслити індивідуальність, зміцнити авторитет та репутацію.
• Донести матеріал саме до Вашої цільової аудиторії.
• Зробити чіткий та зрозумілий глядачеві заклик до дії.
• Знайти бізнес-зв’язки та цільову аудиторію потенційних споживачів.
• Вивести бізнес на новий рівень – за межі Вашого регіону.
• Завоювати позитивний імідж для свого бізнесу.
• Збільшити прибуток за рахунок демонстрації відеороликів, що відмінно працюють як в інтернеті, так і на телебаченні.

Зйомка може проходити у Вашому офісі, підприємстві в форматі інтерв’ю з керівником, або представником компанії.

Презентаційний фільм зараз є не розкішшю, а необхідністю, адже саме він дозволяє Вам візуалізувати ваші товари, послуги, громадську позицію, донести до суспільства важливу інформацію та досягти своїх цілей.

Вартість створення презентаційного фільму - від 10000 гривень.

В УНТ все добре", хоча на жаль сьогодні в мене й в 15 моїх колег робочий день((( студію нову до кінця лютого треба зробити. "Свобода слова" на ICTV на другий план відійде)
А на сайті "О работе" треба свої послуги рекламувати) що й зробила).