Отзыв о компании УНТ
Добавлен: 14:28 01.01.2015
Другие названия: "Украинское Народное Телевидение "УНТ"
Сфера деятельности:  Услуги: Телевидение, радио
Сайт:  unt.ua

Описание деятельности:  Телеканал "Украинское Народное Телевидение "УНТ"

Никнейм: Олексій Вербицький (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Февраль 2012

В УНТ, все добре! Якщо хтось хоче переконатись як працює сучасне ЗМІ, використовуючи новітню техніку та технології, можете прийти та переконатись в УНТ.
наша адреса:
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ»
Код ЄДРПОУ 39264201
04080, Київ, вул.. Фрунзе, 102
Контактні телефони: (044) 425 33 66, (097) 040-88-88
(099) 008-99-09, (093) 099-0-888

Наші послуги:
Ви впливова та успішна людина, якій є чим поділитись із громадськістю?

Інформаційне агентство «УНТ» пропонує Вам вигідну для Вас співпрацю, яка допоможе Вам не тільки висловити свою думку та донести її до широкої аудиторії, але й підвищити свою популярність, підняти свій авторитет серед населення та значно покращити рівень своїх статків. Що Ви отримаєте:

1. Для Вас за вимогою будуть виготовлятися прес-конференції. При цьому Ви можете використовувати свої відео та фотоматеріали, які допоможуть візуалізувати зміст Вашої теми.
2. Наші журналісти, використовуючи Ваші матеріали, напишуть за вимогою до 5 статей на тиждень та виготовлять новинні сюжети у телевізійному форматі MPEG-4, що будуть розміщені на сайті УНТ (транспортні витрати за рахунок замовника).

3. Для Вас буде виготовлено презентаційний фільм у телевізійному форматі MPEG-4 Full HD 1920x1080, від 2-х до 60 хв., який в подальшому може редагуватись.

4.Тільки наше Інформаційне агентство на теренах України використовує принципово нові технології, що дозволяє досягти надзвичайно високих результатів. Одна з них – онлайн-телеміст, який дає вам можливість, знаходячись у студії УНТ, у режимі прямого ефіру спілкуватись із вашою цільовою аудиторією. При цьому Ваші люди мають пріоритетне право брати участь в ефірі в режимі онлайн. Також до ефіру можуть долучитися журналісти та редактори 350 обласних та районних телеканалів і 2000 інтернет-видань, які мають можливість задавати питання через веб-камеру і одночасно проводити трансляцію в їхньому ефірі (як в повному об’ємі, так і частково використовуючи сюжети в новинах), що допоможе Вам суттєво підвищити рівень популярності.
Цим телеканалам та виданням будуть регулярно розсилатися анонси спланованих передач з Вашої участю. Долучитися до ефіру Ви можете у дистанційному режимі, для чого Вам знадобиться лише комп’ютер з підключенням до мережі та веб-камерою.
Також ми надаємо Вам право у режимі онлайн-телемосту в якості експерта та громадського діяча приймати участь у наших програмах різної тематики, таких як «Гість УНТ», «Секрети лідерства», «Всеукраїнська профспілка юристів», «Важливий Аспект», «Національний комітет по боротьбі з корупцією», «Україна - це Я», «Депутатський корпус», анонси яких будуть розсилатися представникам інших ЗМІ.

5. Ви та ваші представники отримаєте відчутну інформаційну перевагу перед іншими кандидатами у вашому виборчому окрузі задовго до початку виборів.

6. Ваша активна діяльність в медіа просторі принесе користь вашому бізнесу, політичній, громадській, культурній або освітній діяльності, буде позиціонувати вас як громадського діяча, успішного бізнесмена.
7. Спеціалісти УНТ зроблять усе необхідне для того, щоб оперативно та якісно висвітлити необхідну Вам інформацію, та донести її до Вашої цільової аудиторії. Прийнявши рішення щодо співпраці з нами, Ви зможете досягти поставлених Вами цілей та отримати значну перевагу перед Вашими конкурентами.

Сайт "О работе" orabote.biz , це продукт інформаційної війни Російської федерації! Телефони в контактах відсутні, адреса відсутня, кому належить невідомо! Як на мою думку це проєкт "зовнішньої розвідки россійської федерації" для того щоб знищувати економіку України, шляхом підриву авторитата провідних компаній України! Я впевнений що підготую відповідні. Сайтом "О работе" повинна займатись "Служба безпеки України"!