Отзыв о компании Банк Надра
Добавлен: 02:31 17.12.2014
Другие названия: Надра, nadra
Сайт:  nadra.com.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Луганск, Луцк, Николаев, Одесса, Севастополь, Херсон

Описание деятельности:  Универсальный коммерческий Банк общенационального масштаба

Никнейм: Олег неважливо (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июнь 2012

гарний колектив у відділенні, який я довго підбирав під себе.

на сьогоднішній день це важко назвати банком. Платежі 2 місяці не йдуть, думаю ви такого ще не бачили. Сам банк розпускає своїх клієнтів, оскільки не може забезпечити готівкою, в даному випадку я про гривню. Про валюту краще промовчу, її вже місяців 4 взагалі нам не дають. Зараз зробили обмеження по видачі депозитів на рівні 4000 на добу, проте і їх нема. Забезпечення канцтоварами катастрофічне, постійно приходилося купувати папір за свої кошти. Керівництво нас постійно дурить, мол ми пройшли стрес-тест, то нам дають докапіталізацію в розмірі 5,5 млрд. То зневага в першу до своїх колег, які мусять відверто брехати людям. Скоро я покидаю цю божевільню і я цьому дуже радий.

# Ольга2015-03-31 20:26:13
брехать людям доводилось с 2008 года когда в банке начались проблемы,стыдно клиентам в глаза смотреть после всего, но Вы же врали и зп неплохую получали не так ли?