Отзыв о компании ярич
Добавлен: 11:47 20.11.2014
Другие названия: ООО "КФ "Ярич"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Ивано-Франковск, Луцк, Львов, Одесса, Полтава, Ровно

Описание деятельности:  Продукт - отлично. Управление продажами - ужасно. Объязательства данные перед покупателями, дистрибуторами не выполняются, контрагенты меняются как перчатки (строительные). У коммерческого директора - Валюк.С., нету даже понимания "взвешеной дистрибуции", на териториях бардак, текучка кадров, обещаные бонусы, мотивации, активности НЕ ВЫПЛАЧУЮТСЯ. Не рекомендую связываться с данной конторой.

Никнейм: Денис (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Февраль 2009

У компанії КФ Ярич, працюю практично з моменту її створення.
Починав роботу ще під керівництвом іншого керівника ( не СофіЇ В.)
З того часу багато чого змінилося. Це і зарплата, і робоче місце,комп.пакет і ставлення ДС до нашого бренду. Хочу поставити наголос на тому, що ТМ Ярич стала БРЕНДОМ. Дійсно за цей час компанія показує зростання продажів і виробництва,не дивлячись на всі кризи і т. д. Особливо останній рік, коли багато подібних компаній намагалися утримати продажу хоча б на рівні минулорічного показника, компанія Ярич збільшила свої показники. І багато в чому тут заслуга Софії як керівника.
Також компанія отримала міжнародні сертифікати якості ( в Україні такими сертифікатами можуть похвалитися одиниці).
Що дало можливість вийти на Європейський ринок.

Що стосується:
З,П,- на даний момент далеко не кожна компанія надає такі фіксовані ставки.
Ком.пакет-бензин,амортизація,ноутбук,безл.тел. відрядні (для виконання своїх функціональних обов'язків цілком вистачає).
Щомісячний Бонус - при виконанні 100% плану ( теж гідний)
До речі отримував навіть не при 100% виконанні.
За весь час роботи ( з 2009р.) Не разу не обдурили. Або як буває пообіцяли, але не дали.
При влаштуванні на роботу все це проговорюється: сума з.п. ,бонусу ,ком.пакета.

Був час коли я залишав компанію, на не тривалий термін ( за сімейними обставинами) .Виплатили все до копієчки і навіть компенсували всю не вибрану відпустку.
А повернувся знову в цю компанію, завдяки Софії Валюк.
А з приводу негативних відгуків...... Що тут скажеш.Суто суб'єктивна думка. Ті люди які хотіли працювати і в змозі витримати той ритм який задає нам наш ринок в умовах нашої країни, то ті і працюють.Тому повністю підтримую коментарі Петра і своїх колег.

Яскраво виражених негативних сторін немає. А ті дрібниці які присутні, виправляться в робочему порядку.