Отзыв о компании Эпицентр

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

все плохо

КАСИРАМ ЧИТАТИ ОБОВЯЗКОВО!!!!! Якщо хочете в рабство вам в епіцентер на салтовці)) графік, прийти потрібно за 15 хв до робочого дня зміна повинна тривати 8,5 год але тебе ніколи не закриють вчасно почекаєш пів години а якщо позвониш своєму начальнику Оксані Петрівні вона тобі скаже не твоє діло коли захочу тоді і закрию ще придумали нову фішку касирам які не уважні на касі потрібно проходити практику по відділам і приходити за 45 хв до початку роботи На касі потрібно відкривати і перевіряти всі коробки так що дівчатка попрощайтесь з манікюром)а якщо ви цього робити не будете існує безліч штрафів за пропуск товару невідгруз товару зайво пробитий товар не переведений вид оплати і тд(((А ще в суботу та неділю потрібно працювати на годину довше))тут не курять хоча наприклад мене коли приймали на роботу про це не запитували хоча я і так не курю))на рахунок обідів і т д обід з пн по пт триває пів години а в суботу та неділю по 15 хв якщо ти захочеш в туалет потрібно звонити старшому касиру мій випадок за 8.5 годин позвонила другий раз відповідь що в тебе сталося чому ти так часто бігаєш))))ні про який відпочинок по 15 хв і мова йти не може((( з позитивного там безкоштовно кормлять але як собак майже завжди недоварене або ще щось в цьому дусі зі старших касирів є одна нормальна людина це Люда яка завжди толково пояснить і виправить помилки не буде на тебе пів дня кричати як решта))) http://www.vnutri.org/epitsentr/

# Марина 2014-12-16 20:18:52
Я живу в Харькове уже 8 лет и была во всех трех маркетах , больше всего мне понравилась робота кассиров именно того магазина который находится на Героев труда, девочки очень вежливые, после такого обслуживания хочется еще раз прийти в этот магазин. Спасибо )))))
# Анонім2014-11-22 19:56:45
Цілком підтримую того,хто це написав бо це правда.Старших касирів ніколи не цікавить чи хочеш ти в туалет,чи тобі погано.Таке діється не тільки в Харкові,але і у всіх містах.ВКиєві такий самий бардак.В Вінниці теж.А Хмельницький взагалі відзначився тим,що в центральній касі без червоної ікри обід не проходить,яка куплена на гроші простих касирів.Такі "панянки-касири" стали файні,що вже в двері скоро не пролізуть.