Отзыв о компании Клиника доктора Василевича
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Сайт:  moyray.com
Регионы работы: Киев
Телефоны: (044) 520-02-55, (044) 520-00-25

Описание деятельности:  Фитотерапия, пчелотерапия, ароматерапия, рефлексотерапия и т.п.

Никнейм: Сергій (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2007

0-0-0

Випадково зустрів в неті про цього "лікаря". В 2007 або в 2008 р. проходив "співбесіу" на вакансію юрист. Задав мені питання. Я відповів на все вичерпно. Він мені каже, що не так, а інакше, але правильної відповіді він мені не скаже. В мене відразу виникло бажання більш детально перевірити в неті, що це за птах. Короче, по-перше, невідомо чи взагалі він лікар, по-друге, всі його нагороди - це дешевки, які продаються за гроші, починаючи з першої (з Пироговим, така медалька видається громадською організацією Росії, якою в свій час займалася прокуратура), по-третє, судячи з методів лікування , то про "позитивні" результати можна почитати в неті. На мою думку, кандидатів на роботу в свою клініку він запрошує для створення якогось іміджу в звязку з браком відвідувачів. А може, дійсно, як хтось писав шукає собі жінку. З його підлеглих я нікого не бачив, крім якоїсь жінки на рісепшені. В коридорі повна тиша і вимкнене світло.

# Сергей2011-03-22 17:56:07
Как-то был у этого Василевича на собеседовании (юрист).
Дело было так:
- на одно и тоже время прибыло около 20-ти кандидатов на вакансию юрист. После того как все юристы заполнили анкету с вопросами, пригласили всех 20-ть человек одновременно в комнату на разрешение одной юрситуации. Сложилось такое впечетление что этот "доктор" сам ходит по судам после получения хороших юрконсультаций от юристов-кандидатов. Кстати, сегодня эта "вакансия" вроде ещё актуальна!))))))