Отзыв о компании ТРЦ Гулливер
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  gullivercenter.com
Эл. почта: 93799929379992@inbox.ru
Телефоны: (044) 364-84-40

Описание деятельности:  Торгово-розважальний комплекс Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва. Він став ексклюзивним в усіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг. Коли Ви заходите до торгово-розважального центру, потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проектів, реалізованих Дубаї, Гонконзі і Лондоні. На величезній території торгово-розважального центру з першого по четвертий поверхи розмістилися 130 магазинів різних профілів: Модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House), також в нашому ТРЦ багато брендів відкрили свої перші магазини в Україні, як, наприклад, бутик Versace Collection. На п'ятому і шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами, баром і караоке, ресторани мережі «Альмерія-плаза», дитяча гральна зона. На сьомому і восьмому поверхах кінотеатр «Оскар» на 6 зал з власним рестораном і кафе. На самому даху з фітнес-клубу з 25-метровим басейном відкривається панорамний вигляд на Київ. На підземних поверхах розмістився супермаркет «Фуршет Гурман» площею більше 8000 м2, під ним розташовані три поверхи підземного паркінгу загалом на 450 місць. «Родзинкою» нашого комплексу стало зовнішнє декоративне освітлення. Виробником освітлювального обладнання виступила компанія Blachere Illumination, яка відома по освітленню Єлісейських Полів і Ейфелевої башти в Парижі. Думаю, будівля Gulliver з розробленою підсвіткою дуже прикрасить Київ. Для усіх киян ТРЦ має стати улюбленим місцем дозвілля, покупок, ділових і романтичних зустрічей. В комплексі є вся необхідна інфраструктура для того, щоб це здійснити. Боулінг, кінотеатр, дитяча гральна зона, бутики, ресторани, басейн, літні тераси з виглядом на наш чудовий Київ – чого бажати більше? Будівля має вигідні локаційні характеристики: унікальне місцерозташування, три станції метро, широка розв'язка, головна вулиця країни, що практично примикає. До складу багатофункціонального комплексу Gulliver входить і 35-поверховий бізнес-центр з однойменною назвою. Основні критерії, якими керувалися автори проекту, - комфорт і функціональність. Назва бізнес-центра – Gulliver – цілком відповідає його розмірам. Будівля спрямувалася доверху на 161 метр. Бізнес-центр повністю відповідає усім міжнародним критеріям, передбаченим для офісних центрів класу A. Ці вимоги стосуються як реконструкції будівлі, інженерного обладнання, так і інтер'єрів. Для працівників офісів і гостей Gulliver передбачене зручне комунікаційне сполучення між бізнес-центром і торгово-розважальною зоною.

Никнейм: Vladislav (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

Народ, выношу на обсуждение. Невтерпеж уже. Кто знает про ТРЦ Гулливер что?

Давеча подвисали после сбора грибов за шашлыками и слово за слово. Друг в непонятке. Арендовался в Гулливере. Понарассказывал блин – полный неадекват в общении с арендаторами. Что цены, что люди. Я ему вообще-то верю, но ... Слава богу, что так. Собирался там открываться. Место-то жирное – центр города.

# Игорь2014-12-05 11:53:36
Был там на Хеллоуин. Слабо. Убило, что нет детской площадки, и генделыки убогие на покушать. Только картошку и можно там есть. Потолкались с детьми и поехали домой.
# Антон 2014-12-02 11:50:55
ХА-ХА-ХА! Ну ты жжешь – «народу не много». Так это ж и есть главный минус. ЭТО ЖЕ ТРЦ!!! Они живут с народа. А ты походу просто посетитель. А народ тут трет за работу там. Ну кароч, чел сам того не зная оценил круто – народу не много )))
# Ira2014-11-29 18:30:43
Да нормальный вроде ТРЦ. Чего вы так накинулись? И киношка там ничего и боулинг. И народу не много, нет толкотни как на базаре.
# Алина2014-11-29 15:57:15
Ага, слышала про Буханца. Лол однозначно. А что вы хотели, если туда сливают весь "непотреб" с Оушен Плазы. Не пойму только что там за хозяева? Они что не видят? Когда Крупу двинули в Гулливер вся Плаза неделю гуляла. Здыхалсиь.
# Богдан2014-11-26 01:27:42
Разводняк. Игорь, даешь троллинг по Гулливеру
# Антон 2014-11-23 23:53:04
Про андроида это классно заметил. Я на собеседовании там был у маркетологов. Давно искал где-то отзывы по Гулливеру. Хотел предостеречь. Странно, что их почти нет в инете. Короче, народ не торопитесь туда если вам вакансию предложили. Там похоже клуб по интересам «хто кого зьисть». Думал контора солидная и денег нормально предложат. Поговорил пол часа и вышел с мыслью – то ли я дурак, то ли лыжи не едут. Я конечно не Адам Смит, но там походу про маркетинг и не слышали.
# Игорь2014-11-22 03:26:10
Да какие подробности. Цены как в Хилтоне, а сервис как в Хацапетовке. Но больше всего убивает манера общения главного по коммерции там – как со стеной говоришь. Блин, андроид какой-то - людей не слышит.
# Vladislav2014-11-18 18:33:50
А что было то. Подробности можно?
# Игорь2014-11-17 22:40:46
Да было у них уже вроде как летом. Там даже с плакатами толкались у входа арендаторы. Походу ничего не меняется.