Отзыв о компании Альянс
Добавлен: 15:49 06.11.2014
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Химия

Телефоны: 097-592-44-82

Никнейм: Mariana (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Ноябрь 2014

Все звучало досить заманливо і приємно))

Годину тому дзвонили з компанії Альянс-Україна і запросили на співбесіду через 1,5 год. на вадима Гетьмана 13, червоні двері, код 2, поверх 3... Уточнила умови роботи, але у відповідь почула швиденьке "пятидневка, з 9 до 6". ну ок.. я побігла радісно збиратися. Але маючи нехороший досвід з компаніями-лохотронами, тепер завжди перевіряю інформацію. Подивилася, що сюди я резюме не відправляла, Провірила номер тел 0933079558.. і от тобі море інформації... Щаслива, що все це прочитала і не змарнувала дарма час.
Для тих, хто говорить "треба самому перевірити, чого вірити всьому шо пишуть..." Два роки тому шукала підробіток кур,єром і попалася на таке. і здається мені що це була ця ж компанія, але тоді вона була на пр. Московському, завод Маяк.. Я була там на співбесіді, все норм. На другий день на стажування і на тобі: замість обіцяного кур,єра, який мав просто розвозити косметику людям, що її замовили, я мала впарювати цю косметику по лікарнях і офісах. я пройшлася так одним закладом з хлопцем, який мені і ще одній дівчинці це демонстрував.. потім розвернулася і поїхала додому!!!
Тож не ведіться на таке,! Хіба що вам подобається продавати і врпарювати і вас це виходить - тоді спробуйте!!! А так-не ведіться і не марнуйте час!