Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 15:21 22.10.2014
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2008

Важко сказати.

Одним словом -ЕПІЦИРК.Хто бажає бути клоуном-гайда сюди.Робив не один рік.Всі проблеми та гаразди бачив на власні очі.Працював у Хмельницькому.Незнаю,як інші маркети,а тут інтриги за інтригами.Плетуть ці інтриги комерци та начальники,Не всі,але в більшості.Особливо люблять начальники говорити - "Багатьох з*їв і тебе з*їм."Такими словами дуже часто розкидаються ті,хто нічого не робить,такі як:Шмирко С.,Новоселецький В.,Паляниця О. І хто їх начальниками поставив? Директор взагалі як з МАРСА.Головна його проблема в тому,що не вміє слухати персонал.Там почув дзвін,там почув ...,а потім робить якісь висновки, які не притаманні директору.Скільки Паюк В.С.уволив невинних людей,я вже збився рахувати. І за що?За те,що колись в молодості його з робіт виганяли? Ми ж то знаємо. Нам багато тут розказують самі ж покупці. Гнати його треба разом з комерційними,тоді буде порядок. І начальники тоді не будуть такі безтолкові. Розумні люди звільнились,а бикота лишилась,ось і травлять нам життя.Від розумних керівників люди не тікають. Дивлюсь на це все і так протівно,що буду теж звільнятись.При попередніх директорах до зав.сека дійшов,а при цьому й цю посаду скоро втрачу,бо вже бач багато працюю.Куди дивиться Герега?

# Перемога2015-01-05 22:55:51
А ще хочу додати,що директор Паюк любить хабарі.Зараз трошки менше бо вже купив квартиру,то не сильно вамагає.Обідно те,що Герега про це знає і нічого не робить.
# анонім2014-10-29 23:44:55
Прочитав відгук і цілком згідний з тим,що твориться в Хмельницькому. Там не директор,а одна назва.Одним словом "фінансист".Тільки й знає,що множить всіх на ноль.А хто вже і його помножить?Епіцентр котиться вниз завдяки таким директорам.
# аноним2014-10-25 02:16:56
согласна полностью. та же история и в Каменец-Подольском, сплошные интриги, и вражда внутри коллектива, не работ. а террариум какой-то, мног противо законных вещей творится. проверочку бы сюда