Отзыв о компании Оживи мрію
Добавлен: 19:35 16.10.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Джанкой, Донецк, Умань

Описание деятельности:  Шахраї: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОЖИВИ МРІЮ" отзывы, відгуки: псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники, розводять на гроші під виглядом допомоги дітям з вадами слуху Увага! Шахраї: (БО "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОЖИВИ МРІЮ") CHARITY ORGANIZATION "INTERNATIONAL CHARITY FOUNDATION "REVITALIZE A DREAM" Адреса шахраїв: 02095, м.Київ, ВУЛИЦЯ АННИ АХМАТОВОЇ, будинок 43, квартира 280 Засновник шахраїв, президент ДЕХТЯРОВА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА Діяльність з 01.04.2014 Телефон шахраїв 1: +380963312185 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники Телефон шахраїв 2: +380639954115 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники Телефон шахраїв 3: +38-044-3608826 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники Телефон шахраїв 4: +380967700224 псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники http://ozhivi-mriyu.com.ua/ - псевдо благодійність, фінансова пастка, мошенники БО «МБФ«ОЖИВИ МРІЮ» КОД ЄДРПОУ 39157365 МФО 380775 р/р шахраїв №26006056106951 Банк: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» ozhivi-mriyu@ukr.net

Никнейм: Ибрагим (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

много пафоса

Дзвонили нашому керівнику із цього фонду. Просили гроші на слуховий апарат дитині. Керівник дав вказівку зібрати гроші. Отримали факсом листа із цього фонду де було написано, що певній дитині із сусідньої обл.(там навчається) треба нн-у суму коштів. Після цього колеги передзвонили в навчальний заклад де навч. дитина, - там сказали, що цей фонд їм не допомагав і вони нічого не знають. Усі зібрані кошти передали безпосередньо в навчальний заклад.

# авяиав2014-11-16 03:18:30
Жертвы благотворительности от международного благотворительного фонда «Оживи мрію» теперь получают звонки от клона аферистов - благотворительного фонда «Небайдужі серця». Такие благотворительные фонды дурят нас, собирая пожертвования. Лжеволонтеры собирают помощь в свой карман. Проходимцы вышибают слезу и деньги. Псевдо-волонтеры зарабатывают на нашей доверчивости. До недавна в Украине орудовали аналогичные мошенники из международного благотворительного фонда «Допоможемо дітям разом». Банда мошенников зарабатывают на лже-помощи АТО, больным деткам. Помагайте напрямую а не через посредников!
Жертви благодійності від міжнародного благодійного фонду «Оживи мрію» тепер отримують дзвінки від клону аферистів - благодійного фонду «Небайдужі серця». Такі благодійні фонди дурять нас, збираючи пожертви. Псевдо-волонтери збирають допомогу в свою кишеню. Пройдисвіти вибивають сльозу і гроші. Псевдо-волонтери заробляють на нашій довірливості. Знедавна в Україні орудували аналогічні шахраї з міжнародного благодійного фонду «Допоможемо дітям разом». Банда шахраїв заробляють на Псевдо-допомозі АТО, хворим діткам. Помагай безпосередньо а не через посередників!
# рлдлр2014-10-17 11:04:22
Оживи мрію - мошенники