Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 18:48 16.10.2014
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Христя (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Октябрь 2014

нема

Запросили на співбесіду. Офіс на 6-му поверсі новобудови. З самого початку насторожила вивіска на вхідних дверях Євростар, на жовтму аркуші А4. Ну ладно, заходжу на 6-ий поверх. На вході стоїть милий хлопчина, в піджаку, краватці, запросили і дали заповнити анкету, а після того визвали до куратора. В кімнаті де проводилась співбесіда ще з 10 кураторів проводили співбесіду, за столиком де крім папки нічого немає. Кураторка починає трусити щось за Мальдіви, на запитання як називається компанія нічого внятного не відповіла, з дибільною усішкою задавала питання, а вечором передзвонила і запитала "чи готові ви почути результати співбесіди?", мені було все-одно, бо я зрозуміла що це черговий розвод, але я підіграла "Так, звісно", - "Ви пройшли, тому з радістю запрошую вас на семінар, візьміть ручку, блокнот, фотки, бейджик". Ладно, думаю піду, розвідаю.
Приходжу на другий день на "семінар", і афігєваю з кількості людей які сидять в залі, десь 50 чол., на екрані якесь відео, всі такі усміхнені, ну чисто секта. Дали якись план лекцій з пунктами "фінансовий план", "ПДН", "Кар'єра" і тому подібне. І тут починається лекція, де жінка починає трусити такий брєд, який я ще ніколи не чула, з нами розмовляли як з туподоходящими, з питаннями чи ми знаєм для чого люди ходять на роботу, і для чого треба гроші. Задали домашнє завдання написати 50 мрій. Записала це чудо на диктофон щоб посміятись потім. Після години лекції, я думала що мені прийде кінець. Після лекції визвала кураторка, яка добила мене тим, що запропонувала взяти книжку, але так як то не її книга, то дати 30 грн під заставу. Книга називається "Путь к успеху", потрьопана обкладинка, дешевий шрифт, короче фількіна грамота. Я відмовилась, сказала що в інтернеті почитаю про це)). Короче ми попрощались і я зрозуміла що більше не витерплю цього всього, навіть заради цікавості.
Вийшла звідти з важкою головою, всі перехожі почали здаватись підозрілими, ці люди мають якись вплив на підсвідомість. Жах і ще раз Жах, а хтось же ведеться на таке. Обходьте такі фірмочки далекою дорогою, бо це дарма втрачений час!!!

# євростар-брехуни2015-12-10 20:57:33
найобідніше, що це все крутитья під носом Білого дому...є ще такий лохотрон як фінановий косультант ОВБ
# тіенс брехуни2015-11-03 00:52:00
ооо, бачу тут мої друзі по нещастю зібрались!!!)))) читаю коментарі по всіх містах-всюди одне і теж!!!!!!! в нас в дніпрі таке ж лихо!!! А хто пробував звертатись в міліцію або ще кудись???? а і ще питання: скільки вони залог за їх "ЧУДО_КНИЖЕЧКИ" беруть??? в нас 90грн. цікаво просто в них "Такса" всюди однакова чи ні???
# Анна2015-10-09 01:36:00
Дякую за попередження!Побережу свої нерви...Але до них треба відправити перевірку. щоб інших не дурили!!!
# Альоша2015-08-21 22:59:00
Все эти отзывы совпадают, это правда. Учтите, у некоторых они берут еще две фотограии и могут подделать фальшивые документы. Лучше не попадайтесь!
# Valeriy2015-08-18 04:21:00
НУ ЛЮДИ НЕ БУДЬТЕ НАЇВНІ -ЦЕ СТАНОК ДЛЯ ЛАХІВ !! І ТО КОНКРЕТНИХ - ХОЧЕТЕ ВІДЧУТИ СЕБЕ ПОВНИМИ ЛАШАРІКАМИ ТОДІ -ЗАХОДЬТЕ В ОФІС ПРОПЛАЧУЙТЕ ПО ПАРУ РУБАСІВ ЗА ЛІТЕРАТУРУ І ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ ПОВНОЦІННО ОБДУРЕНИМ !! Я ПОРАДИВ БИ ПІТИ В МІСЬК ВИКОНКОМ ВЗЯТИ ГОЛОВУ ЗА ГОРЛО ПЕРЕВЕСТИ ЧЕРЕЗ ДОРОГУ В ОФІС НА СПІВБЕСІДУ ХАЙ ВІН УПЛАТИТЬ ЯКЩО НЕ ХОЧЕ ПРИЙНЯТИ МІРИ А БО ВІН ПРОСТО В ДОЛЬОВІЙ УЧАСТІ !!! РОБІТЬ ВИСНОВКИ САМІ !!!!
# дмитро2015-07-22 12:34:00
дмитро не ведіться на гарні запрошення справній лохотрон
# людмила2015-07-03 20:46:00
і мені зателефонували,я дар мови втратила таке говорили-нічого по темі, прийдіть на співбесіду, дуже тупо розводять, зразу зрозуміло, але дуже добре що є інтернет і все підтвердилось. дякую за відгуки , а то ще б мучили сумніви
# Лариса2015-06-03 16:41:46
Дякую за відгук! їх розвелося як мух влітку, під різними номерами телефонів запрошуть на офісну роботу, коли питаєш назву компанії - далі щось чешуть про офісну роботу. Коли задаєш конкретне питання -це не сітковий маркетинг чуєш шедевральну відповідь: а що таке сітковий маркетинг))))))))))) Після такого важко не послати, але я стримувалась і просто прощалась. Якщо серйозно - це дуже низько і підло в період економічної кризи наживатись на довірі людей.
# Руслан2015-05-22 22:59:16
Лохотрон однозначно. Тупе викачування грошей у людей, які шукають роботу. Окрім того присутність хамовитого невихованого молодого чоловіка робить Вашу присутність тут недоречною
# Lana2015-05-21 16:02:55
Купилася на оголошення в неті...позвонила по вказаному номеру, запросили на співбесіду. В офісі на Грушевського, 22а, дали заповнити анкету, потім була так звана співбесіда....пробігли по запитаннях, відповіла все те що там написала, сказали що буду мати можливість поїхати за кордон в найближчому майбутньому, а осінню буде поїздка в Ужгород. Вечером пообіцяли відзвонитися і сказати чи підходить моя кандидатура. Коли я задала конкретне запитання чим займається їхня компанія і які в мене будуть обов'язки відповіді я так і не почула. Це жахливо, що багато хто ведеться на їхні обіцянки, зрештою в теперішній час багато хто шукає роботу, а вони обіцяють золоті гори, от люди і ведуться. Після всіх коментарів які я прочитала відпало всяке бажання йти до них на "семінари"((((
# Андрій2015-04-09 03:19:34
Я теж був у тому офісі, прослухав одну їхню лекцію. Після чого мені запропонували для домашнього вивчення якусь комерційну інформацію в заставу на суму 50 грн. Я відмовився і вирішив більше туди не повертатися. Бо мені здавалося, що мене там просто вмовляють піти до них на роботу. Мало того, того ж таки дня, не знаю звідки в них номер, зателефонували до моїх рідних якісь люди, нормально не представившись намагалися видурити гроші говорячи що я наніс їм матеріальної шкоди побивши в бійці якусь дорогу техніку. І я впевнений що це люди з тієї ж шахрайської контори. Мало того, вони набралися наглості, через тиждень знову зателефонували до мене щоб поїхати на якийсь семінар в Тернополі.
# Ростислав2015-03-20 09:58:51
І мені вчора подзвонили, сьогодні мав би йти на "співбесіду". Саме жахливе те шо ці розводи людей відбуваються навпроти Білого дому!
# Леся2015-03-11 00:10:56
от мені цікаво, чому такі "лохотрони" ніхто не перевіряє і не конторолює, як там можна розводити тупо людей(((((((((((
# Наталя2015-03-05 21:31:43
сьогодні зі мною було те ж саме..але книжка за 50 грн) Одне тішить- як шла звідти- обматюкала їх всіх,та побажала,щоб всі їх дії вилізли їм боком
# Лілія2015-02-24 19:57:44
Дякую за ваші відгуки. Сьогодні подзвонили і запросили на співбесіду. Не піду...
# kvitka2015-01-26 22:08:19
та сама iсторiя що i з Христею. Тiльки сталось це зi мною в сiчнi 2015р. I сказали що фiрма тiльки вiдкрилася. Вам вони напевно теж так сказали? А головне така продвiнута фiрма, всi такi молодi i красивi, але навiть дiд 75 рокiв напевно, i той спiвбесiду пройшов
# аня2014-12-25 16:42:16
те що написано з верху чиста правда теж через це пройшла
# Наталка Часник2014-12-14 21:07:08
Дякую! Завтра збиралася на зустріч, треба гроші... Все зрозуміла, ще раз дякую всім за цей сайт!
# юра2014-12-05 22:56:36
я думаю,что это правда
# Таня2014-11-03 22:32:11
У меня сын попался на крючок что делать?
# Инна2014-10-28 12:39:47
Стараюсь не ходить в такие места, а тут - новый адрес и я попалась. Когда приехала, поняла куда попала. Но раз уж приехала, решила полюбопытствовать. Ситуация полностью совпадает с Вашей. И голова потом болела весь вечер, даже таблетка помогла с трудом. Зря потратила время и бензин.