Отзыв о компании КАДО
Добавлен: 18:47 16.10.2014
Другие названия: ООО "КАДО"
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  kado.ru
Эл. почта: КАДО
Страна: Россия
Телефоны: 540-67-76

Никнейм: Вишня (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Октябрь 2014

на моніторі гарні відео ролики про гори і всяке таке

Все решту - погано

# Олег2015-06-25 22:16:00
Ну що тут скажеш, вчора я прийшов на співбесіду, і все так слухав, і ті золоті гори вже в голові бачив.....ну понятно...і коли вона мене спитала чи є в мене питання я запитався "а в чому прікол?, де мінуса?" вона сказала що тут мінусів нема, і всяке таке...тоді я спитався "на якій вона машині приїхала" на що почув геніальну відповідь "мене возить мій чоловік" і все...думаю ладно, пішов...подзвонили, сказали, що я пройшов, всякі там діла...прийдіть мол на семінар, і всь опо плану...прийшов сьогодні, подивився....посміявся, і пішов додому з посмішкою...
# Lina2015-03-19 20:59:04
Оголошення про вакансію прочитала в "Анонс контракт", зацікавилась, зателефонувана, на тому боці представилась жінка Анастасія Чернова, уточнила мій досвід роботи і запросила на Грушевського 22. Я зраділа як дурна..... Приходжу на 10:20 год. біля входу стоїть 3 людей говорять про те, що на 6-му поверсі офісу обманюють людей. Я насторожилась, але піднялась туди. Заходжу в якийсь актовий зал, там купа людей всі із блокнотами сидять на кріслах, Питаю в якогось гопніка в червоному галстуку, де тут Анастасія Чернова, бо мені назначено на 10:20 год. до неї. А він тикає мені в руки папір А 4 на якому зверху написано 18 шрифтом АНАСТАСІЯ ЧЕРНОВА і купу різних запитань....Я кажу тому хлопові "Перепрошую, мені назначено особисто", а він "Заповніть дані про себе". Кажу, Я? Про себе? Та я прийшла дізнатися про вас! Хто ви і що хочете мені запропонувати. Кинула йому ту анкету при всій цій сидячій аудиторії і пішла геть. З того часу находжусь в пошуку роботи і ще три рази натикалась на номери телефонів цїєї дивовижної фірми "Євростар", якої в переліку юридичних осіб нема. Застерігаю всіх, хто почує про прекрасний офіс на Грушевського 22, забути туди дорогу, не тратити свій час не принижуватись заповнюючи незрозумілі анкети.
# Іра2015-02-19 00:09:23
Ходила на співбесіду в Івано-Франківську, фірма Євростар. Зайшла на перший погляд все насторожило: купа людей, купа кураторів, а офіс виглядає, як одноденка, треба крісло- принесли розклали, нетреба-забрали, і все там так.