Отзыв о компании АТБ-маркет
Добавлен: 01:11 12.10.2014
Другие названия: ТОВ АТБ-маркет
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки

Описание деятельности:  ПРОДАЖА И РЕАЛИЗАЦИЯ ПРОДУКТОВ ПИТАНИЯ

Никнейм: Роман Оноприенко (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Професійна спілка «Солідарність» представництво у м. Черкаси
Об'єднання "Солідарність" є незалежною громадською організацією (повна назва об'єднання профспілок "Об'єднання Вільних Профспілок "Солідарність"). Відмінною рисою діяльності об'єднання є її незалежна політика.
Об'єднання "Солідарність" створено і функціонує як самостійна громадська організація, що не підкоряється будь-яким державним органам та не допускає їх втручання в діяльність громадського колективу. Принцип вільного вибору громадської політики діє і на горизонтальному рівні всередині самої організації.
Об'єднання "Солідарність" це не тільки громадська організація. Це перша організація, що пропонує дієві методи боротьби з порушеннями законодавства. Своїми діями ми намагаємося створити прецендент, який виведе громадськи організації на новий рівень захисту трудових і соціально-економічних інтересів громадян.
Метою діяльності Профспілки є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки. Допомога громадянам вирішувати спірні питання з роботодавцем:
- не виплату заробітної плати,
- не правомірне звільнення з роботи,
- порушення умов праці,
- відстоювання інтересів робітників.
Об'єднуємося заради нашого майбутньго.
Ніші контакти: 068-753-65-99, 093-536-96-96 Роман
E-mail: Shapockins@mail.ru