Отзыв о компании Фокстрот
Добавлен: 01:08 12.10.2014
Другие названия: Фокстрот. Техника для дома
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  foxtrot.com.ua
Регионы работы: Киев, Алушта, Алчевск, Белая Церковь, Винница, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Ильичевск, Керчь, Кировоград, Ковель, Кременчуг, Кривой Рог, Лисичанск, Луганск, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Нетишин, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Нововолынск, Одесса, Орджоникидзе, Ровеньки, Ровно, Северодонецк, Сумы, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Червоноград, Черкассы, Южноукраинск, Ялта

Описание деятельности:  лидер украинского рынка по оптовой и розничной продаже аудио-, видео-, бытовой техники и электроники

Никнейм: Роман Оноприенко (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Професійна спілка «Солідарність» представництво у м. Черкаси
Об'єднання "Солідарність" є незалежною громадською організацією (повна назва об'єднання профспілок "Об'єднання Вільних Профспілок "Солідарність"). Відмінною рисою діяльності об'єднання є її незалежна політика.
Об'єднання "Солідарність" створено і функціонує як самостійна громадська організація, що не підкоряється будь-яким державним органам та не допускає їх втручання в діяльність громадського колективу. Принцип вільного вибору громадської політики діє і на горизонтальному рівні всередині самої організації.
Об'єднання "Солідарність" це не тільки громадська організація. Це перша організація, що пропонує дієві методи боротьби з порушеннями законодавства. Своїми діями ми намагаємося створити прецендент, який виведе громадськи організації на новий рівень захисту трудових і соціально-економічних інтересів громадян.
Метою діяльності Профспілки є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки. Допомога громадянам вирішувати спірні питання з роботодавцем:
- не виплату заробітної плати,
- не правомірне звільнення з роботи,
- порушення умов праці,
- відстоювання інтересів робітників.
Об'єднуємося заради нашого майбутньго.
Ніші контакти: 068-753-65-99, 093-536-96-96 Роман
E-mail: Shapockins@mail.ru