Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 00:38 11.10.2014
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: ліда (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

немає)

той же самий сценарій....подзвонила запросили на співбесіду...прийшла заповнила анкетку...і теж вечором подзвонили і сказали що пройшла співбесіду...треба прийти на стажування...я погодилась...ходила 4 дні і ніяк не могла допитатись в так званого керівника що мені треба буде робити і чим саме займається їхня компанія...на офісі ніякої вивіски тільки на дверях на простому а4 напис ЄВРОСТАР...обіцяли золоті гори..поїздки за кордон...самі розказували про себе як їм було погано і як все добре і навіть дуже стало після приходу в компанію..дали якусь літературу і попросили 50грн...тільки на 4 дні якась тітка проговорилась що компанія називається тієнс...вона читала лекцію...до кінця я не сиділа вийшла і попросила свої гроші назад моя "керівник" щось дового хотіла запитати чому так...чому ви йдете ви ще нічого не дізнались...але всеж таки віддала гроші...НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЕ ЦЕ ПОВНИЙ ЛОХОТРОН...даремно потратила стільки часу...не розумію як можна бути такими людьми ..обманювати людей погано)))

# оксана2015-12-10 20:49:35
Та ж історія, зара таких компаній багато розвелося, так що не ведіться на такі приколи, а шукайте реальну роботу
# Володимир2015-10-28 14:13:00
ой блін,на ті ж самі граблі що називається,скільки вже можна людей дурити,прочитав коменти і зрозумів!був на співбесіді сьогодні,все аналогічно нижченаписаного,то вони вже не один рік людей дурять,куди органи дивляться???
# роман2015-10-11 12:28:00
до речі щоб поїхати в китай треба мати 4 зірочки по їхній таблиці треба вних накупити товару я добре не памятаю поиоєму на 60000гривень
# роман2015-10-11 12:22:00
Мені говорили що вересні в китай їдемо
# Ліля2015-08-14 20:39:00
Та сама ситуація,позвонили запросили на співбесіду))дура заправила чоловіка,поххала у франік.обстановка у офісі - клас,але зразу було щось підозріле.покликали-жіночка,яка проводила співбесіду зразу почала відволікати життєвими ситуаціями,сказала що треба буде зробити закордонний паспорт бо у вересні їдем у Німеччину,обіцяла гнучкий графік(бо у мене є основна робота)але величезну зарплату за 2-3год.робочого дня я зразу поняла що розвод такого небуває,але всеж таки надіялася поки непопитала у людей які проробили тобто пропахали там по пів року і ні гривні неполучили!!!!!такшо неведіться у наш час треба пахати як коняка щоб зарплати стало хоча б на саме необхідне,ніхто тебе задурно не буде возити за кордон)))))
# Виктория2015-08-11 21:25:00
сьогодні була на співбесіді, то саме, але таке питання хтось до кінця був ? і шо дальше було ?
# Іра2015-08-08 13:56:00
Тільки що була на співбесіді і також були значки Tiens читається українською "Тяньши". Казали що цього року їдуть в Китай на 20-річчя компанії Євростар. Лол. Я знаю людей, якіцього року їдуть на 20-річчя компанії "Тяньши", тому цей збіг обставин мене аж надто здивував.
# Ірина2015-05-02 19:50:33
Дякую за коментар.В мене та сама історія..Подзвонила,запросили на Грушевського 22а..Тепер не піду...Дякую всім.хто зберіг мій дрогоцінний час
# андрій2015-03-13 16:20:40
хуууууууууууууууууйняяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
# Вікторія2015-02-23 18:35:43
Як добре що є люди які пишуть такі відгуки! Зараз багато людей шукають достойну роботу, а такі аферисти тільки крадуть дорогоцінний час і підривають довіру до всіх роботодавців.

Сьогодні до мене поступив дзвінок з пропозицією по роботі.
Що зтривожило, це те що людина яка буцімто дзвонить по резюме, запитує як мене звати і скільки мені повних років?! А в резюме хіба не пише як мене звати?!

На питання яку пропонують ЗП і яка робота тихо пробубніли що робота з людьми і документами, а Зп 3000 грн.

Запросили на співбесіду на Грушевського 22, 6й поверх, офіс Євростар. Керівник Голіней Іван Михайлович. Попросили ще взяти документ, що засвідчує особу.
Виявилось це дуже дивним. Вирішила погуглити я їхній євростар.
Дуже дякую за відгуки. Люди не ведіться.
# ігор2015-02-19 18:37:07
сорі +1
# Ігор2015-02-19 18:24:27
Та сама фігня, співбесіда, потім 4 дні навчання впарюють книжки за 50 грн або документ що засвідчує особу,на дверях пише що компанія Євростар.На горі всі працівники мають значки Tiens.Обіцяють золоті гори,Але що цікаво що ходної згадки про компанія та чим вона займається немає...
# Юра2015-02-18 10:35:31
По оголошенню подзвонив, сказали шо офіс на Грушевського... зацікавило, і попробував "погуглити".. добре шо до вас попав=)
Ше тьотінька якась мутна попалась... нічого не пояснила, записала на співбесіду.. вот думаю може б то з цікавості піти поржати :-р
# алеша2014-12-19 02:43:23
пКременчуге - ул. Победы 3а
# Олег2014-12-03 17:40:14
Цей лохотрон ще друкують в Афіші Прикарпаття під назвою "Потрібен керуючий у діючий бізнес"
# Федір2014-11-26 12:30:16
Дуже дякую за відгук!
# Ліля2014-11-07 20:51:51
Дякую за відгук. Мене запросили на зустріч. Тепер точно не піду.
# Богдан2014-11-06 20:55:32
Таж фігня.
Сьогодні був та 4 раз.
Когось запитати чим я буду заробляти,враження,що це державна таєниця.
# ліда2014-10-11 00:40:09
забула написати...офіс знаходиться на Грушевського 22а...