Отзыв о компании Новий світ видавництво
Добавлен: 18:34 19.08.2009
Другие названия: Украинский издательский консорциум, Издательство "Болгов", Украинская академия геральдики, товарного знака и логотипа, Институт биографических дослиджень, Украинская конфедерация журналистов...
Сайт:  who-is-who.com.ua
Регионы работы: Киев, Калуш
Телефоны: 4577743

Описание деятельности:  Издание отраслевых рекламных справочников "от А до Я", книг из серии "Хто є хто"

Никнейм: Ольга (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2008
Дата увольнения: 2009

На сьогодні у видавництві працює близько 500 чоловік, середній вік яких 35 років.
Видавничий консорціум є одним з найпривабливіших роботодавців в Україні завдяки продуманій політиці по персоналу, відкритій та дружній атмосфері у колективі, поважному ставленню до співробітників. Люди самий цінний актив компанії. Постійне проведення семінарів та тренінгів, співпраця з Союзом Журналістів України дозволяє постійно підвищувати рівень кваліфікації співробітників.
В компанії є можливість змінити напрям діяльності, перейти з одного проекту в інший, працювати у журналістом у тому напрямку, що близький по духу та приносить задоволення.
Український видавничий консорціум займається доброчинністю, кожного року компанія допомагає тим, хто негайно потребує цього. У наших виданнях щороку виходять десятки розповідей про дитячі будинки та їх керівників, про нелегку працю, про біль та радість маленьких вихованців. Сподіваємося ви також приєднаєтеся до нас.
Кожна книга, написана колективом професіоналів має за мету донести до широко загалу читачів здобутки та успіхи наших співгромадян, розповісти про новітні технології, досягнення у медицині, науці, техніці тощо. Книги, присвячені особистостям доводять, що українська земля сповнена талановитими та видатними постатями.

не має

# Умная2015-05-06 00:58:58