Отзыв о компании МБФ Святого Николая
Добавлен: 15:04 30.09.2014
Другие названия: "Допоможемо дітям разом", "Оживи мрію"
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Описание деятельности:  Називають себе - благодійна організація. Раніше знаходилися на м.Печерська (змініють час від часу місце)

Дата начала работы: Май 2014
Дата увольнения: Май 2014

Нема.

Відразу скажу, організація - шахраї. Має різні назви. Раніше знаходилася на м.Печерська.
Запрошують на співбесіду конвеєром. Офіс- це 3-и кімнатна квартира, з яких облаштована лише одна. В кімнаті крім стола і стула нічого нема. Вам наобіцяють золоті гори і графік з 9-18.
в перший робочий день вам повідомлять, що робочий день насправді з 8:45 до 19:00, то і пізніше, дадуть читати роздруковку(заучувати текст) і темефон (картка в якому міняється).
Дають в руки список фірм по областям, потрібно дзвонити і пропонувати допомогти дитині з дитбудинку придбати слуховий апарат за 11250 грн., або вже хто скільки може.
Можете представлятися хоть головою Охорони здоров"я, хоч заступником міністра.
Справа ризикована, сама чула як клієнти погрожують викрити і подати до суду, за те, що гроші перерахували , а нікому так і не допомогли.
Список дітей із інтернату справжній, але ці діти і не вкурсі, що хтось збирає для них гроші.
Один депутат навіть погрожував знайти "співробітницю" такої організацію, ця дала власний номер телефону, щоб не втратити "товстого клієнта", тепер та боїться додому вертатися.
З кожного перерахування співробітнику віддають 10%.
Не ведіться на такі організації.

# родш2014-11-23 15:26:25
Жертвы благотворительности от международного благотворительного фонда «Оживи мрію» теперь получают звонки от клона аферистов - благотворительного фонда «Небайдужі серця». Такие благотворительные фонды дурят нас, собирая пожертвования. Лжеволонтеры собирают помощь в свой карман. Проходимцы вышибают слезу и деньги. Псевдо-волонтеры зарабатывают на нашей доверчивости. До недавна в Украине орудовали аналогичные мошенники из международного благотворительного фонда «Допоможемо дітям разом». Банда мошенников зарабатывают на лже-помощи АТО, больным деткам. Помагайте напрямую а не через посредников!
Жертви благодійності від міжнародного благодійного фонду «Оживи мрію» тепер отримують дзвінки від клону аферистів - благодійного фонду «Небайдужі серця». Такі благодійні фонди дурять нас, збираючи пожертви. Псевдо-волонтери збирають допомогу в свою кишеню. Пройдисвіти вибивають сльозу і гроші. Псевдо-волонтери заробляють на нашій довірливості. Знедавна в Україні орудували аналогічні шахраї з міжнародного благодійного фонду «Допоможемо дітям разом». Банда шахраїв заробляють на Псевдо-допомозі АТО, хворим діткам. Помагай безпосередньо а не через посередників!