Добавлен: 23:03 25.09.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Сайт:  inno-health.com
Эл. почта: info@inno-health.com
Телефоны: 044-467-63-98

Описание деятельности:  Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування дорослих і дітей за авторською методикою під чітким контролем фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури з можливістю отримання стабільного досить позитивного результату. *Головні напрямки діяльності:* - медична профілактика - нейрореабілітація

Никнейм: Анна (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

--------------

Ну, що я говорила? Вже почали ходити люди до уляни по зарплату, але ж то все безтолку. Доцю Іванну в ПРИВАТБАНКУ подали в розшук і завели судову справу. Наклали арешт на її квартиру. Пішла просрочка по виплатам кредитів, які лущик нахапала. ЦІкаво чого мовчить власник, там заборгованість перевищує 700 тис. грн, вона його кине так само як і нас, треба йому це донести.
Чим бізнес-банкротерша уляна зараз не займається, і банери розміщує, і смс розсилає пацієнтам із акціями, глухо - ніхто не ведеться на її пусті теревені.

# София2015-02-26 16:04:55
Так їй і треба)