Отзыв о компании Укрпочта
Добавлен: 22:54 24.09.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Кривой Рог, Луганск, Львов, Николаев, Никополь, Одесса, Севастополь, Симферополь, Сумы, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы

Никнейм: Юрій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Апрель 2013
Дата увольнения: Сентябрь 2014

Вчасна зарплата,непрозора зарплата.

Працював з перервою з квітня 2013 по січень 2014,та з квітня 2014 по вересень 2014.Нічого позитивного сказати не можу.Сьогодні 24 вересня найщасливіший день я накінець звідтам звільнився,те що там робиться...це ужас.Постійно потрібно працювати за когось,в нашому випадку це було аж 7 місяців,керівництво пенсійне,може підставити при кожного удобному случаю,людей,яких відстоюють справедливість і честь нізащо мають,хвалять тільки пенсіонерів.Люди,якщо не хочете зіпсувати собі життя,не йдіть туди працювати.Другий мій прихід за 6 місяців небуло жодного вихідного,на кінець добре підставили з грішми,але потім гроші якось найшлись...

# Юрій2014-10-15 23:35:09
Анастасія гроші були потрібні.Зараз благо найшов нову роботу.Я не говорю,що всюди так на тому відділенні де я працював було так.
# Анастасия2014-10-08 05:38:51
Ну вот не верю я в такие отзывы. Если все так плохо, почему же вы снова пошли туда работать?? Вот объясните???