Отзыв о компании Супермаркет "Сильпо"
Добавлен: 01:21 20.09.2014
Другие названия: Сильпо
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  silpo.ua

Никнейм: Ігор (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Февраль 2013
Дата увольнения: 2014
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Добре що поки ще працюю,а в подальшому може Бог поможе тай знайду з кращим керівником роботу.

Керуюча Погадаєва Н.О не знаю якими блатами вона добилася на таку посаду но точно не розумовими.Подруга в неі є Черкашина О -адміністратор слово тупа це ще мяко сказано."Вони там всьо"Охоронців які багато знають вона позбуаається скоро і в цьому напрямку праює ефективно.Позбулася уже всіх з кими я працював,ще я залишився працює наді мною тому і пишу це повідомлення такби мовити крик душі.Начальник охорони Мельник С.Б крутила ним як малим детям, може тому і звільнився сам.Встидно чесно за нього,а ще в тюрмі працював досить дивно.Зараз новий начальник подивимся як буде.

# Вероника2014-12-29 00:25:08
Сильпо на проспекте Правды 66 не хорошо относятся к сотрудникам у начальства не когда не может быть любимчиков на роботе.Рудько Тарас,Билошицкая Татьяна не подходят на свои должности.Если они не будут наказаны наша молодёжная група подаст в суд.
# Бывший сотрудник2014-11-06 21:00:44
А когда это Наська стала упром????