Добавлен: 13:35 16.09.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации
Сайт:  ozhivi-mriyu.com.ua
Эл. почта: ozhivi-mriyu@ukr.net
Телефоны: 0443608826, 0639954115, 0963312185, 0967700224

Описание деятельности:  Вымогатели денег на псевдо благотворительные цели, якобы детям-сиротам с сенсоневральной глухотой

Никнейм: Антон Михаловичь (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

молодинькие сотрудницы

МОШЕННИКИ надо сидеть всех позванивать клянчить деньги МОШЕННИКИ любым способом легенду дают руководители, деньги уходят в карман руководителю а ты помучаешь процент от того сколько на клянчил, И НИКТО НЕКОМУ НИКАКИМ ДЕТЯМ ВОЕННЫМ НЕ ПОМОГАЮТ

0505062460

есть перспектива сесть на пару тройку лет всем коллективом...

# гндг2014-11-16 14:10:55
Відразу скажу, організація - шахраї. Має різні назви: Благодійний фонд "Небайдужі серця", Міжнародний благодійний фонд "Допоможемо дітям разом", МБФ "Оживи мрію", театральна каса "Прем'єра", Продавці БАДів Solaray, фундація, тощо
Запрошують на співбесіду конвеєром. Офіс- це 3-и кімнатна квартира, з яких облаштована лише одна. В кімнаті крім стола і стула нічого нема. Вам наобіцяють золоті гори і графік з 9-18.
в перший робочий день вам повідомлять, що робочий день насправді з 8:45 до 19:00, то і пізніше, дадуть читати роздруковку(заучувати текст) і темефон (картка в якому міняється).
Дають в руки список фірм по областям, потрібно дзвонити і пропонувати допомогти дитині з дитбудинку придбати слуховий апарат за 11250 грн., або вже хто скільки може.
Можете представлятися хоть головою Охорони здоров"я, хоч заступником міністра.
Справа ризикована, сама чула як клієнти погрожують викрити і подати до суду, за те, що гроші перерахували , а нікому так і не допомогли.
Список дітей із інтернату справжній, але ці діти і не вкурсі, що хтось збирає для них гроші.
Один депутат навіть погрожував знайти "співробітницю" такої організацію, ця дала власний номер телефону, щоб не втратити "товстого клієнта", тепер та боїться додому вертатися.
З кожного перерахування співробітнику віддають 10%.
Не ведіться на такі організації.
# рщїх2014-10-12 03:06:54
мошенники Міжнародний благодійний фонд Оживи Мрію, БО Яна Костенко аферисты, звонили, угрожали, оскорбляли, после того, как я сказала, что уже не раз помогала и буду помогать АТО, но не через них, помогайте напрямую, а не через псевдо-благотворителей-посредников, как Оживи мрію, Допоможемо дітям разом и т п. телефон мошенников от Оживи мрію: 0674648284
# апарп2014-09-16 17:25:05
Развод, лохотрон, кидалово, прочитайте в нете про билетную театральную кассу Премьера, Solaray - лже врачей, благотворительные фонды Допоможемо дітям разом, Оживи мрію, Міжнародний відділ фундації України в місті Києві. Вот, что говорят про них: Я была на стажировке в Международном благотворительном фонде Оживи мрію. На данный момент снимают офис ул. Никольско-Слободская 2б офис 288а 15 этаж. МОШЕННИКИ чистой воды, хотя половина у них работающих об этом не догадываются. Они берут старую информацию о дет. домах и детях которым уже по факту помогли до них и звонят по Украине чтоб организации перечисляли им деньги. Не ходите туда пустая трата времени. Документально зарегистрирован фонд ул. Анна Ахматовой 43 кв. 280. При звонке представляются Міжнародний відділ фундації України в місті Києві.

Це лохотрон. Стажувалась один день і два "працювала". Не витрачаймо свій час на тих, кому рука піднімається на шахрайство серед дітей із потребами особливого характеру. В фонді йдеться лише про гроші та будь- які способи їх отримати. Коли я це зрозуміла, то вирішила не тратити далі час. Їм важливо лише те,щоби благодійники побільше виклались. Ніхто там нікого не оформляє. Впродовж трьох днів постійно приходили влаштовуватись нові люди і ніхто не залишався. Сталими були лише Лілія скомороха (менеджер, це її справжнє ім"я. Завжди вона себе називала лишень Каталіна Дмитрівна Висоцька). Коли погуглила, побачила, що вона з Рівне. Ось так. Стережімося такої роботи.

Да, а еще у них норма 30 тис. в месяц, а им потом как премию по 2 тис. дают!!!Я работала на бульваре Леси Украинки!!!!Так вот секретарь там вовсе не Анастасия,а Екатерина!Волонтер не Романенко Виктория Александровна,а Пинчук Юлия, директор этой канторы Лиля Николаевна!!!!И уж поверьте мне никому они не помагают!!!

Сейчас на собеседование приглашает девушка, которая назвалась "Роксана" номер телефона 0505062460
ул. Туманяна, 3 (2 подъезд, 2 этаж) оф. 219