Добавлен: 14:38 12.09.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Сайт:  inno-health.com
Эл. почта: info@inno-health.com
Телефоны: 044-467-63-98

Описание деятельности:  Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування дорослих і дітей за авторською методикою під чітким контролем фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури з можливістю отримання стабільного досить позитивного результату. *Головні напрямки діяльності:* - медична профілактика - нейрореабілітація

Никнейм: Галина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2014
Дата увольнения: Июнь 2014

в компанії, нема, є люди, якіих нагріває лущик так, як сама хоче

Як тут багато написано, а скільки видалино...., мабуть, ульяна постаралася, прикриває себе і намагається впливати навіть на незалежні сайти, які дозволяють розкривати її сутність. Мені дуже подабається як по словам УБ СУЧАСНА, ІННОВАЦІЙНА КЛІНІКА, послуги якої перевищуюють всі норми людські, етичні й естетичні норми порушені. Як вам подобається, психотерапія+еег+укол в одному кабінеті??? Я думаю, що це вже занадто. З кожним роком приміщення зменшується, власник притискає їй хвоста, вона вже перед ним добре заборгувала. Цікаво скільки ще може протягнути, протліти ця "фірмочка"? Скількох найнятих людей вона ще залишить без заробітної плати? Скількох обпаплюжить? Скільком дивитимиться в очі й брехатиме? На скількох наживатиметься? Скількох пацієнтів змусить продати своє житло, за ті гроші ніби-то зможе поставити безнадійного хворого на ноги? А батьки вірять, віддають останнє, що є. ЯКІ МАЮТЬ БУТИ ЗАКЛИКИ, ЩОБ ЛЮДИ ВІДКРИЛИ СВОЇ ОЧІ, СХАМЕНУЛИСЯ І ОХОДИЛИ ЦЮ КЛІНІКУ СТОРОНОЮ??? До речі, вартість за останні 3 місяці зросла майже в 3 рази, знову ж таки, всі ці суми не обумовлені нічим.

# София2015-02-26 15:53:15
Коли це жахіття закінчиться? Скільки можуть ще розводити людей ці аферисти? Пройшло 6 місяців як звільнилась з клініки, не отримала за місяць роботи ні копійки - хоча при оформленні на наступну роботу, при запиті довідки із Пенсійного Фонду виявила, що ЗП була нарахована на моє ім'я... І справді погоджуюсь із вище сказаним...жаль в першу чергу пацієнтів, які хватаються за останню соломинку... На це важко дивитись без сліз.