Отзыв о компании ТОВ "Енком Трейд Груп"
Добавлен: 00:23 21.07.2010
Другие названия: Енком, енергетична компанія
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Энергетика

Эл. почта: encom-marketing@ukr.net
Регионы работы: Киев, Лисичанск
Телефоны: (044) 3906921

Описание деятельности:  Энергосервисная компания.

Никнейм: Андрей Арынич (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июнь 2010
Дата увольнения: 2010

обзвон клвентів,сбор інформації. Взагалі як відсебе який це поважний керівник буде принижувати гідність сотрудника та веде дикий образ життя на превеликий жалья поступис у цю компашку під керівництвом Віктрії вона добре знае свою роботу але некомпитентний сотрудник компанії мені було з тнею нецікаво працювати та в неї е сотрудник Оксана Голуб взагалі ходить як німа незким не спілкуеться ричить як вовк голодній.

якщо цеможна назвати компаніею то це шарашкина контора офіційно не оформляють наказа не видають документів бухгалтерських не видають нзрозуміло що там коїться випробовувальний термін 2 неділі а Кодексом законів про працю України встановлено випробовувальний термін для такої категорії 3 місяці я вихожу с того що зарплату вони навіть законно не видають та гроші не виплачують саме цікаво те що пк уних так настроїни по шиворот на виворот word eksel чиста шиворот на виворот вводиш одне число зявляеться інше та на тебе дивляться як на дауна нешариш в компі
а трудові книжки не видають просто крадуть у людей у мене чисту вкрала начальничя Вікторія та її помічниця Оксана Голуб взагалі бандитьська фірма.