Отзыв о компании АВК
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  avk.ua

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

Мудра людина ніколи не буде обливати брудом інших.Читаючи дані відгуки мені стає соромно за тих людей у яких піднімається рука писати такі слова.Знаючи Олександра Солончука, як лідера та професіонала в роботі , як надійну, справедливу та чесну людину, я просто не міг лишитись осторонь.Можу сказати лише одне:"Сильні люди залишаються, слабкі-ідуть геть!"

Трошки більше вихідних.....

# ЕТА 22014-09-22 20:47:20
Если кто из авторов может привести конкретные доказательства "залетов" Солончука А. прошу обращаться к руководству териттории: РМ - Кузива, БТ - Гурину, Аудитору - Нагачевскому. Достать контакты этих персонажей проблем не составит. Обращение каждого будет рассмотрено. Непрофессионализм будет наказан. Нужно бороться за свои права ребята ...
# Вlind Guardian2014-09-18 13:19:01
Какая разница Саша или Рома, может Саша+Рома, не все ли равно, просто поливание и все!
# Вlind Guardian2014-09-18 13:17:07
Вас послушать все хреново, а что Вы сделали, что бы изменить? Не могли найти общий язык? А может у Вас с коммуникациями плохо? Не задумывались? Саша то хреново сделал, Саша не так сказал, Саша заставил! Почему открыто не высказать? Что конкретно не нравиться, наконец - где пример или факт? Просто подзаборный трындеж! И я согласен с предыдущем комментарием, просто так не назначают, и простого подхода нет. Хочу вот этого - и все. Есть критерии отбора, возможно ВЫ не прошли или не подходили по каким-то параметрам. А здесь можно высказаться, вот и воспользовались возможностью полить грязью, а конкретного факта или ситуации я не услышал, только эмоции и открытая неприязнь.
# АВК2014-09-17 18:54:21
Мені просто дивно і смішно! Судячи з усього цей відгук написав близький друг Сашка.
Всі попередні відгуки не бруд, це критика, просто не всі змогли знайти правильні слова для неї!
Ви пишете про те, що потрібно шукати проблему в собі і розвиватись, а люди так і зробили: проблема виявилась в тому, що в Солончуку О. вони не знайшли професійного керівника, тому народ і вирішив, що краще розвиватись і шукати роботу, яка задовільнить їх і дозволить рости як професійно так і просто морально!
Я опишу для Вас яким повинен бути кандидат для керівної посади, так як я вивчала дане питання і поділюсь основними практичними і теоретичними засадами. Щодо практики, то більшість великих компаній при прийомі на роботу використовує психологічні тести і це не повинні бути скачені з нету одні для всіх, а розроблені психологом для тої чи іншої посади, обов'язково результати даних тестів мають бути опрацьовані психологом. Якщо немає змоги розробляти тести, то людина, яка проводить співбесіду повинна бути ознайомлена з основними засадами психології. Це дозволить відсіяти емоційно нестабільних, безініціативних, неосвічених, людей, які не вміють працювати з людьми в колективі.
Для перважаючої більшості компаній ідельний керівник повинен вміло використовувати потенціал співробітників, розумно розподіляти обов'язки, швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації, вміти мотивувати та об'єднувати колектив. Керівник повинен бути суворим і вимогливим, але в жодному разі він не має права принижувати працівників. Він має довіряти своїм працівникам, довіра розвиває у підлеглих почуття відповідальності, сумлінності, спонукає до самовдосконалення, що в цілому сприяє ефективності їхньої праці. Керівник повинен визнавати свої помилки і ні в якому випадку не перекладати їх на своїх підлеглих! Керівник має заробити серед свої працівників авторитет, для то щоб його поважали!

Це інформація для роздумів, ДУЖЕ СПОДІВАЮСЬ, ВИ НАВЧИТЕСЬ ВИЗНАВАТИ СВОЇ ПОМИЛКИ І ЗАРОБЛЯТИ ПОВАГУ СВОЇХ ПІДЛЕГЛИХ.
# Для Рівнянина2014-09-10 11:32:23
Так чого ж ти мінусуєш такий солодкий відгук про Солончука?
Пошукай в собі проблему або уважнішим будь, Рома чи Саша, чи хто з вас двох це писав.
# Які ви мудрі, хоть до сраки прикладай.2014-09-10 02:12:19
Такі мудрі, як Солончук лідер. Аж блювати від вас мудрих лідерів хочеться.
# Рівнянин2014-09-02 21:21:02
Цікаво з чим має розібратися вище керівництво? З тим, що Саша заставляє людей працювати і приносити компанії прибуток, а працівникам гідну ЗП. Чи ви часом забуваєте, що працюєте в торгівлі, де перемагає найкращий, а, хто не справляється - йде шукати собі іншого місця під сонцем. Видно,що особи, які пишуть відгуки абсолютно не в курсі як обирають супервайзерів на роботу, оскільки в жодній компанії рівня АВК ТМ одноосібно не приймає даного рішення. Звичайно,краще анонімно поливати брудом інших, а не шукати проблему в собі і розвиватися далі. Прикро
# АВК Рівне2014-09-01 02:18:18
Залишилось тільки під коментом підписатись Роман Конончук, товариш Солончука О. і теперішній супервайзер:)))
А на рахунок лідера і професіонала час покаже. Комент вважаю абсолютною брехнею та підлабузництвом! Хотілось щоб вище кнрівництво приїхало і зі всім
розібралось!