Отзыв о компании Укртелеком
Добавлен: 01:16 06.07.2010
Другие названия: Ukrtelecom, OAO Укртелеком
Сайт:  ukrtelecom.ua
Регионы работы: Киев, Бахчисарай, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Кировоград, Львов, Мариуполь, Николаев, Одесса, Первомайск, Ровно, Симферополь, Сумы, Умань, Харьков, Херсон, Черкассы, Чернигов, Ялта

Описание деятельности:  телекомунікаційні послуги

Дата начала работы: 2004
Дата увольнения: 2009

Не бачила

Можна працювати, якби не періодичні наїзди різного роду начальників з Рівного, особливо зама директора філії Варениці. Це дуже цікавий екземпляр, у мене склалось враження, що вона не дуже дружить з головою. При її появі почуваєш себе гидко. Її поведінка нагадує базарну бабу ( хамувата, наглувата, малоосвічена, мстива, проблеми рішає через горло), яка всім надоїла як дитячий по..ос, але всі мусять терпіти поки вона при владі. На дозвіллі рішила зайти на офіційний сайт Рівненської філії ВАТ «Укртелеком», щоб дізнатись звідки до нас потрапляють такі «інтелектуали»?, яку освіту Варениця купила за «сало»? Виявилось, що на офіційному сайті відсутня будь-яка інформація про цей екземпляр, що наводить на деякі роздуми. Я співчуваю підлеглим якими вона безпосередньо керує.