Отзыв о компании ВОЛЯ
Добавлен: 02:34 20.08.2014
Другие названия: VOLIA
Сайт:  volia.com
Эл. почта: info@voliacable.com
Регионы работы: Киев, Алчевск, Днепропетровск, Запорожье, Кривой Рог, Львов, Харьков

Описание деятельности:  Высокоскоростной Интернет Воля Бродбенд и цифровое телевидение Воля Преміум ТВ.

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Немає

Після співбесіди по телефону не можу навіть уявити, яка людина погодиться на дану вакансію! Подзвонив Кирило - беспосередній керівник, з яким би довелося працювати. Це було щось! Антипатія виникає після кількох хвилин розмови і це при тому, що говоримо по телефону. Ніякого корпоративного спілкування: особисті запитання, запитання на політичні теми, відверте невігластво і повчання. Але це ще квіточки! На посаду супервайзера пропонує ставку 1800грн + бонуси, при цьому потрібно працювати в полі, переважно у вечірній час, ходити по квартирам і пропонувати послуги компанії, плюс вести звітність, навчати команду і далі по списку. Тобто звичайний торговий з виконанням обов`язків супервайзера! ШОКОМ ДЛЯ МЕНЕ СТАЛА ПРОПОЗИЦІЯ ПРАЦЮВАТИ 3 МІСЯЦІ БЕЗ ОФОРМЛЕННЯ НА ТРУДОВУ І НАВІТЬ БЕЗ КОНТРАКТУ! Після 3-х місяців вони подивляться... При логічному запитанні "де гарантії" - геніальна відповідь "ми не хочемо негативних відгуків, тому виконуємо обіцяне"! А як же!))) Судячи по відгукам навіть суто на цьому сайті, вони "справді" виконують свої обіцянки!
НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЕЙ НЕПОТРІБ!!!

# Виталик2015-08-19 13:29:00
И самое главное потом не возьмут просто експотируют молодых..
# Rita2015-02-07 21:08:49
Вот бестыжие в Воле: 2 нед. испытательный срок.