Отзыв о компании АВК
Добавлен: 18:26 19.08.2014
Другие названия: AVK
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  avk.ua

Никнейм: Працівник компанії (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

Компанія, яка дає можливість заробляти.
Дружній колектив.
Медичне страхування.
Прозоре нарахування заробітної плати.
При виконанні поставлених цілей та задач компанія дає можливість гарно відпочити за кошти АВК.

Шановна дирекція компанії АВК, хочу звернути Вашу увагу на працівника Солончука О., який своїми діями та непрофесійною діяльністю дискредитує та порушує основні цінності компанії, а саме:
- повна відсутність кар’єрного росту в Рівненській філії «АВК». Під час заміщення посади торгового супервайзера був оголошений конкурс, хоча результат даного конкурсу був заздалегідь відомий так, як дану посаду мав зайняти його давній друг Конончук Р. (друг не являвся працівником компанії);
- велика плинність кадрів за останні два місяця, які в даній компанії працювали не один рік і виконували поставлені перед ними завдання;
- різкі висловлювання та ультиматуми стосовно виписки товару на «борт»;
- стягування штрафів непередбачуваних заробітною політикою компанії.
Також довожу до Вашої уваги, що командний дух знаходиться на дуже низькому рівні, що свідчать останні звільнення працівників компанії.

# Blind Guardian 2014-09-18 11:59:51
Да, коллеги, а действительно, почему не обратиться , так сказать коллективно на прямую к РМ или аудиту. Там не могут не отреагировать, и явно этот сайт мониторят?
# Blind Guardian2014-09-18 11:56:00
Саша, а может прислушаться надо к стае? Редко бывает, когда все идут не в ногу? Может стае надоело такое руководство? А до цели можно идти разными путями!
**Саша а казачок то засланий :) ** - может это намек? Правда никто конкретно ничего не рассказал, а ситуацию описывают в целом, по команде. Мне то же штрафы не нравятся, особенно, когда они не обоснованные.
# ЕТА 22014-08-29 14:53:28
Если кто из авторов может привести конкретные доказательства "залетов" Солончука А. прошу обращаться к руководству териттории: РМ - Кузива, БТ - Гурину, Аудитору - Нагачевскому. Достать контакты этих персонажей проблем не составит. Обращение каждого будет рассмотрено. Непрофессионализм будет наказан. Нужно бороться за свои права ребята ...
# Рівнянин2014-08-26 18:17:11
"Дай человеку власть, и ты узнаешь кто он." Наполеон Бонапарт.
Сашко, всі побачили хто ти є, ти надзвичайно "талановита" людина, так швидко проєбати КОМАНДУ компетентних торгових представників , треба бути повним мудаком та циніком, яким ти є беззаперечно. Порахуй та почитай відгуки, подумай- всі ці люди з тобою кожний день вітаються, сміються над твоїми жартами та дивляться тобі в очі. А ти нічого не розумієш. Андрій Кузів, який це читав, я впевнений, що зробив вже висновки та зрозумів свою помилку. Так, ти переживаєш за кумів та друзів, молодець, але з іншими людьми також треба бути ЛЮДИНОЮ. Вони твоїм дітям заробляють гроші. До вечора, Сашко, коли будеш тиснути мені руку, подивися пильно в очі, ти там прочитаєш- ТИ МУДАК.
# АВК12014-08-26 00:39:27
Дуже шкода, що такий професійний, сильний, дружній колектив, який формувався не один рік (в розвиток якого компанія вклала багато зусиль), в даний момент починає розпадатись. В цей важкий час для компанії дуже важливо втримати торговий персонал, нажаль, Олександр - знехтував.
Не можна керуватись тим, що «мені важливі тільки мої діти» … Можливо в когось також є? Або «я тоді «стільки» втрачу»… Можливо хтось подвійно втратить, щоб ти заробив?
Попередній керівник робив все можливе, щоб втримати команду, Олександр – ні.
Підтверджую те, що всі зусилля людей, які намагались здобути вищу посаду – були знехтувані так, як в Олександра є друзі і це «важливіше».
Стосовно неадекватної поведінки, що було описано в попередніх коментарях підтримую. Всі ми люди, дихаємо одним і тим же повітрям так, що стався до всіх, як до людей, а не як до бидла.
# ЕТА Рівне2014-08-24 02:16:57
Так, все дійсно правда, я й досі там працюю. Хочу сказати , що Олександр Солончук своїм неадекватним та цинічним ставленням до працівників призвів до розладу в колективі. А історія з призначенням Конончука Романа на посаду торг. супервайзера взагалі заставила амбіційних людей звільнитися. Якщо згадати минуле, то ці люди були однією дружньою сім'єю які кували свої перемоги не тільки у професійній діяльності, а й в спортивному житті компанії АВК.
P.S. Люди не йдіть працювати в цей гадюшник.
# солоний2014-08-23 19:50:57
саша ХУ..ЛО лалалала,саша аморальний чехол
# кум 2014-08-23 02:21:30
ПРОЙДЕМСЯ ПО ПОЗИТИВНИХ СТОРОНАХ ФІЛІЇ ЗА КЕРІВНИВНИЦТВА ПАНА СОЛОНЧУКА О. ПОЗИТВУ ЗАЛИШИЛОСЬ ДУЖЕ МАЛО........ТОЧНІШЕ ЙОГО НЕМА ВЗАГАЛІ. КРЕАТИВНІ ІДЕЇ ЦІЄЇ ЛЮДИНИ ЗМУСИЛИ ЗАЛИШИТИ РОБОТУ БАГАТО ХОРОШИХ ПРАЦІВНИКІВ. ДРУЖНІЙ ДО ДЕЯКОЇ ПОРИ КОЛЕКТИВ РОЗВАЛЮЄТЬСЯ НА ОЧАХ. Я ХОЧУ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДО КЕРІВНИЦТВА!!!!!!!!!! І МЕНЕ ПІДТРИМАЄ БІЛЬШІСТЬ ПОМІРКОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ РІВНЕНСЬКОЇ ФІЛІЇ КОМПАНІЇ А.В.К. ЧОМУ?....... ЧОМУ ДОПУСКАЮТЬ ДО УПРАВЛІННЯ ЛЮДЕЙ НЕАДЕКВАТНИХ, НЕПРОФЕСІЙНИХ,КОНФЛІКТНИХ? ЯК МОЖНА ГАРНО РОЗВАВАЛИТИ КОЛЕКТИВ САША СОЛОНЧУК ПОКАЗАВ. ТЕПЕР ХАЙ ПОКАЖЕ, ЯК ГАРНО МОЖНА ПІТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
# АВК2014-08-23 01:04:15
Підтримую всі коментарі щодо працівника Рівненської філії Солончука О.
Перш за все хочу сказати, що не можуть люди ефективно працювати, коли до них ставляться як до бидла. Ви, пане Олександере, не знайомі з таким поняттям як професійна етика, тому раджу познайомитись! Ви не володієте необхідними навиками, яких вимагає посада, яку ви займаєте! Вам пряма дорога на курси підвищення кваліфікації!
Хочу вам нагадати, що ви не одні працюєте і досягнення цілей фірмою залежить від роботи всього колективу, тому в даному питанні ви б не тягнули ковдру на себе! Але, судячи з усього, команда, що працювала роками і налагодила свою роботу, не бажає працювати під "пильним керівництвом" такого "великого начальника".
Бачу дехто використовує прислів'я як аргумент у доведенні своєї правоти і я звернусь до народної мудрості: "Не той господар, що збере господарство, — а той, що готове задержить". Солончук О. з цим не справився!
Тому хочу звернутись до керівництва компанії АВК з проханням переглянути вашу кадрову політику!
# авк2014-08-22 21:48:53
Солончук О.реально аморальный чел.Умный человек ему враг.
# АВК Ровно2014-08-22 01:36:31
Отзыв полностью правдивый, поддерживаю!!!
а на изложенную выше народную мудрость Солончука Александра могу сказать, Саша не замечает, что лает не одна "СОБАКА", а завыла вся "СТАЯ" и поодинокие особи начали искать себе совсем другую "СТАЮ" где к ним относятся как к людям а не как к СОБАКАМ!!! )))
# авекашнік2014-08-20 23:16:24
Отзив правдивий, підтверджую! **Саша а казачок то засланий :) **
# Саша2014-08-20 00:56:59
Если обращать внимание на каждую лающую на тебя собаку,никогда не дойдеш до цели!!! )))))