Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 17:26 18.08.2014
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Олена Агаджанян (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

Всім Добрий день! Мене звуть Олена Агаджанян, в компанії Тиенс працюю вже більше двох років. Мені не зрозуміло чому люди вірять, якимось відгуками і не розбираються самі) Всього за 2 роки роботи були поїздки за кордон це Туреччина, Китай і т.д. , а до компанії була всього у 2-х містах України, за весь час роботи ще не разу не затримували дохід, жодного разу. Ще дуже сильна система навчання, ти постійно розвиваєшся, а не деградируеш як раніше, коли працювала продавцем консультантом і оператором колл-центрі. Так що працюємо абсолютно легально, нормально і якщо є питання краще запитати на пряму ніж покладатися на думку не профиссионалов в цій сфері, ось мої номери телефонів 096 276 80 64; 063 530 89 08,якщо цікаві гроші і розвиток телефонуйте:)

Потрібно працювати:)

# Андрій2014-09-24 13:10:59
Був на лекції цієї особи! Досить гарно усе розповіла! Лекція сподобалась і інтузіазму не втратив! Дякую за лекцію!))))