Отзыв о компании ювелирная кампания "Золотой Век"
Добавлен: 21:15 15.08.2014
Сфера деятельности:  Торговля: Ювелирные изделия
Сайт:  zvek.com.ua
Эл. почта: zvek@optima.com.ua
Регионы работы: Киев, Алушта, Артёмовск, Бердянск, Винница, Днепропетровск, Донецк, Дружковка, Евпатория, Запорожье, Кременчуг, Кривой Рог, Мариуполь, Николаев, Никополь, Одесса, Полтава, Севастополь, Симферополь, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Ялта
Телефоны: (067)6100306; (098)3825696

Описание деятельности:  Изготовление и продажа ювелирных изделий

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2014

Хороший колектив.

Начальство несправедливе і нахабне до крайності. Поваги до працівників нема зовсім. Тільки дивляться за що поштрафувати. Вимоги не відповідають зарплаті. Жахливий графік роботи, ненормовані вихідні. Працюють у всі свята. А після звільнення неможливо дочекатися трудової книжки. Вже другий місяць пішов. Про форму що писали - ПРАВДА. Міняють кожен раз і завжди за свій рахунок.

# Олена2014-09-17 22:26:27
Ужасний графiк, то свiдчить,що не вистачае в вас,можливо, людей на магазин ..У нас невеличкий магазин, працюемо втрьох, та графiк 4/2,як казали при прийом на рoботу.Не буду сперечатися-на свята дiйсно працювали, але це ще одна можливiсть заробити грошей,атже бiльш приходить людей до магазину."По дурацким причинам" не можуть штрафувати,значить е за що,бо ви не приводите факти штрафування.Я за 2 роки не мала жодного штрафу.Да,були попередження,але прислухалася до керiвництва та помилки виправляла.
# Мария2014-09-10 21:15:17
Все правда)) ужасный график, руководство не знает уже как сделать зарплату сотрудникам меньше, штрафуют по дурацким причинам!!!!
# Даша2014-09-07 18:03:32
Компания дерьмо . Кто работает тот знает)))
# Гость2014-08-23 19:29:11
Напевно ви там не працювали - бо повірили б.
# Віка2014-08-18 21:02:46
Читаючи цей відгук, мало віриться. Оскільки працюю в компанії рік і нічого такого не траплялось. Навпаки, керівництво прислухається, допомагає. Мені тут дуже подобається!!! А на рахунок трудової.., можливо зверніться в магазин, де працювали)