Отзыв о компании Літера
Добавлен: 00:11 08.05.2010
Другие названия: ТзоВ "Літера-Львів"
Сфера деятельности:  Торговля: Книги, CD, DVD, аудио, видео

Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Мережа книжкових супермаркетів

Никнейм: Zoe (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2007
Дата увольнения: Май 2007

Виконуєш прямі обов"язки- зайвих менінгітів не вішають. Консультант, касир, товарознавець, бухгалтер і т. д. роблять кожен свою роботу.
Чітко регламентований робочий графік. Перерви по годинах, за позаурочні чесно доплачують, насильно у вихідні ніхто виходити не заставляє.
Директор - Тетяна Бережанська - як мені здалося- нормальна кобіта. Інтелігентна і людяна. Не знаю вже, що залежить від неї, а що ні...
Книги-це тру, заради їх вмісту і запаху можна потерпіти. мне, правда, вистачило не на довго =))

Жалюгідна і, до того ж, невиправдано при таких скажених націнках низька з/п (наскільки відомо від людей, які працюють там по сьогоднішній день- такою і залишається).
Немає бонусної програми чи % від продажу. Викладатись за голу ставку буде людина лише істинно совдепівської закалки. Результат буде відповідним.
Принципова відсутність стільців на торговому залі. Думаю, матеріальна мотивація істотніше впливає на ріст прибутків, аніж такі фашистські методи. 10 годин на ногах- гарантований варикоз. Додайте ще вічні протяги і холод зимою, від яких вутлі масляні обігрівачі не допомагають.