Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 04:06 25.07.2014
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

Є можливість гарно поржати і представити те, як ти будеш багатим

ну короче почнемо з того, що мені ще потрібно забрати тих 60грн за книжки,"ну як книжки, брошурка на російській", адже був я тільки на одній лекції, лекції читають москалі...офіс , ну як офіс, приміщення з пофарбованими стінами, з телевізором ну короче дешево й сердито, на розвод підійде.
Цікавим ньюансом є те, що "кабінет" в якому будуть стояти телефон і комп*ютер для вашої роботи, а робота у вас огогоооооо в якій фірмі солідній, розміром 6*4 приблизно, на питання що буде на робочому місці, чітко відповіли, телефон і комп*ютер(їх ще просто не завезли)
знаєте, на даний момент жалію тільки про витрачений час і про те що не знав що це фірма до сьогодні, коли вже розібрався, то ось, перша година ночі
ЛЮДИ,,БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ І НЕХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ У ВИБОРІ З РОБОТОЮ
PS. якщо заберу гроші (дані під розписку) напишу коментарій