Отзыв о компании ТОВ ТФГ Прайд
Добавлен: 16:45 24.07.2014
Другие названия: Автолайф
Сфера деятельности:  Торговля: Хозтовары, стройматериалы
Сайт:  pride-ukraine.com.ua

Описание деятельности:  Продажа инструмента, автохимии.

Никнейм: Олександр Хоптинець (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июнь 2005

Мій коментар стосується більше претендентів на вакансії в нашій компанії. Попередній відгук написала зам. по кадрам. Від мого імені. Смішно мені з тих анонімних коментарів. А анонімні вони тому, що люди, які їх написали, були звільнені мною за відсутність результатів роботи, крадіжки, порушення конкретних правил роботи, грубу поведінку в колективі і т.п. І всі звільнені із повною виплатою з/п і нормальними записами в трудовій. Якби хтось вказав своє прізвище, я би тут конкретно видав конкретну причину звільнення. Бояться. По-дитячому мстять. Бо наступний роботодавець, якщо захоче пошукати щось про них, може на це наштовхнутись. І зателефонувати мені. Висловлюю повагу Фасолі В, який не побоявся назватись і висловитись. Шановні претенденти на вакансії - компанія працює з 2005 року. А негативних відгуків тут "аж" 6 за весь час роботи! По вашому це характеризує компанію? І перші з них зроблені ображеними звільненими за крадіжки. Тут в компанії всі чітко це знають. Ще два коменти на коменти. Отже, хто може адекватно і розсудливо проаналізувати стан речей, зробить правильні висновки, а не почне писати коменти на коменти, не знаючи нічого про цю компанію. Ласкаво просимо до нас!!

Немає

# гость2015-02-07 14:56:57
Фу....! Все вранье. Хоптинец, ну ты и ....! Ребята не тратьте время на эту контору гавнистей навено не существует!!! Не верите сходите проверьте... Хоптинец,это гавно каких мало, подлый и жадный человек.
# саша2014-10-14 10:27:13
Ни слову не верьте...! Меня просто сократили что бы компания сэкономила деньги в определённый период, а потом когда стало легче начали искать на мое место человека!!! Уродская компания. Работая там ни в чем нельзя быть уверенной. Искренне не советую там работать.
# гість2014-09-16 16:33:09
Не буває диму без вогню.