Добавлен: 13:29 18.07.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Сайт:  inno-health.com
Эл. почта: info@inno-health.com
Телефоны: 044-467-63-98

Описание деятельности:  Клініка Уляни Лущик* - медичний заклад, який надає пацієнту доскональну інформацію про стан його здоров'я. Дана клініка пропонує як ефективні шляхи його поліпшення або відновлення, так і профілактику з метою підтримки працездатності на високому рівні. Однією з особливостей клініки є відновлення нормального функціонування нервової та судинних систем. А так само відновлення головного мозку поряд з корригигування психоемоційного стану на основі методів доказової медицини з впровадженням передових медичних технологій і власних розробок. Наша основна перевага - комплексна діагностика та індивідуально орієнтоване лікування дорослих і дітей за авторською методикою під чітким контролем фахівців за допомогою сучасної медичної апаратури з можливістю отримання стабільного досить позитивного результату. *Головні напрямки діяльності:* - медична профілактика - нейрореабілітація

Никнейм: Олександра (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Март 2013
Дата увольнения: Апрель 2014

Позитивне тільки те, що туди ходять лікуватись хороші люди,не знаючи що відбувається там насправді.

Спогади залишились дуже і дуже погані,почну з того що відношення нікудишне,завжди приниження,скарги в твою сторону,за людей не тримають,заробітню плату потрібно випрошувати,а коли приходиш в бухгалтерію попросити свої чесно зароблені гроші за 2 місяці то тобі кажуть *ми що їх з дому носимо* або кредити потрібно погашати,ну люди дабрі, ми ж не за спасибі прийшли працювати, в кожного сімї є,в кожнго свої проблеми.,а тут тобі таке кажуть,як будете звільнятись будете воногом №1,зарплату вам виплатять тільки офіційну але то копійки.Такщо задумайтесь перед тим як туди влаштовуватись на роботу,згадаєте мої слова.

# Юлія2014-07-24 00:41:05
Так, це правда. Рабовласницький лад процвітає. І всім цим заправляє Уляна Лущик. Скільки сліз і прокльонів лунає в її адресу, шкода, що ця людина не задумується про наслідки, за які будуть відповідати нащадки. З того гарему пішла нещодавно славнозвісна Валентина Леонова, виконавчий директор, яка постійно підтримувала Лущик. Знаю, що вона збирає всіх, хто не отримав заробітної плати. Я сподіваюся, що скоро все стане на свої місця.