Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 14:07 17.04.2010
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Ірина (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2009

Були до дзвінка кадровику Марйййашці і до прочитання відгуків

Оскільки вакансію я побачила через днів десять від її оновлення, то вирішила задзвонити по контактному телефону, залишеному на сайті пошуку роботи, і запитати чи актуальна вакансія. На що Мар"яна трохи рагулюватим голосом спитала "а звідки ви знаєте мій телефон? хто вам його дав?". Таке враження, ніби людина не подавала жодних оголошень. Далі цікавіше, дівчина не могла внятно відповісти є якісь вакансії чи нє, і сказала "ну вишліть своє резюме, най собі буде". Так воно собі і було....
А знайомі працюють у Епіцентрі, не жаліються... Зп нормальна, графік роботи теж.
Певно фірмі з HR-Марйааашками не повезло

# :))2014-01-05 22:23:25
В мене подібне було - мала бажання працювати в ЕПІЦЕНТРІ, бо і близько від дому і чула непогані відгуки, але після співбесіди з Маріанною категорично відмовилась. Таке враження що вона тільки відлякує людей, а її дивну манеру спілкування і якійсь дурацькі співбесіди витримає тільки хтось дійсно в відчаї і згідний на будь що, щоб тільки роботу знайти.