Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 14:50 15.07.2014
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Spotter (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2014

"ЧТО????" :)))

Закинув резюме на вакансію охоронця. Відразу в той самий день і передзвонили...... Але я вирішив подивитись на відгуки, і тут ооогогоооо "мама, не горюй" ((( Хтось може сказати, "та ти сам піди попробуй попрацювати...", але я знаю шо таке можливе, тому що стикався з таким на минулих роботах.
Отже читаючи коменти, розумію шо ця кантора цих виблядків "ригоаналів" нічим не відрізняється за своїм характером від того шо ми всі бачимо в Верховній Раді України. А це значить, якщо хочеш втриматись на роботі, хочеш щоб до тебе малошановане керівництво ставилось з симпатією, хочеш пропихнутись в гору по посаді - ставай таким як вони - 6кою,підлим, цинічним, брехливим, а головне великим Жополизом.
Ні, я не з тих над якими можна поводить як з рабом, і не з тих очколизів які готові на все заради грошей! Скажу більше, навіть якшо в перші дні хтось із цього "керівництва" почав мене принижувати (так як пишуть про це колишні робітники), почув би від мене посил куди по дальше!!! Це в кращому випадку!!
Кращек написав один на форумі "краще кладку класти на морозі, ніж бути постійно жополизом"
І СКІЛЬКИ ВИ ПРАЦІВНИКИ ЦІЄЇ ЗНУЩАЛЬНОЇ КАНТОРИ ЗБИРАЄТЕСЬ ТЕРПІТИ ЦЕЙ СТИД І ПОЗОР?! РОЗУМІЮ РОБОТУ НЕ ТАК ЛЕГКО НАЙТИ, АЛЕ ПРАЦЮЮЧИ ВИ ДАЄТЕ ШАНС НА ПОДАЛЬШЕ ІСНУВАННЯ ЦІЄЇ ШВАЛІ !! ЯКОСЬ ОБ"ЄДНЮЙТЕСЬ І ВИСЛОВЛЮЙТЕ МАСШТАБНИЙ ПРОТЕСТ ПРОТИ ТАКИХ ВЛАСНИКІВ, БО ТРИМАЮЧИ РОТ НА ЗАМКУ ВИ ДАЄТЕ РОЗМНОЖУВАТИСЬ ТАКИМ ПІДЕРАСАМ ПО ВСІМ СФЕРАМ ВИРОБНИЦТВА !

# Spotter2014-08-12 22:45:46
До Одессит - а тебе бля шо коробить коли пишуть українською ? "А вообще с таким подходом тебе работы не найти" - так би і відразу сказав шо ти один із тих хто любить шоколадну "лунку" вичищати язичком :) Озвався затятий працівник шарашкіної контори..... чомусь відгуки мінусів перевишають плюси ))
# Одессит2014-08-11 16:02:06
Ты придурок свидомый. Если уже пишешь на "мови", то пиши не жополиз, а дупалiз. А вообще с таким подходом тебе работы не найти