Добавлен: 14:42 03.07.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Государственная служба, общественные организации
Сайт:  ozhivi-mriyu.com.ua
Эл. почта: ozhivi-mriyu@ukr.net
Телефоны: 0443608826, 0639954115, 0963312185, 0967700224

Описание деятельности:  Вымогатели денег на псевдо благотворительные цели, якобы детям-сиротам с сенсоневральной глухотой

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Июль 2014

Если хотите обманывать и быть обманутыми.

В поддержку всех нелестных комментариев!
Это же ужас!
Время на таких не тратьте!

# чпсоа2015-03-04 23:09:20
Шахраї з кожним разом знаходять нові схеми виманювання грошей у громадян. Відепер шахраї вирішили представлятися працівниками держструктур.
Все частіше звертаються громадяни та посадові особи щодо шахрайських дій, пов'язаних з отриманням недостовірної інформації щодо перерахування грошей на рахунок організацій Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
На жаль, спроби зловмисників заволодіти чужими грошима не припиняються навіть у такий складний час. Шахраї з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом придумують нові схеми та легенди, щоб виманити гроші у довірливих громадян.
Керівникам дзвонять нібито чиновники Міністерства України і наполегливо просять перерахувати значну суму грошей на банківські рахунки благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом для надання допомоги громадянам у зоні проведення антитерористичної операції.
Постраждалі обачно звернулися в міліцію, і не дарма. Тому що, як з'ясувалося, ніякі столичні чиновники не дзвонили, це насправді були шахраї з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
Зараз правоохоронцям відомо про такі випадки. Співробітники міліції вживають усіх заходів, щоб знайти зловмисників з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом.
Суб'єктам господарювання, які мають ліцензію на здійснення господарської діяльності, дзвонять особи з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом, які представляються працівниками Міністерств України. Аферисти з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом пропонують перерахувати певні кошти на благодійність. Особи, які просили грошей на АТО не мають ніякого відношення до Міністерствам України. При виявленні таких випадків просимо інформувати правоохоронні органи.
Якщо у вас просять грошей ... не давайте, тим більше, якщо шахраї представляються міністерськими працівниками.
Не збирайте і не віддавайте кошти зловмисникам з благодійних фондів Небайдужі серця, Небайдужі серця, Небайдужі серця, Оживи мрію, Допоможемо дітям разом засобу. Будьте пильні і зваженими. У разі ж виникнення подібних ситуацій і надходження дзвінків від імені керівників державних органів, працівників Міністерств з будь-якими незаконними вимогами, прошу вас не сумніватися, а одразу повідомляти про це міліцію.
# Інна2014-12-21 21:21:41
Дуже дивно,адже я зустрічала багатьох людей яким допоміг цей фонд. Особисто знаю кількох мамочок яким фонд проплатив лікування в клініці Козявкіна , якщо не вірите можете подзвонити напряму в клініку і запитати. Я не э ні співробітником фонду ні ще в якісь іншій мірі зацікавленою особою, просто обідно що людей які роблять добрі справи очорняють, адже тепер ітак так мало небайдужих людей.
# пвне2014-11-16 14:11:14
Відразу скажу, організація - шахраї. Має різні назви: Благодійний фонд "Небайдужі серця", Міжнародний благодійний фонд "Допоможемо дітям разом", МБФ "Оживи мрію", театральна каса "Прем'єра", Продавці БАДів Solaray, фундація, тощо
Запрошують на співбесіду конвеєром. Офіс- це 3-и кімнатна квартира, з яких облаштована лише одна. В кімнаті крім стола і стула нічого нема. Вам наобіцяють золоті гори і графік з 9-18.
в перший робочий день вам повідомлять, що робочий день насправді з 8:45 до 19:00, то і пізніше, дадуть читати роздруковку(заучувати текст) і темефон (картка в якому міняється).
Дають в руки список фірм по областям, потрібно дзвонити і пропонувати допомогти дитині з дитбудинку придбати слуховий апарат за 11250 грн., або вже хто скільки може.
Можете представлятися хоть головою Охорони здоров"я, хоч заступником міністра.
Справа ризикована, сама чула як клієнти погрожують викрити і подати до суду, за те, що гроші перерахували , а нікому так і не допомогли.
Список дітей із інтернату справжній, але ці діти і не вкурсі, що хтось збирає для них гроші.
Один депутат навіть погрожував знайти "співробітницю" такої організацію, ця дала власний номер телефону, щоб не втратити "товстого клієнта", тепер та боїться додому вертатися.
З кожного перерахування співробітнику віддають 10%.
Не ведіться на такі організації.
# адщп2014-10-12 03:07:11
мошенники Міжнародний благодійний фонд Оживи Мрію, БО Яна Костенко аферисты, звонили, угрожали, оскорбляли, после того, как я сказала, что уже не раз помогала и буду помогать АТО, но не через них, помогайте напрямую, а не через псевдо-благотворителей-посредников, как Оживи мрію, Допоможемо дітям разом и т п. телефон мошенников от Оживи мрію: 0674648284
# nmvjv2014-08-01 00:35:41
Аферисти-благодійники "полюють" на рівненських підприємців (+розслідування)
29.07.2014, 08:06 Переглядів: 836

Благодійний фонд "Оживи мрію" вже кілька тижнів обдзвонює номери та надсилає листи рівненським підприємцям.

У реєстраційних документах вказано, що це - новостворена організація. Дата офіційної реєстрації - 11 квітня 2014 року.

За словами осіб, що представляються волонтерами фонду, зібрані кошти підуть на допомогу армії. У підтвердження своїх намірів, на прохання надсилають документи, де вказані контакти військових координаторів.

Втім, на запитання журналістів "ЧаРівне.інфо" про те, чи отримували таку допомогу від вищезгаданого благодійного фонду, жоден з контактних осіб не підтвердив.

- Вперше чую про такий фонд, - каже заступник командира військової частини А 2730 майор Велюго Д.А. - Ніхто нам не телефонував, не привозив домомоги. Лише один підприємець пообіцяв допомогти консервами. От і все.

Натомість, у інтернеті вдалось знайти чимало відгуків щодо діяльності Благодійного фонду "Оживи мрію". Усі вони, м`яко кажучи, негативні.

Адреса у реєстраційних документах та на вказаній адресі шахраїв одна і та ж.

На це у представників благодійного фонду "Оживи мрію" своя версія - недобросовісна конкуренція.

- Ми допомагаємо дітям, військовим. Тому звинувачення у шахрайстві не мають під собою підгрунтя. Це вигадка, - коментує волонтер фонду Євгенія Крайдман.

На прохання журналістів надати інформацію про тих, кому допомогли, волонтер порекомендувала звернутись на сайт організації, де є уся інформація. Втім, окрім звичного звіту, жодних контактних даних осіб, які отримали допомогу, немає.

Зі свого боку, рівненські підприємці на телефонні пропозиції благодійників поповнити картковий рахунок реагують насторожено. Кажуть, готові допомогти, але лише через добросовісні та надійні організації.

У свою чергу нагадаємо, що найкращий спосіб допомогти - це адресна допомога або ж благодійність через перевірених волонтерів та благодійні організації.
# Аноним2014-07-03 14:43:54
У них меняющийся адресс.Теперь это Дарницкий бульвар 10 каб.111