Отзыв о компании Ломбард Оскар

Текущая зарплата $2000
Дата увольнения: Июнь 2014
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Отсутсвуют

Крайне неблагодарная робота начиная контингентом с которым приходится роботать заканчивая гнилым руководством,
1 постоянно задерживают зп
2 обеда нету
3 отпуска нету видимо дорого нанимать им сменщика для отпуска
4 когда увольняешся вместо зп ты еше и должен будешь
5 нету офицыального трудоусройста
6 штрафуют постоянно непонятно за что в скайпе не ответил на сообшение

Скажу так только 1 зп платят норм а потом начинается штрафы за то что ты на робочем месте уронил что то 500 грн.не принял технику которая ели дышет а если принял тоже на зп могут списать ну если 2000 грн получищь ето радость.
Такую роботу и врагу не пожелаешь

# Анатолий2014-12-30 18:02:15
а часов сколько ипашить извините нужно!!
# Вікторія2014-11-05 18:20:10
Читаю і не розумію, навіщо таке писати і виставляти себе ідіотом, якого начебто так ганебно і принизливо використовують, можливо вам це подобається, так це ваша справа. Як мені відомо, там ніхто нікого не тримає, і є можливість піти в будь-який час. Я одразу зрозуміла, що це не моє, коли вперше не одержала повноцінно оплату, яку зменшили штрафами по техніці і декількома по моїй провині штрафами, було дуже гірко, але якщо тяги не має, бісять клієнти, умови і вимоги керівництва, то необхідно щось змінювати. Єдине, що хочу зазначити, так те що, більшість касирів, які працюють довгий час настільки вправно притерлись до умов роботи та клієнтів, що не звертають уваги на будь-які проблеми і одержують доволі хорошу оплату. На цей час я змінила сферу роботи, яка мене повноцінно влаштовує, і як не дивно дуже за це вдячна цьому ломбарду.