Отзыв о компании Вячеслав Слободанюк
Добавлен: 16:01 10.03.2010
Другие названия: ТОВ "Рембуд"
Сайт:  viacheslav-slobodaniuk.com.ua
Регионы работы: Киев
Телефоны: (067)5066145, (098)0797070

Описание деятельности:  Виробництво столярних виробів (двері, сходи, меблі та ін)

Никнейм: Сергій (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Январь 2009

Немає. Якщо грошей не платять, і дозволяють робити халтуру - які тут можуть бути позитиви?

Працівників влаштовуть тільки неофіційно. Зарплату, якщо платять -тільки "налом". При чому, борги по зарплаті, постійні. Як платять, так і працюємо, шкода тільки клієнтів, бо відповідну якість отримують вони.
Строки постійно пропускаються, при чому, колосально, на місяці. Клієнти спочатку самі приїзджають, потім міліція приїзджає, нас трусять, чому не працюємо офіційно. А хіюа ми винні?
В шефа (Вячеслава Петровича Слободанюка) дочка живе в Італії, так він їй майже всі гроші, що отримує від клієнта передає. Відповідно, сворює піраміду, за гроші обних клієнтів, типе намагається закінчити (насправді - щось зробити) для інших, а потім ніхто незадоволений. Якість, перестала бути коньком вже давно. На фотографіях Слободанюка виглядає може і непогано, а придивишся уважно, особливо якщо професіонал - халтура.
Думаю роботу буду кидати, тільки тут теж як на наркотиках - борги по зарплаті - 5 тисяч гривекь. Кинеш роботу грошей не отримаєш ніколи.
Прийдеться, коли буду йти взяти інструментами та матеріалами.
Клієнтам - остерігайтесь його, якщо не хочете щоб Вас кинули. Вже бачив клієнити про нього сайт зробили: http://www.viacheslav-slobodaniuk.com.ua/