Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 21:07 28.06.2014
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Никнейм: Андруй (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

Пропрацював більше 5-ти років, спочатку було пепогано, незважаючи на затримку ЗП в один два місяці, ну і велику норму, як для виготовлення якісних меблів....

А десь приблизно через рік почалося, незважаючи і на так велику норму, піднесли її до захмарної.... це в свою чергу призводило до того що працівники жертвували своїми законними перекурами обідами, з надією що це ненадовго.....але в додаток нам почали поставляти неякісні матеріали....ну звичайно при таких розкладах як можна виготовляти якісні меблі. В наслідок цього були повернення і жалоби від клієнтів і щоб некомпенсовувати витрати за рахунок фабрики було прийнято рішення стягувати із ЗП працівників. З часом затримка зарплати збільшувалася, нас запевняли що це тимчасово, повязано із фінансовою кризою в Україні...Але попри фінансові труднощі на фабриці її власник (генеральний директор) скуповує автомобілі, віддихає не на дешевих курортах....і це дрібниці порівняно із тим що ми знаєм (працівники)
А до 2013-2014р. заборгованість зростає до 7-ми місяців по чорній бугалтерії.....і люди які розрахувалися їм невиплачують ці залишки, а сума там за ці місяці набігла кругленька.
Росказувати можна годинами, так що робіть висновки перш ніж влаштовуватися на це підприємство на роботу...

# келлар2014-12-05 00:39:57
мої співчуття тим хто чекав 7 місяців на свою потом і важкою працею зароблену зарплату. поки люди працюють - вони ті гроші прокручують на своїх оборотках, і тратять на джипи і решту дорогущої фігні. поки знаходяться такі працвники які готові чекати по 7 , аж не вірится по 7 місяцв на зарплату - нічого не поміняється. саме більше дивує що вилазаять боти які починають писати тіпа "фабрика найкраща".це на "найкращій фабриці" завозять саму гіршу тирсоплиту і працівники не получають зарплату по 3-4 місяці.

радію що коли я звільнявся - затримка була 4 місяці ту зарплату хоть після 4-ох місяців ходіння і чекання таки з горем пополам, по 100-300 гривень вдалось вибити.
# Інкогніто2014-09-09 15:22:18
Так, дійсно, з зарплатою там великі проблеми ! Начальство мажорить на дорогих машинах а зарплату не видають ! Їх би давно прикрили якби не взятки ті про які знають лише працівники !!