Отзыв о компании Эпицентр

Описание деятельности:  Торгівля

Дата начала работы: 2006
Дата увольнения: 2014

Проходиш хорошу школу.

Довго вагався і нарешті вирішив також написати про Хмельницький.Доводилось працювати в різних містах,але такого,я не бачив.Керівництво нахабно прогулює свій робочий час-то в ОАЗИСі то в Таврії . Комерційні без матів розмовляти не вміють, і ніколи не стоять на стороні працівників,а навпаки ще можуть рота відкрити перед покупцем. От це вони можуть,а консультації надати ,як Кордас О.А.(бувший комерційний) то це вже проблема.А коли покупці на комерційних кричать,то вони ще питають-" Чого ви на мене голос повишаєте?Не маєте прав."А на нас можна,та ще в такому тоні,що збігаються всі.Директор Паюк В.С. настільки підібрав керівний склад(начальників відділів),що мало того,що не спілкуються між собою,а ще й стучать один на одного.Ті керівники,які були раніше то просто звільнив. А звільнив - бо вміли говорити та постояти за себе. Якщо ти вмієш доносити то ти будеш працювати,а якщо ні-то пропав,а ще якщо прийшов до директора в кабінет -немає значення,чи з пропозицією,чи з проханням,чи з скаргою -все--можеш вже йти писати заяву на звільнення.Звісно,Ви,можете мене запитати,а чому не пишу про їжу,про робочий день,про з-п. то тут також безлад.Але можливо біда в тому,що через таких аморальних керівників?Я впевнений,що багато Хмельничан мене підтримає. Просто люди несміливі,адже роботи в Хмельницькому -галяк.Багато хто може мене запитати,а чому не розказуєте все це Олександру Герезі коли приїздить в маркет то тут все не так просто,директор ходить так близько,що не підступишся і не дай бог хтось підійде.Тай сміливих у нас не багато. Було одного разу,що на 30 відділі хлопці забастували,то тепер бастує директор на зарплаті.Єдине що добре так це те,що директор бувший фінансист і вміє зробити" ідеальну" інвентаризацію,що хоч не знімають з зарплати.А ще хочу сказати,не чув,щоб в якомусь маркеті пресували охорону директора,а у нас таке є. Хлопці настільки перелякані,що не знають кого слухати-своїх керівника та заступника чи директорів. А переатистації?Не хочеш звільнитись по доброму,то здавай переатистацію. Здається від них (переатистацій) пострадав 80 відділ та 70 відділ в 2013р. Доки ми це будемо терпіти-невідомо.Але я сподіваюсь,що хтось мене почує з нашого вище стоящого керівництва.Адже це просто неможливо,це знущання над людьми. Є така категорія людей,яка дійсно хоче працювати в цій компанії,вони віддаються цій роботі,не дивлячись на те ,що важко. Але ж їм не дають спокійно працювати.Адже завдяки цим ЛЮДЯМ і тримається компанія. А нашому керівництву це не вигідно.Навіщо їм розумні та роботящі люди. Невже такі директора та начальники,які опускають донизу компанію повинні бути?Деж ті начальники,які були?Де ті працівники,яких з"їли?Колеги!Підійміться з колін!Підійміть голови!Не дайти себе кинути під ноги цим нелюдям!
Можливо проблема така,що наші керівники не вміють та й не хотять слухати простих людей(продавців,охорону,касирів,тех.персонал).Хіба це не люди?Хіба вони не мають свою думку? Ми ж усі хочемо одного: щоб нам платили гідно,щоб ставились з повагою,щоб давали обіди людські,а не свинячі. Ми ж не просто Епіцентр,ми ж Епіцентр К. Тоді де вона та компанія? Де те одне ціле?Де ж та дружна команда,яку колись створили?

# гость2015-03-27 22:39:57
Ребята, пока эта политика выгодна олигархам, стоящим на самой верхушке всех торговых систем, в отношении к персоналу и клиентам не изменится ничего. Эти жалкие, подлые, низкие твари начальники всех мастей не будут считаться ни с чем и ни с кем- только знают культивируют одно- видимость работы, побольше понтов и обязательно - гандобить рабов. Пряничек слатенький (отвратный помойный "бесплатный" обед, который, естественно, входит в оплату труда, а того не стоит), якобы полный соц. пакет- неоплаченные переработки - это прямое нарушение КЗоТа, который никто не отменял, отсутствие отпусков, 8 выходных в месяц + праздники и т.д. С этими гнидами пора кончать! Нужна принципиально новая система во всём, а главная ценность - профессионализм!!! И что не маловажно - искреннее желание работать и расти, повышать квалификацию-начальникам и их хозяевам этого не понять. Они снедаемы страстями и общечеловеческие ценности у них отсутствуют, бороться на моральном уровне с ними - бесполезно, поберегите свои силы и нервы! Лучше не пробуйте - такая же жаркая,помойная яма как и везде.
# к.н.2014-12-04 22:07:21
чиста правда.пане Олександр, у Львові2 теж саме, директора слухають начальника охорони, і не дають працювати. усі посади родичам і знайомим.