Добавлен: 03:05 23.06.2014
Сайт:  ozhivi-mriyu.com.ua
Эл. почта: ozhivi-mriyu@ukr.net
Регионы работы: Киев
Телефоны: 0443608826, 0639954115, 0963312185, 0967700224

Описание деятельности:  Вымогатели денег на псевдо благотворительные цели, якобы детям-сиротам с сенсоневральной глухотой

Никнейм: іван (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата увольнения: 2014

???

Дзвонили нашому керівнику із цього фонду. Просили гроші на слуховий апарат дитині. Керівник дав вказівку зібрати гроші. Отримали факсом листа із цього фонду де було написано, що певній дитині із сусідньої обл.(там навчається) треба нн-у суму коштів. Після цього колеги передзвонили в навчальний заклад де навч. дитина, - там сказали, що цей фонд їм не допомагав і вони нічого не знають. Питання? Звідки у керівництва даного фонду персональні дані дитинини?Усі зібрані кошти передали безпосередньо в навчальний заклад.В кінці 2013 року фонд "Допоможемо дітям разом" обзвонював всі приватні медичні заклади нашого міста (по нашим даним)із погрозами (інакше це не назвеш). Вимагали грошей. Дуже багато організацій їм платили. Використовували ті ж дані дітей. Сайт іхній вже закритий... Якщо хочете допомогти хворій дитині - допоможіть особисто їй а не через фонд.

# шгежд2014-11-16 14:11:30
Відразу скажу, організація - шахраї. Має різні назви: Благодійний фонд "Небайдужі серця", Міжнародний благодійний фонд "Допоможемо дітям разом", МБФ "Оживи мрію", театральна каса "Прем'єра", Продавці БАДів Solaray, фундація, тощо
Запрошують на співбесіду конвеєром. Офіс- це 3-и кімнатна квартира, з яких облаштована лише одна. В кімнаті крім стола і стула нічого нема. Вам наобіцяють золоті гори і графік з 9-18.
в перший робочий день вам повідомлять, що робочий день насправді з 8:45 до 19:00, то і пізніше, дадуть читати роздруковку(заучувати текст) і темефон (картка в якому міняється).
Дають в руки список фірм по областям, потрібно дзвонити і пропонувати допомогти дитині з дитбудинку придбати слуховий апарат за 11250 грн., або вже хто скільки може.
Можете представлятися хоть головою Охорони здоров"я, хоч заступником міністра.
Справа ризикована, сама чула як клієнти погрожують викрити і подати до суду, за те, що гроші перерахували , а нікому так і не допомогли.
Список дітей із інтернату справжній, але ці діти і не вкурсі, що хтось збирає для них гроші.
Один депутат навіть погрожував знайти "співробітницю" такої організацію, ця дала власний номер телефону, щоб не втратити "товстого клієнта", тепер та боїться додому вертатися.
З кожного перерахування співробітнику віддають 10%.
Не ведіться на такі організації.
# поз2014-10-12 03:07:31
мошенники Міжнародний благодійний фонд Оживи Мрію, БО Яна Костенко аферисты, звонили, угрожали, оскорбляли, после того, как я сказала, что уже не раз помогала и буду помогать АТО, но не через них, помогайте напрямую, а не через псевдо-благотворителей-посредников, как Оживи мрію, Допоможемо дітям разом и т п. телефон мошенников от Оживи мрію: 0674648284
# юьдь2014-08-01 01:07:08
АФЕРИСТЫ-БЛАГОДЕТЕЛИ "ОХОТЯТСЯ" НА РОВЕНСКИХ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ (+ РАССЛЕДОВАНИЯ)

29.07.2014 08:06 Просмотров: 840

Благотворительный фонд "оживи мечту" уже несколько недель обзванивает номера и направляет письма ровенским предпринимателям.

В регистрационных документах указано, что это - вновь организация. Дата официальной регистрации - 11 апреля 2014.

По словам лиц, представляемых волонтерами фонда, собранные средства пойдут на помощь армии. В подтверждение своих намерений, по просьбе присылают документы, где указаны контакты военных координаторов.

Впрочем, на вопрос журналистов "ЧаРивне.инфо" о том, получали такую ​​помощь от вышеупомянутого благотворительного фонда, ни один из контактных лиц не подтвердил.

- Впервые слышу о такой фонд, - говорит заместитель командира воинской части А 2730 майор Велюго Д.А . - Никто нам не звонил, не привозили домомога. Лишь один предприниматель пообещал помочь консервами. Вот и все.

Зато в интернете удалось найти немало отзывов о деятельности Благотворительного фонда "оживи мечту". Все они, мягко говоря, негативные.

Адрес в регистрационных документах и ​​на указанной адресу мошенников одна и та же.

На это у представителей благотворительного фонда "оживи мечту" своя версия - недобросовестная конкуренция.

- Мы помогаем детям, военным. Поэтому обвинения в мошенничестве не имеют под собой почвы. Это выдумка, - комментирует волонтер фонда Евгения Крайдман.

По просьбе журналистов предоставить информацию о тех, кому помогли, волонтер порекомендовала обратиться на сайт организации, где есть вся информация. Впрочем, кроме привычного отчета, никаких контактных данных лиц, получивших помощь, нет.

Со своей стороны, ровенские предприниматели на телефонные предложения благотворителей пополнить карточный счет реагируют настороженно. Говорят, готовы помочь, но только через добросовестные и надежные организации.

В свою очередь напомним, что лучший способ помочь - это адресная помощь или благотворительность через проверенных волонтеров и благотворительные организации.