Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 14:32 22.04.2009
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Дата начала работы: Январь 2007
Дата увольнения: Сентябрь 2008

Зарплата 1500-2000 грн. для Тернополя є велика.
Колектив дружній, толковий.

1) Заходити в цехи і офіс з приладами оснащеними фото- та відеокамерами (в т.ч. на мобілках) категорично заборонено. Періодично проводяться провірки-обшуки, якщо находять мобілу з фотіком то провіряють і колись віддають. Штраф приблизно 150 грн. Свій КПК, ноутбук, диски, флешки, пльонку до фотоапарата і подібно шпійонські штуки краще лишати дома.
2) Про офісний ксерокс краще забути. Над ним висить камера і інструкція хто і як ним може користуватися (показав в камеру -- зробив копію). Штраф приблизно 1000 грн.
3) Бюрократія. Без потрібної бумаги з підписами і печатками краще нічого не робити, можна наробити проблем на пустому місці для вісх, хто до того був причепний. Регуляроно пишуться нові накази, які ніякої користі для роботи не дають а тільки забирають час.
4) Запізнення, лікарняні, відпустки викликають в начальства велике розчарування. Запізнюватись через день на 5 хв. не вдавалось нікому. Іменини-хрестини-дачі можуть в любий час відмінитись в звязку з виробничою необхідністю.
5) З/п традиційно сіра, виплпта 20-40-... числа наступних місяців.
6) Влаштувавшись робочим в сезон є можливість потаскати плиту в нічну зміну кожен день.

# Дима 2014-06-26 20:02:35
Про плиту хочу добавити. Попав на упаковку та складання на палети, витримав 5 днів, потрібно 12 годин кожен день таскати плиту!!! Я коли приходив до дому в мене руки трусились.
# Анонім2014-02-24 00:29:04
Якщо Ви хочете записатися добровільно в рабство-Вам сюди на ПП "Фабрика меблів "Нова". Нова-завжди щось нове, таке як астрономічні штрафи та необгрунтовані стягнення за порушення неіснуючих наказів. До послуг входить заборгованість по з/п 6-7 міс, неадекватне керівництво "караючо-ревізійного відділу", та адмін відпустки замість лікарняних заднім числом. Але в цьому дивному підприємстві є плюси-безвідсотковий кредит (який будете ще довго-довго і помітно відчувати на своїй з/п, знижки аж 10% на продукцію, та столова (насправді готують смачно). Ласкаво просимо на фабрику химер "Нова"!
# потерпілий2014-01-24 11:57:20
цікаво на що дивляться органи виконавчої служби та прокуратура міста Тернопіль
# раб2011-11-08 16:52:43
фашиський констабір і сталінскей гулаг а не фірма тільке і думают як робочого надути
# Іван2011-10-15 15:57:40
Маю вкрай негативне враження про роботу "Нової". Замовив кухонну стінку "Лола" 25 серпня поточного року. Термін поставки вказаний 25 вересня, однак сьогоді уже 15 жовтня, а стінки ще не привезли. Шарашкіна контора. Це моя оцінка "Нової"